Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
U mnie to samo... co tylko mówię, że nie jem tego czy tamtego to on zamawia pizzę, kupuje słodycze i ja jak to ja... wszystko zjadam... :/ ale ogólnie teraz w te zimowe dni to mi się non stop jeść chce... a po tej jodze to mam full energii, spać nie mogę i też głodna jak wilk jestem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

hehe 🙂 no niestety trudno się oprzeć..
ja też wczoraj pogrzeszyłam ☺️ no ale dzisiaj już trzymajcie za mnie kciuki - pilnujemy się! 🙂
Ćwiczenia wczoraj zaliczone 🙂 a moje grzeszki też bez kary się nie obeszły.. nie spałam całą noc - dzieciaki pomogły:/ budzili się calutką noc na przemian i obydwoje chcieli mnie... padam..
nawet mi się jeść nie chce.. z mężowatym tylko zjadłam kanapkę rano bo sił nie mam na nic więc coś musiałam dziabnąć:P

A Magda wybaczone masz:P wiem co za ból.. jak ja od 18 nie jem i czasem jak zapomnę to ostatni posiłek nawet o 15 (sobota jak mąż o 14.00 prace kończy - po obiedzie już nie mam czasu nic jeść:P) a wieczorem przyjedzie brat i obaj z moim zażyczą sobie jeść:P robię a tknąć nie mogę.. fe!:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj, widze,ze macie problem z facetami, ja mojego odchudzilam kiedys i do tej pory trzyma wage, mial ponad 100 kg teraz 82 ciagle. I jak mi cos pod nos podstawia to mu mowie,ze bede wygladac jak te wielkie angielki z nadcipiami i latwo mi to przyjdzie bo mam tendencje to tycia bardzo bardzo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
ojj, widze,ze macie problem z facetami, ja mojego odchudzilam kiedys i do tej pory trzyma wage, mial ponad 100 kg teraz 82 ciagle. I jak mi cos pod nos podstawia to mu mowie,ze bede wygladac jak te wielkie angielki z nadcipiami i latwo mi to przyjdzie bo mam tendencje to tycia bardzo bardzo 😁


hahahahaha nadcipiami dobre 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
MajaCh napisał(a):
ojj, widze,ze macie problem z facetami, ja mojego odchudzilam kiedys i do tej pory trzyma wage, mial ponad 100 kg teraz 82 ciagle. I jak mi cos pod nos podstawia to mu mowie,ze bede wygladac jak te wielkie angielki z nadcipiami i latwo mi to przyjdzie bo mam tendencje to tycia bardzo bardzo 😁


