Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
a mnie zastanawia jedno niktóre osoby przeszły mega metamorfoze i czemu nie chcą ,twarzy pokazać ? ja gdybym ze spaśloka zeszła do szproty to bym się chwaliła ,że mi sie udało 🤔 ja wiem ,że niektóre komentarze są wręcz dobijające i mało pasujące z daną sytuacją ale trzeba zdawać sobie sprawę ,że jeśli się daje jakieś zdj.z metamorfozy to trzeba liczyć się z każdym komentarzem nawet tym negatywnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach nie ma co gadać to Ewce..ogólnie to ona tak pieknie czasem pisze,ze mnie sie czasem niedobrze robi...masakra. no ale to dopiero mam tak po tym jak dowiedzoalam sie co napisala do tej dziewczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
osobiscie nic tam do niej nie mam, zresztą mało już poświęcam na wchodzenie na jej profil, ale też czytam i słyszę coraz więcej negatywnych opinii na jej temat, nie wiem jak to jest naprawdę...ale skoro tak traktuje te dziewczyny, to rzeczywiście nieładnie... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Ja uważam,że mel chyba ma najlepsze te ćw.,bo szczerze mowiac przedwczoraj robilam jejabs i mam poraz pierwszy zakwasy w brzuchu..czyli najwiecej wymaga,bo przy jillian czy ewce mialam wszedzie zakwasy ale nie na brzuchu...oj a u jillian zakwasy w nogach,oj masakra:-) chodzic nie umialam:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to juz poczytalam 😁 a mnie tam nie interere co Ewa robi sobie i dokreca rozne tematy. Jej cyrk jej malpy. Dla mnie sa treningi i przebierac jest w czym i to jest fajne. Iwona ja dostalam wiadomosc "tak trzymaj ,cmok" hehehehhe
Dzis mezowi powiedzialam,ze jak nie zacznie dzis cwiczyc to jutro juz sprzetu nie bedzie mial bo zagraca, mam na mysli sztangi itd. mase tego ma. Wiec chyba wzial to do siebie. a wiecie,ze we dwojke razniej 🙂
A co do Mel B to i mi sie podoba ale ci ciemnoskorzy maja inna urode -z natury sa jedrniejsi, cellulit zadko u nich widac itd.naprawde , ja tylko zazdroszcze mam wiele znajomych i mezczyzn i kobiet ciemnych i ZAZDROSZCZE szczerze pieknych kobiecych ksztaltow paniom. Masakra...
Ide zaraz z dzieckiem na playgrupe 🙂
bez zapeszania od 5 dni uzywamy pampersa tylko na noc i na drzemke z tym,ze wczoraj juz po drzemce zdjelam jej i byl suchutki 🙂 naprawde mam nadzieje,ze nie zapeszam chwaleniem 😁
A i dziekuje za lajki dla Zuzi 😁 bardzo dziekuje , juz prowadzi ,a wczoraj zalozylam jej konto wiec wynik cudowny 😁 tylko jesli ktos z tel korzysta nie dziala aplikacja ale pisalamjuz do Pani,ktora prowadzi ta strone dzis sie tym zajma bo oni dopiero dopracowuja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemanko 🙂))
a ja się pochwalę. Byłam wczoraj na analizie składu ciała i po 2 miesiącach wynik jest taki:
ogólnie +0,5 kg, ale za to -0,4 kg tłuszczu i +0,9 kg beztłuszczowej masy mięśniowej 🙂
ogólnie dietetyczka powiedziała, że procentowo tłuszczu mam za mało, a mięśni już okay... tylko, że to jest normalny dietetyk, a nie sportowy i nie wzięła pod uwagę moich celów. Za to cieszę się, że jednak udaje mi się odpowiednio odżywiać, bo mięśnie rosną sobie pomalutku, a nie spalają się 🙂 A jak skończę P90X to chyba wybiorę się już do dietetyka lub trenera związanego bezpośrednio z fitnessem 🙂
Tymczasem wracam do pracy 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeśli o mnie chodzi to też uważam, że ewka przesadziła, nie wiem może się nie znam ale to już nie jest ciało fit tylko jakaś kulturystka, chyba że te zdjęcia tak podkręcają by to tak wyglądało...a tej strony Madzia też nie mogę otworzyć 🤨
Misia gratulacje! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moim zdaniem Ewce daleko do kulturystki, bardziej jest fit, chociaż do tych dziewczyn z fotki też jej dużo brakuje. Poza tym takie zdjęcia z zawodów są na pewno podrasowane i na co dzień mięśni tak nie widać. Po to się tak smarują samoopalaczem, żeby podkreślić każdy zarys, no i przed zawodami odwadniają się w tym samym celu. Na fb jest miss Małgorzata Mączyńska. Na fotach z zawodów bardzo widać mięśnie, a na normalnych już nie. Ogólnie mi się podoba jej sylwetka 🙂 http://www.facebook.com/malgorzata.maczynska.fitness?fref=ts chciałabym choć trochę taką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...