Skocz do zawartości

Mamusie z Katowic i okolic | Forum dla mam


zuziek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 802
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
zuziek napisał(a):
Doberek ;*
witaj MadziaW
z tego co pamietam to matka chyba wyszła do pracy... 🤨 a do ojca pewnie przyszedł kolega i se dali w palnik a jak wiadomo po pijanemu człowiek nie panuje nad sobą i mogła tak być jak piszesz "przeszkadzało"... masakra jakaś normalnie dramat! ;(

2 miesiace po porodzie?
Straszna historia. Tak szkoda i zal malenstwa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba jadę jutro do rodziców..przyda nam się odpoczynek.. i przemyśłimy wszystko.. nawet rok nie minal od slubu a A. powiedzial, ze ze mna ni da sie byc szczesliwym,ale chyba wszystkie Kanie(moje nazwisko panieńskie) tak mają(chodziło o mojego tatę i siostrę, no i ciotkę..).. ja się widocznie zaliczam dla niego do ich grona 😞 zabolało mnie to strasznie..i kazal jechac do domu.(czyt. do domu moich rodziców) .. i tak jutro po rehabilitacji chyba zrobię..chyba, bo może przyjdzie dziś z pracy i mnie przeprosi choć nie sądzę, a ja szybko nie zapomnę tego smsa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuśka, my też z moim mężem czasem mamy gorsze dni. Ale u nas to zazwyczaj ja wysyłam go do rodziców (choć nigdy jeszcze nie pojechał). Może rzeczywiście wyjedź na pare dni i wtedy zobaczysz jak zatęsknicie za sobą. Myśmy mieli teraz rozłąkę, bo siedziałam w górach u teściów z Michałkiem i nie widzieliśmy się ponad tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na 3lata założoną. No ja się boję, bo okres się spóźnia choć moja mama powiedziała, że ja to jeszcze mogę mieć popierniczony troszkę okres..bo to dopiero 3miesiące od porodu minęły i tym bardziej, że piersią karmię. No ale moja sąsiadka ze Sławkowa zaszła w ciążę mając wkładkę, bo jej się jakoś obsunęła.. dlatego mama powiedziała, że za nic w świecie mam tamponów nie używać..a przed ciążą tylko tampony szły, no ale na nowo przyzwyczajam się do podpasek 🤢 choć ciężko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie wiem jak to jest z wkładką ale nie ma nigdy 100% antykoncepcji nie chce tu straszyć ani nic takiego spokojnie teścik kup zrób i bedziesz spokojniejsza ale myśle że nie jesteś w ciąży tylko masz schizy jak każda z nas bo ja to mam co miesiąc 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam w ten "piękny" pochmurny poranek 😉
Tuska marsz do apteki po test. Jak będzie powód to się będziemy martwić.
Jeśli chodzi o wkładki to jestem chyba weteranką, hehe. Miałam ich chyba ze 3-4. Czułam się z nimi lepiej niż bez, wbrew opinii osób, które na nie psioczą nigdy nie zaszłam w ciążę. W tamtym roku w lutym wyciągnęłam bo chcieliśmy mieć z mężem dziecko i po 2 miesiącach się udało. Teraz założyłam pod koniec kwietnia i jestem już po kontrolnym usg i wkładka jest elegancko na miejscu (sama widziałam). Ja przy wkładkach zawsze stosuję tampony i nic się jeszcze nie przesunęło. Jak masz wątpliwości to idź do gina na usg i może poproś go żeby Ci przyciął krócej tą niteczkę, to wtedy będziesz mogła bez stresu używać tamponów. Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Hej Dziewczyny, to ja też się tu podpinam. Też z Zabrza jestem - dużo nas tutaj.

Co do wakacji, to jedziemy z mężem, Michałkiem i moimi teściami nad jezioro w okolice Gniezna w sierpniu jak mały będzie miał 6 miesięcy. Zobaczymy jak będzie. W sumie to Michałek lubi jeździć autem, więc nie powinno być tak źle.



widac jaki Michalek zadowolony 😉 w foteliku w samochodzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
TUSKA - daj znać co z testem !!!!!!
My byliśmy dziś u lekarki na szczepieniu i rozmawialiśmy o jedzeniu. Powiedziała, że już można zacząć dawać słoiczki i zupki. Na gluten jeszcze za wcześnie, bo to po 5 miesiącu.
Kupiliśmy już 3 słoiczki ale sama nie wiem jak robić zupkę. Muszę pogadać z mamą jak wróci z urlopu. A może Wy poradzicie jak to wszystko zrobić?
No i jeszcze lekarka mówiła, że wieczorem do mleka dodawać kaszkę i podawać małemu łyżeczką. Zobaczymy czy tak się da.
Kupiliśmy już kaszkę ryżową z jabłkami firmy Bobowita. Ciekawe czy Michasiowi zasmakuje.
A co do słoiczków, to lekarka mówiła, że musimy popatrzeć z jakiej firmy małemu będą smakowały, że podobno często z Gerbera dzieciom nie podchodzą a ta sama rzecz z Bobowity im smakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...