Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
zapomniałam wam napisać kiedyś z nudów zaczęłam sobie ćwiczyć no i tak sobie robię takie tam i pomyślałam czemu tak się moje dzieci śmieją odwracam się do nich a oni mnie naśladują 😮 🙃 😁 myślałam ,że się posikam z ich wygibasów zwłaszcza jak młody zaczął rowerek robić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia przeprowadzam sie na druga strone parku 😁 😁 I do miesnego bede miala rzut beretem hahaha.A ja nie moge cwiczyc..lekarz zabronil.Ale nawet jakbym mogla,to i tak za leniwa jestem.Z reszta przy Julii mam silownie i gimnastyke 😁 Misia dzieki,ze pytasz:*Jestem tak nafaszerowana tabletkami,ze az swiece 🙃 🙃Ale przynajmniej jakos funkcjonuje.Tylko na dwor boje sie wyjsc,ze znowu upadne,albo ta noga mi ucieknie 😞Z reszta dziwnie sie czuje tak kulejac 😞Mam nadzieje,ze czucie mi wroci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
zapomniałam wam napisać kiedyś z nudów zaczęłam sobie ćwiczyć no i tak sobie robię takie tam i pomyślałam czemu tak się moje dzieci śmieją odwracam się do nich a oni mnie naśladują 😮 🙃 😁 myślałam ,że się posikam z ich wygibasów zwłaszcza jak młody zaczął rowerek robić 😁

moja Majka robi ze mną przysiady zabójczo to wygląda 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Helo helo!!!
A ja druga!
Pomierzyłam się dziś na czczo i wyszło troszkę mniej niż wczoraj. Może się dziś zważę u rodziców. Inna waga niż ostatnio, no ale mniej więcej będę wiedziała co i jak.
A tymczasem idę zrobić badanie krwi, żeby wykluczyć anemię 🙂)) mam taką nadzieję!
Pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja jestem druga! 🙂
wczoraj po chipsach w końcu się wypróżniłam...trochę,ale jednak! 🙂
nie ma to jak się cieszyć z wizyty na kibelku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejjj.
dziewczyny ale mam doła 😞 doła i wkurwa... boże czemu ludzie są tacy podli??/ 😞 czemu ta głupia suka na każdym kroku chce mi udowodnić, że jest lepsza? ona ma kurwa jakiś kompleks na moim punkcie...
zajebię kurwę kiedyś i w pierdlu skończę!!!! od wczoraj mną aż trzęsie i chyba nerwobóle mam bo mnie kłuje w okolicach serca... :/ ja pierdole!!!!

nie chce mi się jeść. za to na samą myśl ciągnie mnie na rzyganie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska mało jej, że była lepsza dla mojego męża. Mało kurwa. przecież musi mi dopierdolić. Postanowiła być też lepsza dla mojego byłego i właśnie się za niego bierze... kurwa! Jaki jeszcze znajdzie sposób żeby mnie upodlić?? jaki???
Ale ja sobie nie dam. zniszczę ją. choćby kosztem mojej reputacji.. dziwka jebana!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...