hahahahaha nadcipiami dobre 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Hehe ja też się uśmiałam 😁DD niezły tekst, chyba mojemu tak powiem jak zacznie kupować coś... chociaż wczoraj sama mu szarlotkę zaproponowałam, że upiekę... u mnie to jest problem, bo oprócz bzika na punkcie diet to mam bzika na punkcie gotowania i jedzenia :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia ja TEZ kuchnia to moj zywiol powinni mi zmnieszyc zoladek i byloby z glowy hehehhe, uwielbiam piec,gotowac,pichcic.... a co tu gotowac na diecie.....zadne wyzwanie warzywa do gara wrzucic czy rybe do piekarnika...
A nadcipia wiecie co to, bo Angelki maja inna otylosc, dziwna taka pewnie przez fast foody od malego, jest oponka na brzuchu i jest oponisko nizej wlasnie nadcipie plus wielka pupcia czasem to staje jak glupek i sie patrze zdumiona, nie zeby sie smiac tylko popatrzec....przyjrzec sie...moze znajde jakies zdjecie w necie to Wam pokaze dokladnie o co kaman 😁
A na obiad wczorajsza pomidorowa beztluszczowa ,a i tak smakowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prosze, tyl jednej Pani:
http://www.google.co.uk/imgres?q=otyle+angielki&hl=pl&sa=X&biw=1600&bih=709&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=CegXok8UfYUt2M:&imgrefurl=http://chomikuj.pl/arriadna/Zdrowie%2Bi%2BUroda/NASZE%2BZDROWIE&docid=E7DTxPgpAoA73M&imgurl=http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/e/d/Otylosc_jedna_chorob_XXI_3629979.jpg&w=440&h=383&ei=ZDrKTuoKktvxA9CanOUM&zoom=1&iact=hc&vpx=188&vpy=197&dur=1824&hovh=209&hovw=241&tx=139&ty=115&sig=108136990425723285799&page=2&tbnh=151&tbnw=176&start=23&ndsp=21&ved=1t:429,r:0,s:23
a tu przod dokladnie o to mi chodzi...
http://www.google.co.uk/imgres?q=grube+angielki&hl=pl&biw=1600&bih=709&tbm=isch&tbnid=i-icVKaWy-x7xM:&imgrefurl=http://barwyj.blox.pl/tagi_b/745/Angel.html&docid=cHaL4YkV2VCq0M&imgurl=http://barwyj.blox.pl/resource/grube_baby.jpg&w=240&h=210&ei=vTrKTsLsN8TX8gPm6pBz&zoom=1&iact=hc&vpx=812&vpy=177&dur=263&hovh=166&hovw=191&tx=88&ty=44&sig=108136990425723285799&page=3&tbnh=160&tbnw=189&start=46&ndsp=24&ved=1t:429,r:12,s:46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
o prosze, tyl jednej Pani:
http://www.google.co.uk/imgres?q=otyle+angielki&hl=pl&sa=X&biw=1600&bih=709&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=CegXok8UfYUt2M:&imgrefurl=http://chomikuj.pl/arriadna/Zdrowie%2Bi%2BUroda/NASZE%2BZDROWIE&docid=E7DTxPgpAoA73M&imgurl=http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/e/d/Otylosc_jedna_chorob_XXI_3629979.jpg&w=440&h=383&ei=ZDrKTuoKktvxA9CanOUM&zoom=1&iact=hc&vpx=188&vpy=197&dur=1824&hovh=209&hovw=241&tx=139&ty=115&sig=108136990425723285799&page=2&tbnh=151&tbnw=176&start=23&ndsp=21&ved=1t:429,r:0,s:23
a tu przod dokladnie o to mi chodzi...
http://www.google.co.uk/imgres?q=grube+angielki&hl=pl&biw=1600&bih=709&tbm=isch&tbnid=i-icVKaWy-x7xM:&imgrefurl=http://barwyj.blox.pl/tagi_b/745/Angel.html&docid=cHaL4YkV2VCq0M&imgurl=http://barwyj.blox.pl/resource/grube_baby.jpg&w=240&h=210&ei=vTrKTsLsN8TX8gPm6pBz&zoom=1&iact=hc&vpx=812&vpy=177&dur=263&hovh=166&hovw=191&tx=88&ty=44&sig=108136990425723285799&page=3&tbnh=160&tbnw=189&start=46&ndsp=24&ved=1t:429,r:12,s:46


