Skocz do zawartości

Mamusie z Katowic i okolic | Forum dla mam


zuziek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 802
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej, my już też wstaliśmy. To znaczy ja, bo mały wstał o 6, zjadł, poszedł spać, wstał, pobawił się chwilkę, zjadł o 9.30i znów śpi.
Oj, właśnie obudził go mój alarm na tabletki anty 😞( Mam nadzieję, że mu się dziś maruda nie włączy i będzie grzecznym maluszkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska gratulacje dla Alanka. Piękne obroty. KasiaW super ten ząbek. My wciąż czekamy. Co chwila zaglądam do buzi, ale nic nie zapowiada ząbków.

Dziś u nas okropna pogoda. Zaczyna się burza, nie mamy jak wyjść na spacer. Mały śpi, już 3 drzemka dzisiaj. To chyba przez tą pogodę taki klapnięty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u nas też coś grzmi, no i pada;/ mały właśnie zjadł troszkę zupki marchwiowej z ryżem 😉 niestety nie ugotowanej przeze mnie tylko słoiczkowej.
jakoś już tak nie marudzi, ale bardzo mało spał dziś..to na pewno przez szczepienie..
no u nas ślini się mały, rączki całe do buźki pcha, ale dziąsełka nawet nie spuchnięte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan już dziś ma lepszy humorek, ale nadal krótkie drzemki sobie robi, tzn. od 7.30 miał tylko jedną chyba 15min. 😞 tyle, że zdążyłam zjeść śniadanko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
no mój ryczy choćby nie wiem co robiła 😞 😞


Kurczę, to ja chyba mam anioła, bo Ania kilka razy w życiu płakała i to jak miała powód. Oby jej się to nie zmieniło. Teraz to sobie śpiewa, gada więc też jest głośno 🙂 Czasami jak piszczy to bębenki wysiadają 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój to teraz jeszcze chyba te szczepienie odreagowuje 😞 choć teraz się troszeńkę uspokoił jak postałam z nim przed lusterkiem.. ale ciężko było.
Tak to nie jest jakoś strasznie płaczliwy czy tam marudny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech no mój zasnął jakieś 20minut temu i śpi.. 🙂 przynajmniej pranie sobie wywieszę i puszczę następne, bo wcześniej nie dało rady. W ogóle z tego zmęczenia i płaczu to taki bladziutki był 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justi jak nas czytasz to proszę napisz mi ile po szczepieniu nie można z dzieckiem ćwiczyć, bo nie mogę się do mojego rehabilitanta dodzwonić, a nawet nie jesteśmy umówieni na następne spotkanie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
Justi jak nas czytasz to proszę napisz mi ile po szczepieniu nie można z dzieckiem ćwiczyć, bo nie mogę się do mojego rehabilitanta dodzwonić, a nawet nie jesteśmy umówieni na następne spotkanie:/


3 dni po szczepieniu trzeba zaczekać. My też tak mamy zawsze, że jak szczepimy, to rehabilitantka po 3 dniach dopiero wpada do nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...