Skocz do zawartości

Mamusie z Katowic i okolic | Forum dla mam


zuziek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
monic87 napisał(a):
tusiu - moje biedactwo - jakos sie ulozy. Ja mam klotnie na porzadku dziennym. Do tego zyje ciagle ze swiadomoscia ze przy byle okazji T jest w stanie mnie zdradzic....

u ciebie musi sie ulozyc - przeciez jestescie malzenstwem - na dobre i na zle


Monika wspolczuje takiej swiadomosci 😞 powinnismy swoim m. ufac , a to co piszesz jest smutne w sumie ejstescie krotko po slubie macie syna, a ty musisz obawiac sie czy przy byle jakiej okazji cie nei zdradzi / / / /
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 802
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
justi ja jestem wolna - nie po slubie 😁 😁 a jestemy razem juz 8 lat z czego zakochalam sie w nim 12 lat temu 😁 wiem to zalosne ale ostatnio sie smialam ze przez polowe mojego zycia kocham jednego faceta a przez 1/3 z nim jestem 😜 😜 a swiadomosc - przywyklam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek kupię test, bo zapomniałam, a A. poszedł już do roboty.. a nie chce mi się małego szykować, żeby z nim iść.
z A. już ok, choć i tak będę długo mu pamiętać, to że ze mną nie idzie być szczęśliwym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ojejku dziewczyny takie smutasy ;(

A CO DO KASZEK TO MOJA ZUZA JEST Z TYCH DZIECI CO WYBRZYDZAJĄ... kaszki nie ryżowe! czyli 3/4 kaszek odpada.... :P najlepiej tylko na wode :P czyli kolejne "ułamki" odpadają najlepiej bobovity lub nestle pszenne wielozbożowe itp. po ryżowych ma mega zatwardzenie co do słoiczków to nie dawałam ich za wiele bo sama gotowałam np: kurczaczek, pietruszka, marchewka ziemniaczek, seler i wszystko miksowałam w blenderze potem stopniowo odzwyczajałam od papek i gniotłam widelcem teraz z nami obiadki je ogórkowe żurek pomidorówki itd. 😉 a owoce ze słoiczka nigdy jej nie smakowały 🤢 na wszystkie się krzywiła nawet z biszkoptem... wogole to przez jakiś czas tylko banany jadła a teraz nic już nie chce 🤢 owoce tylko chce w soczkach... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u nas marchewka i jabłuszko osobno smakuje, tak samo razem.. no ale postanowiłam dawać mu tylko jedno składnikowe na razie, bo pisałam jak zareagowal na 3składnikowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam się Was zapytać jeszcze raz o to jakie tabletki bierzecie na wypadanie włosów? Tak zmieniam temat 😉
a i jeszcze czy stosujecie jakiś balsam ujędrniający biust?(karmię piersią) Wiecie może jakie można stosować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...