o taki "tył" chyba sobie druknę i na lodówce przykleję haaahaa to dopiero motywacja 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie? Newsa mam hehe,zamowilam sobie przed chwila tabletki na bazie kaktusa ziolowo jakies tam Hoodia Gordoni fat burner , czytalam opinie,ze naprawde hamuja glod ,a nie dzialaja na osrodek nerwowy, za okolo tydzien je dostane to za jakies 3 tyg napisze Wam czy mi pomagaja nie myslec o lodowce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
zdjecia mnie zmotywowały haha 😁
wiecie co? dzisiaj dopiero sie szczaiłam ze ja mam pozwolenie na zjedznie czegokolwiek w diecie w niedziele a je tego nie robiłam.. bo bylam przekonana ze jogurt pitny to ta slodycz ale dzis przegladajac ksiazke zauwazylam ze ten jogurt jest takze w innych dniach i nie zawsze jest w niedziele.. 2 razy opuscilam slodycze.. 😲 jak ja moglam 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nienawidzę swojego odbicia w lustrze 😞 tyjącego!
Wiecie co mnie tak naprawdę skłoniło do odchudzania się? Wizja siebie w takiej formie jak na zdjęciach od MajaCh...
chyba jestem na dobrej drodze:/
ehhh...
chyba zbyt krótki sen mio nie służy
idę kąpać Kubcia i biorę się za ćwiczenie. Nienawidzę siebie!! (tej grubej oczywiście..)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr Ty to masz juz w psychice mnie sie zdaje..bo jestes szczupla, wiem,ze ciagle sie porownujemy do tego jak kiedys wygladalysmy i ciagle nam malo. Ja wiem,ze jak zrzuce np.10 kg to nie bedzie mi pasowac,ze mam rozstepy po ciazy - na brzuchu ,udach , biodrach nawet na piersiach ale to akurat mniejsze,aaaaa i w srode przestalam karmic wiec jeszcze bede miala cycki skarpetki niedlugo 😁
GOGR musisz siebie pokochac i po prostu dla zdrowia zdrowo zyc, dla siebie!!! Zwlaszcza sie katujesz jak o sobie myslisz, wiesz,ze wszystko jest w podswiadomosci. Jesli myslisz "chce" schudnac to psychika wysyla sygnal o chceniu i tylko chceniu, jesli myslisz "chudne" no to zaczynasz chudnac , a jak myslisz " o juz schudlam" to jeszcze fajniej, ale nie tak,ze za chwile pomyslisz, ojej ale jeszcze tyle i tyle zostalo...
Tak nam trzeba myslec. Ja to tylko pisze jak dziala psycha ,a to jak ja mysle to inna baja bo to ciezko sie przestawic 😉 Rozumiem Cie ale wiedz,ze sa od Ciebie wieksze baby 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
GoGr Ty to masz juz w psychice mnie sie zdaje..bo jestes szczupla, wiem,ze ciagle sie porownujemy do tego jak kiedys wygladalysmy i ciagle nam malo. Ja wiem,ze jak zrzuce np.10 kg to nie bedzie mi pasowac,ze mam rozstepy po ciazy - na brzuchu ,udach , biodrach nawet na piersiach ale to akurat mniejsze,aaaaa i w srode przestalam karmic wiec jeszcze bede miala cycki skarpetki niedlugo 😁
GOGR musisz siebie pokochac i po prostu dla zdrowia zdrowo zyc, dla siebie!!! Zwlaszcza sie katujesz jak o sobie myslisz, wiesz,ze wszystko jest w podswiadomosci. Jesli myslisz "chce" schudnac to psychika wysyla sygnal o chceniu i tylko chceniu, jesli myslisz "chudne" no to zaczynasz chudnac , a jak myslisz " o juz schudlam" to jeszcze fajniej, ale nie tak,ze za chwile pomyslisz, ojej ale jeszcze tyle i tyle zostalo...
Tak nam trzeba myslec. Ja to tylko pisze jak dziala psycha ,a to jak ja mysle to inna baja bo to ciezko sie przestawic 😉 Rozumiem Cie ale wiedz,ze sa od Ciebie wieksze baby 😁

polac jej! 😁 🙂
ps ja tez mam rozstepy po ciazy ale je usówam i skarpetki cycki tez mam bo nie karmie od 2 tyg 😁 ale kocham sie ubraną! ☺️ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
GoGr Ty to masz juz w psychice mnie sie zdaje..bo jestes szczupla, wiem,ze ciagle sie porownujemy do tego jak kiedys wygladalysmy i ciagle nam malo. Ja wiem,ze jak zrzuce np.10 kg to nie bedzie mi pasowac,ze mam rozstepy po ciazy - na brzuchu ,udach , biodrach nawet na piersiach ale to akurat mniejsze,aaaaa i w srode przestalam karmic wiec jeszcze bede miala cycki skarpetki niedlugo 😁
GOGR musisz siebie pokochac i po prostu dla zdrowia zdrowo zyc, dla siebie!!! Zwlaszcza sie katujesz jak o sobie myslisz, wiesz,ze wszystko jest w podswiadomosci. Jesli myslisz "chce" schudnac to psychika wysyla sygnal o chceniu i tylko chceniu, jesli myslisz "chudne" no to zaczynasz chudnac , a jak myslisz " o juz schudlam" to jeszcze fajniej, ale nie tak,ze za chwile pomyslisz, ojej ale jeszcze tyle i tyle zostalo...
Tak nam trzeba myslec. Ja to tylko pisze jak dziala psycha ,a to jak ja mysle to inna baja bo to ciezko sie przestawic 😉 Rozumiem Cie ale wiedz,ze sa od Ciebie wieksze baby 😁


Maju masz rację. Lepiej mam świadomość nie zdrowego podejścia do swojego wyglądu ale nałożyło się na to masa różnych rzeczy... nigdy wcześniej nie zajmowałam się dietami, ćwiczeniami - teraz nie mogę żyć bez słowa dieta i nie mogę patrzeć na siebie kiedy po raz kolejny nawalam.
Nie chodzi o to czy jestem szczupła czy nie.. chodzi o moją oponkę i boczki.. natychmiast kiedy przestaję się pilnować i ćwiczyć rosną... mam dość! Chcę wyglądać tak jak chcę a nie tak jak wyglądam. Mam dość pieprzonych problemów i zazdroszczenia innym (heh... to rozumieć trochę szerzej nie tylko w kontekscie diety i wyglądu). Mam dość odreagowywania tego wszystkiego tym czym nie powinnam... Chce mi się beczeć. Dopóki w moim życiu jest tak jak jest siebie nie pokocham.
Namąciłam.
Udziela się samopoczucie.

