Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
zapomniaam dodać, że moja Maja uwielbia ukada puzle, więc ma sporo takich dużych, dość łatwych do ukladania, ale składających sie z wielu elementów, więc zanim ułoży to trochę czasu upłynie 😉 ale wkurza sie na nowych zanim opanuje i zaraz woła żeby jej pomóc hehe 🙂
a u mnie klapa kolejna wczorajszy wieczór, szkoda gadać jaką kolację zjadłam...
ja już nigdy nie schudnę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Tuska moja Angelka ogladala calymi dniami bajki i mowic zaczela jak miala 11 miesiecy a jak 1,6roku skladala zdania, natomiast Kamil nie ogladal bajek ( bo go nie interesowaly) i mowic zaczal przed skonczeniem 2 lat. Wiec logopeda niech pomysli zanim cos powie bo kazde dziecko inaczej lapie rozne rzeczy takie jak. ,chodzenie'mowienie' i nie porownuje sie dzieci do siebie. Tak jak iwona mowi z madrych bajek dzieci szybciej lapia wiele rzeczy ,wiec sie nie martw ze twoj malo mowi przyjdzie czas na niego nic na sile :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona ty to idz do psychologa bo jestes tak lana kobieta z odpowiednimi ksztaltami 'ze nie rozumiem czego chcesz od siebie? Jestes zadbana dbasz o siebie cwiczysz to po jaka cholere chcesz chudnac? Nie jedna mlodsza dziewczyna by chciala tak wygladac jak ty teraz :-) takze nie gloduj sie bo fajnie wygladasz .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia ♥
już dawno od nikogo nie usłyszałam tylu miłych słów 🤪 dziękuję 😘
ale prawda jest taka, że wiem, że jestem w stanie dojść do zgubienia z 5 kg a tak cholernie mi się nie chce:/ spotkałam koleżankę która zgubiła 13 kg w 10 mcy i muszę przyznać, że wygląda bosko! odżywia sie racjonalnie codziennie biega na 6 km, można?- można! tylko mi gdzieś to zdrowe jedzenie ucieka na bok... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Iwona ty to idz do psychologa bo jestes tak lana kobieta z odpowiednimi ksztaltami 'ze nie rozumiem czego chcesz od siebie? Jestes zadbana dbasz o siebie cwiczysz to po jaka cholere chcesz chudnac? Nie jedna mlodsza dziewczyna by chciala tak wygladac jak ty teraz :-) takze nie gloduj sie bo fajnie wygladasz .

Ja bym chciala tak wygladac jak Iwona 🙂Czulabym sie najseksowniejsza laska na swiecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam dokonczyc badanie prenatalne i wszystko ok 😉 uparciuszka mam w brzuszku,nie jest skory do wspolpracy 😉 dzisiaj sie pleckami obrocilo do nas dla odmiany..popukal w brzuch lekarz i nuc,ale jakos udalo nam sie dokonczyc badanie...no i ta rozmowa z nim:
- mowilem ostatnio plec?
- a jaka jest?
- wszystko wskazuje,że dziewczynka
Usmiech na mojej twarzy 🙂
-co? Ostatnio mowilem to samo?
- tak,ale z Alanem uslyszalam,ze chyba dziewczynka na poczatku
Jego smiech 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
dziewczyny przeżyłam szok wchodze do pleya a tam reklamujaca Ewa Ch. ide do tesco wychodę a na każdej bramce Ewa Ch.stwierdzam ,że za dużo tej pani wszędzie . 😮 😮

Monia gratulacje zdrowej żywności 😘 😘

Mi tez sie wydaje przereklamowana...duzo przeciez jest instruktorow fitness i nie rozumie dlaczego jest taki szal na nia..ale to moje zdanie 🙃 Madzia dziekuje.Ciesze sie,ze sie w koncu zebralam.Z reszta po operacji i tak bede musiala sie tak przez rok odzywiac,wiec na co czekac?Wole to zrobic dla siebie a nie z przymusu.Tylko boli mnie to,ze dzis sobota,a ja piwka sie nie moge napic 🙃 🙃 🙃 Ale cos za cos.Wiem,ze na koniec pazdziernika bede miala 1 dzien szalenstwa,to wtedy pojem i popije 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂
Misiaaa! 😘 Kochana ja to bym chciała zobaczyć Twoje zdjęcie! 😉
Co do pani Ewy Ch.to ja mam jej doslownie dosc,gdzie sie nie spojrzy,tam Ewka!!! No i to Jej pieprzenie,ze ona sie do mediow nie pcha,ze jej nie chodzi o kase! Pelno ludxi ma jej juz dosyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No wlasnie do mediow sie nie pcha ale zdj.z wlasnego slubu sprzedala 😁 juz lepiej jakby prawde mowila ze robi to dla kasy to spoko bo kazdemu na pieniadzach zalezy nawet takiej osobie jak Ewa Ch. 😁

Tuska jak samopoczucie
Gogr nie udawaj ,ze tyle pracy masz napisz lepiej jak tam twoi chlopcy
Miska dawaj foto
A w ogole gdzie jest. Ola ? Ta to o nas zapomniala dopiero
Aisak tak samo nie zaglada 😞
Iwona jak kwiatki?

Monia zxrowa zywnosc
Maja a ty co w Pl siedzisz to nie znaczy ,ze masz nic nie pisac

Nie wiem czy wymienilam wszystkie osoby jesli zapomnialam to sorki prosze o wybaczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siema babolki 🙂
Madzu no zdrowa zywnosc,bo wszystko albo gotowane na parze(wiekszosc) albo grilowane no i tony warzyw.Przez ostatni tydz raz jadlam tylko makaron i to brazowy.I naprawde widze juz efekty,bo spodnie ktore mi byly baaardzo ciasne juz sa ok.Brzuch mi spadl,a to byla dla mnie najwieksza bolaczka,bo wygladalam jak ciezarna,tyle,ze bez ciazy..i przede wszystkim lepiej sie czuje 🙂 Mam w sobie duzo zapracia tym razem..zobaczymy na jak dlugo 😮 😮 😮Chcialabym jeszcze 10 kg zgubic,ale szczerze z 7 tez bede szczesliwa.Trzymajcie kciuki za mnie,prosze.Ale jestem z siebie dumna,bo przez weekend sie nie zlamalam.Wczoraj jadlam wiecej,ale same zdrowe rzeczy,wiec jest ok i zadnego piwka nie wypilam 😁
Miska dawaj fotke i ty Tuska tez,ciekawa jestem czy juz duzy brzusio masz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...