Skocz do zawarto艣ci

Mamusie z Katowic i okolic | Forum dla mam


zuziek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 802
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

no to teraz ju偶 tylko tutaj b臋d臋 zagl膮da膰 馃檪 ju偶 na brzuszek p贸ki co nie wchodz臋(do kolejnej ci膮偶y 馃槣)
oo i widz臋,偶e ju偶 kto艣 nowy 馃榿
witaj sobolinek 馃槝
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 馃檪

No to teraz piszemy sobie ju偶 tu 馃檪 Byli艣my dzi艣 na drugim USG bioderek i wszystko ok. Kolejne i ju偶 chyba ostatnie kontrolne b臋dzie w grudniu. Od paru dni mi Pawe艂ek na si艂臋 chce siada膰 i jak tylko mu si臋 r臋ce poda to si臋 sam podnosi. Pyta艂am dzi艣 lekarki czy mog臋 z nim tak sobie podsiadywa膰 w formie 膰wicze艅 ale powiedzia艂a, 偶e to zdecydowanie za wcze艣nie i 偶eby mu nie pozwala膰. Powiedzia艂a, 偶e dziecko mo偶e zacz膮膰 siada膰 ok 6-7 miesi膮ca. Teraz s膮 jeszcze za s艂abe mi臋艣nie przy kr臋gos艂upie co wida膰 jak dziecko pr贸buje siada膰 i nie trzyma prosto pleck贸w tylko ma zaokr膮glone i to jest niedobre. Wi臋c chyba troch臋 jeszcze poczekamy z tym siadaniem.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Witaj tuska8 馃檪
Dziewczyny czy macie jakie艣 plany wakacyjne na ten rok? Zastanawiamy si臋 z m臋偶em gdzie mo偶na si臋 wybra膰 z nasz膮 p贸艂roczn膮 c贸rci膮 i jako艣 nie mo偶emy nic konkretnego wymy艣li膰. Mo偶e macie jakie艣 do艣wiadczenia w woja偶ach z tak ma艂ymi dzieci膮tkami 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

no my 27czerwca jedziemy do Niemiec, ale to do rodziny A., bo jego kuzynka bierze 艣lub 2lipca, no i b臋dziemy wraca膰 5lipca 馃槈 a m贸j ma艂y ma 3miesi膮ce.. 12lipca sko艅czy 4 馃槈 a tak poza tym my艣la艂am nad wypadem nad morze, ale nie wiem co z tego b臋dzie. 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
My te偶 chcieliby艣my jecha膰 nad morze, o sam膮 drog臋 si臋 nie martwi臋, bo Ania bardzo dobrze znosi podr贸偶e samochodem. 2 tygodnie temu jechali艣my 6 godzin do Warszawy (przez te zw臋偶enia i korki) i Ania podr贸偶 znios艂a lepiej od nas.
Martwi mnie co b臋dziemy robi膰 z tak ma艂ym szkrabem, kt贸ry nawet nie siedzi. Na pla偶y d艂ugo siedzie膰 nie mo偶na, a w razie niepogody siedzenie w hotelu? Ca艂kowicie sobie tego nie wyobra偶am.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
馃檪 witam wszystkie mamusie 馃檪 te ciut znajome i mniej 馃槣

Sobolinek moi znajomi jechali z malym ktory mial 3 mies nad morze rowniez ze slaska
jechali cala noc , ktoras maly przespal
tam spedzili 10 dni i nie zaluja tego teraz ich syn ma 2 latka i bedzie juz 3 raz w tym roku nad polskim morzem
nei choruje byc moze ze wzgledu na jod . . kto wie
My wtym roku wybieramy sei po raz pierwszy nad morze ale nasz szkrab bedzie mial rok i tydzien 馃檪 mysle ze jakos z malym wiercipietka damy rade 馃檪 nawiasem mowiac juz nie moge sie doczekac 馃槅 馃槅 馃槅 馃槅 馃槅 馃槅 馃槅
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
zuziek napisa艂(a):
Witaj Justi ;*
Sobolinek dzi臋kuje ;*

czyta艂y艣cie... http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/zabrze-dwumiesieczny-chlopiec-zakatowany,1,4493356,region-wiadomosc.html jaka艣 masakra!!! 馃槥