Skonczyłam ćwiczyć. Hula jak zwykle krócej:/ kręcę sobie w samym staniku a tu kolega mojego wchodzi 😠

Potrzebuję imprezy... muszę poważnie pomyśleć o sobocie. Chcę potańczyć, zapomnieć...
i chcę jechać samochodem:P bo jakbym poszła na nogach to prosto po zgona...

ehhhh...

dość pierdolenia. idę spać. oby Matylda pospała bo oszaleję jak kolejną noc nie zmrużę oka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):

polac jej! 😁 🙂
ps ja tez mam rozstepy po ciazy ale je usówam i skarpetki cycki tez mam bo nie karmie od 2 tyg 😁 ale kocham sie ubraną! ☺️ 🙂


Polac? 😁 czego???:P bo ja to w bardzo jednoznaczny sposób rozumiem :P:P hehehe
a rozstępy mam już gdzieś. są to są i dupa... Na temat cycków się nie wypowiadam bo mi przykro będzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia jak usuwasz? laser???
Misia ja od kilku dni spie w staniku usztywniajacym bo nadal sa ciezkie i ciagnie je w dol. Dzis pomyslalam,ze pospie bez ale wyszlam z pod prysznica i czuje dyskomfort nie da rady,a ja zaaaawsze spalam bez ,tzn.przed mala bo jak karmilam to musialam zabezpieczac mlesio.
GoGr...moja droga taki sam problem ma moj mezus, dziwne ale facet ,a rozna mu boczki tyle,ze on ma to gentycznie bo jego mama ma wielkiego dupala przez boczki i brzuch. On to samo jak przerwie cwiczenia,albo bedzie podjadac wieczorem to od raz kg do gory.
Jest jeszcze jedna sprawa. Metabolizm z wiekiem zwalnia, z roku na rok jest nam ciezej gubic kg,a przyzwyczajenia te same. Dlatego czesto starzy ludzie maja tluszczyk. Reszta zalezy od genow bo sa i chude babcie.
GoGr proponuje Ci nie wypowiadac slowa dieta tylko nawyki zywieniowe, zmieniasz nawyki zywieniowe i juz. Czasem grzeszymy wiadomo. I wiesz pewnie,ze nawet jesli masz ochote na slodycze to lepiej zjedz cos DO poludnia,zeby mialo to wiecej czasu,zeby sie strawic, tak samo z ciezszymi posilkami. Ja ogolnie jak mowilam mam wolny metabolizm wiec na starosc chyba musialabym nic nie jesc 😁 i wlasnie od niepamietam kiedy nie jadlam kolacji bylo ok. ostatni posilek kolo16 pozniej jak mnie przypilo jablko albo jogurt. Potem czasem grzeszylam -piwko pizza itd. Chipsy jak maz mecz ogladal i browarki. i tak dupa rosla 😁 ale w ciazy to pojechalam po maxie hehehe, a krowki do tej pory kocham ale od kiedy mala jest na swiecie nie tknelam bo polegne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka dzis sie zwazylam pierwszy raz od rozpoczecia nowego zycia -lepszego i 4,5 kg mniej ☺️ nie ma co jestem z siebie dumna 🙂
majach tak laser plus ciepło.
gosia ja tez ide na dyske w sobote gdyz w piatek koncze 20 lat! ale jestem juz stara.. ale narazie mam jeszcze 19scie wiec moj metabolizm jest najlepszy dopiero od piatku bedzie slabszy hehe! *podobno tak jest że od 20lat metabolizm jest coraz slabszy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o kurde, to ja mam 28 już skończone :P to mój metabolizm chyba zdycha 🙂
a mogę zapytać ile ważycie teraz, ile przed ciążą i ile przytyłyście?
ja przed ciążą 60 kg przy 165 cm, przytyłam 18 kg, teraz jest 57-58... mogłoby być 55 :P ale jak będzie 55 to będę chciała 50 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...