Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Iwona napisał(a):
hej dziewczyny 🙂
nie było mnie bo mało czasu dziś miałam:/ Monika współczuję bólu i takiego pracodawcy 🥴
Gosia powodzenia w przedszkolach, dzisiaj wszędzie liczą się znajomości 🤢
Magda weź no zmierz sie jeszcze raz ,niemożliwe żebyś miała wszędzie (z wyjątkiem łydki) więcej ode mnie 😮 😮 😮


widzisz jaka jestem zapasiona ☺️


tak tylko ciekawe gdzie bo jakoś nie widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
To ja otwieram monopolowy 🤪 🤪 🤪 Bede w swoim zywiole hehhehe 😁 😁
Wy juz pewnie spicie.Piotrek pojechal po tesciowa,a ja chcialam isc spac..ale nie mam do kogo sie przytulic i na kogo nogi zarzucic i nie zasne.Hehe ale mam z garem 😁 😁 Co do lekarza,to w koncu wiem,co mi jest.Wypadl mi dysk i to juz dawno temu..tylko nikt wczesniej tego nie odkryl,bo normalni ludzie leza plackiem,a ja nawet w ciaze zaszlam i dziecko urodzilam 🙃 🙃 No,ale troche za pozno to odkryli,bo jest to juz ostatnie stadium,o czym swiadczy uciekanie nogi czy dretwienie palca..18 maja mam wizyte u neurochirurga...no i na 99%wyznaczy mi termin operacji usuniecia dysku,bo w tym stadium to juz raczej mi zadne cwiczenia nie pomoga..ale uslyszalam dzis,ze jestem wielka i mam niesamowity progwytrzymalosci na bol 😁 😁 Ale to mi juz przy porodzie mowili 😁 😁 A to,ze tyle sie ruszam i mam ADHD w sumie uratowalo mnie przed unieruchomieniem 😁 Mam dalej byc aktywa,ale bron boze cos podnosic czy robic cos z rekoma w gorze...a w poniedzialek ide zlozyc wypowiedzenie do pracy i zarejesture sie jako bezrobotna nieposzukujaca pracy.Dostalam zaswiadczenie dla nich,ze jestem niezdolna do pracy na 3m-ce,a naurochirurg wystawi mi nastepne..dlugo jeszcze se nie popracuje 😉 😉Zwymyslala mnie dzis,ze ja przy takich plecach jeszcze pracowalam..a ja jej na to,ze co cie nie zabije to cie wzmocni haha 😁 Dobra spijcie sobie,nie bede wam zanudzac.Kolorowych:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
całusy na dzień dobry 😘
dzisiaj znów mnie czeka pracowity dzień więc mało będę 😞 zrobiłam sobie grahamke na śniadanie i właśnie Majka mi zabrała.. 😁 no to po śniadaniu 😁
Madziulka Ty sie mierz od 0 a nie od końca hehe 😁 boś chuda szprycha 😜 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Babole! ;*

Monia dobrze,że przynajmniej wiesz co Ci dolega... a co do tego,że nie umiesz zasnąć, bo nie masz na kogo nogi zarzucić...to ciekawe co Ty byś zrobiła jakby na noc pracował 😮 Monia cały tydzień by nie spała 🤪 🤪
Chciałam się pochwalić,że mój syn od wczoraj dużo więcej chodzi..i to dłuższe dystansy 🙂 Cieszę się jak głupia! 🤪
Misiu sto latek dla Antosia! 😘 Już rok z Wami jest!! 😘
Magda, Iwona Wy to chudzinki jesteście.. Iwona a może Tobie się tylko wydaje,że jesteś grubsza od Magdy? 🙃
hmm..co ja miałam jeszcze pisać? 🤨
dzisiaj nie wiem czy będę dużo zaglądać.. po południu jedziemy do moich rodziców. Dzisiaj moja Chrześnica ma urodziny(już 5te) 🤪 ale jutro do nich jedziemy na 15.00,a na 18.00 zapraszać Chrzestnego Alana na roczek 🙂 W niedziele na 11.00 jedziemy na sesje zdjęciową 😜 😜

idę temu mojemu złośnikowi śniadanie robić i od razu sobie jak pozwoli.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
admin ty diable tasmański odp.

pewnie jakieś problemy na drodze połączenia między komputerem, a serwerem.
Niestety nie mam na to wpływu. Strona chodzi bez problemu, nikt inny nie zgłaszał problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...