Skocz do zawartości

Mamusie z Katowic i okolic | Forum dla mam


zuziek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 802
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

doberek!;*
no a my wczoraj wrócilismy znad morza, było fajnie.. jedynie co to wiem, że Władysławowo jest ok dla ludzi bezdzietnych, bo to miasto imprez..3lata temu było fajnie, a teraz jak już mały jest to jest to za głośne miasto niestety..także nie polecam, bo tam wieczorem masakra 🤢 wszyscy pijani 🤢 drą się!
za rok w inne miejsce 🙂

gratuluje Pawlisiowi pierwszej jedyneczki!:*
wszystkiego co najlepsze dla Ani z okazji ukończenia 5 miesiąca życia!;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
ja odradzam.. za rok pojedziemy w inne miejsce.

Cześć dziewczynki

Jeśli mogę polecić to polecam małą mieścinę Pustkowo, między Trzęsaczem a Pobierowem. Po pierwsze to jedna ulica i stosunkowo mało ludzi. Na plaży są miejsca gdzie jest się samemu 😉 A po drugie dla nas mamuś teraz ważne jest szerokie zejście na plażę zrobione dla niepełnosprawnych i naszych wózków. Byliśmy tam z mężem 2 lata temu w fajnym domu wypoczynkowym na uboczu i właśnie na przeciw tego zejścia. Nomen omen nazywał się Anna 😁 Rewelacja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki Kochane, Ania powiedziała mi na uszko, że bardzo dziękuje za życzonka wszystkim mamusiom i mniejszym koleżankom i kolegom

Ja dziś załatwiłam bardzo ważną i stresującą dla mnie rzecz, a mianowicie CHRZEST Ani
Bałam się, bo księża są różni. My z mężem mamy tylko ślub cywilny, jak dojrzejemy do decyzji o kościelnym to może kiedyś ...
Na szczęście wybrałam sobie kościół w naszym rodzinnym mieście Chorzowie i poszło zadziwiająco fajnie
Jak pamiętam to Wy już chyba wszystkie macie tą uroczystość za sobą. Trochę się stresuję, bo wszystko na mojej głowie, ale już się przyzwyczaiłam
Powiedzcie Ci mi co jest potrzebne prócz jakiejś szatki i świecy? I co Was zaskoczyło?
Teraz muszę poszukać jakiejś dobrej restauracji ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek!:*
no a my dzisiaj byliśmy na szczepieniu, naszym pierwszym! No i zaszczepiłam na 6w1, niestety na rota za późno już jest! Ale co tam! Mały lekko popłakiwał, ale dałam smoka, pieluszkę, przytuliłam i nie minęła minutka jak spał. Wróciliśmy do domu to zaraz się obudził, ale jak na razie spokojny, nakarmiłam go i leży na macie. Nie wiem ile mierzy, ale waży już 8160g 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
doberek!:*
no a my dzisiaj byliśmy na szczepieniu, naszym pierwszym! No i zaszczepiłam na 6w1, niestety na rota za późno już jest! Ale co tam! Mały lekko popłakiwał, ale dałam smoka, pieluszkę, przytuliłam i nie minęła minutka jak spał. Wróciliśmy do domu to zaraz się obudził, ale jak na razie spokojny, nakarmiłam go i leży na macie. Nie wiem ile mierzy, ale waży już 8160g 🤪


Kurcze, to strasznie późno. No, ale najważniejsze, że w końcu pozwolili 🙂
Ja też szczepiłam Ankę 6w1 i na rotawirusy i teraz do roczku mamy spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny, wróciłam w końcu z wyjazdu na wieś do teściów i dorwałam się do komputera. Strasznie dużo do czytania !!!!
Widzę, że rozmawiacie o szczepieniach - my też wybraliśmy 6 w 1 do tego rota i pneumokoki, bo lekarka stwierdziła, że jak mały idzie do żłobka, to najlepiej się zabezpieczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek!:*
my już nie śpimy! 🙂 mały budził się 3rzy na jedzonko w nocy, ale to chyba przez to szczepienie, bo zbytnio nie był głodny..pociągnął pierś 3razy i spał.
A chcieliśmy się pochwalić, że Alanek samodzielnie wczoraj obrócił się na brzusio z plecków..zawsze się obracał, ale nie wiedział jak wyciągnąć rączkę spod siebie, ale wczoraj się udało!! I teraz non stop by się majgał na brzuś, a ja pilnuje strasznie, żeby tak nie robił, bo jak po jedzeniu tak robi to zaraz mu się ulewa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...