Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
w które góry Tusia? ja uwielbiam góry, planujemy i planujemy ale wciąż czasu brak:/ może we wrześniu...a jak sie nie uda to jak zwykle w listopadzie 😉 jest jedna tego dobra strona, nie ma wtedy tłoku ani na szlakach ani w samym Zakopanem 😉 o ile nie będzie śniegu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oczywiście, że to nieprawda, że włosy gęstnieją czy coś, jednak tak jak my podcinamy końcówki by były zdrowsze i lepiej się układałay tak samo jest z dziećmi 😁 dzisiaj dopiero poszłam z Mają by jej wyrównała ten tył, czasem mi żal tych kiteczek, bo miała włosy już prawie do pasa, a teraz bob no i skończyły się loczki.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 😁 ja nie pisze bo mam lenia!!!! chce te czasy gdzie codziennie machalam z Chodakowska!!!
A nowosci lece do Polski z mala 8 wrzesnia i moze zostaniemy dluzej 🙂 juz bilet kupilam narazie w jedna strone,
Iwonka a ja malej podcielam tak ze 3cm koncowki i dalej sie kreca ale ona ma do ramion jeszcze wiec krociutkie 🙂 ale myslalam,ze krecic sie juz nie beda a te koncowki jej sie w loczki zwijaja.
Tuska mozesz troche joge i miesnie na "dolne partie brzucha" cwiczyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 😁 ja nie pisze bo mam lenia!!!! chce te czasy gdzie codziennie machalam z Chodakowska!!!
A nowosci lece do Polski z mala 8 wrzesnia i moze zostaniemy dluzej 🙂 juz bilet kupilam narazie w jedna strone,
Iwonka a ja malej podcielam tak ze 3cm koncowki i dalej sie kreca ale ona ma do ramion jeszcze wiec krociutkie 🙂 ale myslalam,ze krecic sie juz nie beda a te koncowki jej sie w loczki zwijaja.
Tuska mozesz troche joge i miesnie na "dolne partie brzucha" cwiczyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maju Twojej Zuzi i Moni Julci bedą się kręcić to widać, a ja już miałam nadzieję, że Mai będą się po mnie falować a tu klapa...zreszta ja jak mam krótkie to też mam proste dopiero długie zwijają sie w loczki zwłaszcza gdy jest wilgoć w powietrzu 😁 Mai też się zadzierają teraz niesfornie we wszystkie strony ale zobaczymy jak to będzie gdy podrosną 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia zdobyla 210 lajkow wedlug glosow wygrala o 13 lajkow jeszcze komisja ma podecydowac ,dla mnie juz to jest wygrana 🙂 Dzieki dziewczyny za pomoc 🙂))) moge zansac spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiecie co dziewczyny ja gdybym rzuciła slodycze i zaczęła się trochę ograniczać to już bym miała ciałko jak marzenie tak mi się nogi zmieniają 🤪 ale cóż jak nie potrafię:/ powiedzcie mi jak to zrobić? ćwiczę codziennie godzinę i tylko podczas ćwiczeń obiecuję sobie, że od jutra sie ogarnę, bo na nic ten wysiłek....a następnego dnia znów robię swoje ☺️:b,ush:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Babolki ja was czytam i chcialam wiele razy odp.ale na kompwie nie moge pisac a tabletu nie chce mi sie szukac ale chwilowo jestem :-) jesli chodzi o diete to chyba kazda procz miski nie trzyma :-D jutro mam wolne bo wodociagi nam kurek zakrecaja:/ i od jakiegos czasu dostaje sms-a od kkgos na tel firmowy ,ze by mnje na kawe zaprosic mimo , ze wiem ze mam meza aale liczy ze mu sie uda.....to sie kuzwa przeliczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...