ja tylko wpad艂am na chwilke i 偶ycz臋 dobrej nocki ;*


Rany, nie znosze takich wiadomosci. Noz mi sie doslownie w kieszeni otwiera jak czytam takie rzeczy 馃槧 Pewnie dzidzia plakala i 'przeszkadzala' 馃槥 A swoja droga jak mial 2,5 promila we krwi to w ciagu pieciu minut sie tak nie upil.. A jesli sie doprowadzil do takiego stanu wiedzac, ze ma niemowle pod swoja opieka, to do odpowiedzialnych za bardzo nie nalezal, a i z dnia na dzien tez sie na pewno nie zmienil, musial taki byc wczesniej... A jesli matka wyszla na chwile, to wiedzac ze ma 2ch tak pijanych w domu (czy pijacych) wciaz zostawila z nimi dziecko sam na sam, znaczy ze byla bezmyslna i glupia 馃槧 W zyciu nie zostawilabym dziecka z pijanym albo z kims, kto calkiem mozliwe w kazdej chwili sie upije, nawet na chwile :/ Nie wiem, nie chce wydawac osadow, ale wydaje mi sie, ze tej tragedii mozna bylo zapobiec 馃槥
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek ;*
witaj MadziaW
z tego co pamietam to matka chyba wysz艂a do pracy... 馃え a do ojca pewnie przyszed艂 kolega i se dali w palnik a jak wiadomo po pijanemu cz艂owiek nie panuje nad sob膮 i mog艂a tak by膰 jak piszesz "przeszkadza艂o"... masakra jaka艣 normalnie dramat! ;(
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny, to ja te偶 si臋 tu podpinam. Te偶 z Zabrza jestem - du偶o nas tutaj.

Co do wakacji, to jedziemy z m臋偶em, Micha艂kiem i moimi te艣ciami nad jezioro w okolice Gniezna w sierpniu jak ma艂y b臋dzie mia艂 6 miesi臋cy. Zobaczymy jak b臋dzie. W sumie to Micha艂ek lubi je藕dzi膰 autem, wi臋c nie powinno by膰 tak 藕le.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

o my w poniedzia艂ek jedziemy do Niemiec czeka nas jakie艣 10godz.drogi, ale Alaek lubi je藕dzi膰 autem, no i w sumie wi臋kszo艣膰 czasu w nim 艣pi.. jak si臋 obudzi to zjedziemy na karmienie i dalej w drog臋 馃檪 wyje偶d偶a膰 b臋dziemy gdzie艣 ko艂o 2-3 w nocy, obudz臋 go..nakrmi臋 i jedziemy! 馃檪 a on na pewno b臋dzie spa艂 馃檪 a no i chcia艂am powiedzie膰, 偶e chcia艂am ju偶 przej艣膰 na modyfikowane, ale nic z tego! Ma艂y nie chwyci si臋 butli..zaraz odruch wymiotny:/ no i w sobot臋 si臋 napi艂am troszk臋 winka,wypita by艂am..paczka papieros贸w posz艂a!!! 馃槧 tak to jest jak si臋 wypije.. rano o 5.00 da艂am ma艂emu modyfikowane na p贸艂 艣pi膮co i nic nie by艂o, a A. rano chcia艂 mu da膰 butl臋 i dupa odruch wymiotny..no i do tego zwymiotowa艂:/ i musia艂am da膰 mu cyca 馃槥 dopiero zasn膮艂.. a taki bladziutki 馃槥 obudzilam go po 3godz., bo si臋 ba艂am..da艂am cyca i zn贸w zwymiotowa艂 馃槥 chyba z 3-4razy zwymiotowa艂 馃槥 ma艂y og贸lnie by艂 z mam膮 w sobot臋, zeby nie by艂o. bebiko juz kiedys jadl,wiec to na pewno nie po nim. a dzien wczesniej zjadl s艂oiczek jablko marchew broskwinia..
jab艂uszko, marchew i jab艂ko marchew jad艂 i nic mu nie by艂o..wi臋c mo偶e to przez t膮 brzoskwini臋??
okropna ze mnie matka, wiem! Przynajmniej wiem po tym wszystkim, 偶e nie zapal臋 d艂ugo..je艣li w og贸le..a picie? jedno piwko, albo dwie lampki winka jak ma艂y za艣nie..no ale na azie mam na d艂ugo nauczk臋
dla mnie ta sytuacja z tym ojcem to jaka艣 masakra!
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Malutki jad艂 moje mleczko ju偶 wczoraj, no i ju偶 nie wymiotuje.. wydaje mi si臋,偶e to przez ten s艂oiczek.. bo ju偶 wczoraj od 15.30 jak go nakarmi艂am by艂o ok.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...