Skocz do zawartości

Mamusie z Katowic i okolic | Forum dla mam


zuziek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 802
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej Dziewczyny!
mnie dawno nie było, ale w pt bardzo źle się czułam.. wymiotowałam i nic nie umiałam zjeść..jedynie udało się 2,5bułki suchej.. no i przy okazji dawałam młodemu.. strasznie mu smakowała, a jak mlaskał... 😁
no a na weekend byliśmy w Sławkowie u rodziców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
hej Dziewczyny!
mnie dawno nie było, ale w pt bardzo źle się czułam.. wymiotowałam i nic nie umiałam zjeść..jedynie udało się 2,5bułki suchej.. no i przy okazji dawałam młodemu.. strasznie mu smakowała, a jak mlaskał... 😁
no a na weekend byliśmy w Sławkowie u rodziców.

Mój już tak patrzy jak my jemy, że też mu daję posmakować co niektóre rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
Alan to jak widzi, że ktoś je albo pije to zaraz mlaska 😜 a najbardziej jak zauważy, że ja jem 🙂 jak mam coś do jedzenia c mogę mu dać spróbować to daję 🙂)

Miłoszowi wczoraj dawałam deserek i jak sie skończył to ten prawie w płacz i czekał aż mu jeszcze coś wyciągnę z torby 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, ja muszę zacząć jedno karmienie obiadkiem lub owocem małemu zastępować... z tym, że ja i tak muszę dać mu do popicia cyca, bo nie chce pić z butli i nawet z niekAPka znów się nie napije 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
He 🙂 jestem dosyc mloda mama bo za miesiac koncze 20 lat, moj maly szkrabik nazywa sie Oskar urodzil sie tydzien przed terminem 29 czerwca mimo donoszonej ciazy wazyl tylko 2450g i 48 cm ale szybko nadrobil jak narazie jest strasznym urwisem daje mi popalic choc noce juz przesypiam bo jak poloze spac o 20 to spi do 5-6 ale jest tez zarlokiem na noc wypije 180 ml mojego mleka od jakiegos czasu skapitulowalam i zaczynam karmic tez sztucznym bo nie wyrabiam ale to zwykle 1 gora 2 razy dziennie jeszcze do konca nie chce zrezyfgnowac z piersi juz sie doczekac nie moge kiedy dam mu cos innego bo przeciez to dziecko im wieksze tym bedzie chcialo wiecej

Zauwazylam wy strasze mamusie wasze dzieciaczki pow 5 miesiaca maja takie bobaski to juz slodkie

a to moj urwisek
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/535/p8211317.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/350/p8211317.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też chciałam dawać swoje mleko butlą przynajmniej..a tu mój szkrabik niestety się butelki nie chwyci..pomimo tego, że na początku jadł butlą, bo nie miałam pokarmu, a jak już był to nie umiał chwycić piersi(wklęsłe sutki) .. no ale położna nam pomogła i nauczyliśmy się radzić sobie z łapaniem piersi.. no i nie wiem czy to dobrze, bo mały nie chce butli teraz w ogóle, od razu odruch wymiotny! 🤢 🤢
to napiszę Ci o moim synku, bo nie wiem czy nas wcześniej czytałaś.. więc Alan urodził się tydzień po terminie 12marca... no i nie był taką kruszynką jak Oskar, bo ważył 3770g i 56cm 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Duzo wlasnie slysze ze dzieci do jakiegos czasu chca butelke a potem juz nie synek mojej sasiadki ma odruchy wymiotne na smoczek ona juz wszystkich prubowala butelka to samo pierwszy miesiac pil a teraz nic tylko piers a ma 3miesiace

Za to moj to wszystko butla smoczek kazdy silikonowy i gumowy tez choc kupilam mu z canpol baby smoczke i cwaniak go nie chce a z Nuk-a i aventu chce tyle ze z aventu kupywala moja mama i nie spojzala na nr i kupila od 3-6 wic jeszcze mu za duzy ale powoli juz ciagnie tyko dziwnie wyglada

Herbatki by pil hektolitrami i tak samo potem sika jak glupi i wszystko przelewa sie bokiem bo za duzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a A. ma jutro na 14.00, no i ja nie mam jak sama jechać, bo nie mam wyłączonej poduszki powietrznej z przodu, żeby małego dać na przednie siedzenie.. a poza tym ja trochę bojna d..a i bałabym sama się jechać autem do Chorzowa 😜
nie czuję się jeszcze pewnie za kierownicą(prawo jazdy mam 2lata, ale jakoś mało się jeździło, bo zawsze A.prowadzi jak gdzieś jedziemy do większego miasta)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...