Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Nic tylko się cieszyć,że jeszcze wzięcie u innych jest 🙂
Ja mam dzisiaj dzień na wariackich papierach..sprzatam,biegam,bo później na 12:45 do dentysty-kawałek trójki,miedzy trojka a czworka mi odpadl:/:/ - jak mnie do 14.nie przyjmie to bede musiala zrezygnowac,bo na 17.20 mam ginekologa,ze nie mam auta to musze autobusem sie tluc:: tak wiec ciocia bedzie czekac na mnie kolo dentysty,zeby mlodego wziac na spacer u do siebie,hak wyjde musze po niego isc,wpadne do domu odgrzeje obiad,zjemy i o 16:21 mam autobus do centrum..mam nadzieje,ze dam jakos rade:/:/ - A.z Mlodym jada ze mna i pojda do rodzicow A.bo ja nie wiadomo o ktorej wyjde od gina i A.nie chce zebym sama nie wiadomo o ktorej godz.wracala..nie sadze,zeby az taki poslizg byl,zebym po ciemku miala wracac,ale jak tam chce..zostaniemy tam pewnie na noc i moze spotkamy sie z jakimis zbajomymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska i co gin powiedzial????
Ja pierdziele dziewczyny, ja tez chce miec moc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Iwona daj mi moc na codzienne cwiczenia ja Ci dam na niejedzenie slodyczy. A mysle,ze powinnas sie rodzynkami,sliwkami suszonym czy daktylami zaslodzic. One sie szybko trawia itd. serio serio. A jak czekolada to do poludnia.
Wczoraj meza urodziny wyprawialismy i mam tyle zarcia w lodowce ze szok lacznie z torcichem czekoladowym made by me, a wogole to zalozylam taka piekna kiecke ale troche bombka. Ale wszyscy mowili,ze zajebiscie wygladam itd. Jak zobaczylam zdjecia...........to sie za glowe zlapalam!!!!!!!!!wygladam jak moja mama tylko wlosy nie te a i jeszcze wlosy musze przyciemnic bo masakra sie stala .Slonce mitak rozjasnilo!!!!!!!!!!!!!!! Nie podoba mi sie to. Wszyscy pytaja czy pasemka robilam. A koncowki mam tak gdzieniegdzie biale okropne. Szukam znow tego koloru natural blond garniera ktory kiedy tak ladnie wyszedl ale nigdzie go nima.........
strzele sobie w leb........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.. u mnie też ciężko z dietą i ćwiczeniAMI 😞 za to non stop walczę ze stresem, który dzielnie zajadam:/
jakby mało było wszystkiego to mi Mać dzisiaj ze schodów spadł 😞 na szczęście nic się nie stało.. ale jak widziałam z jakiej wysokości i jak leciał w dół to mi słabo było 😞 nie wiele trzeba żeby się nieszczęście stało...

tyle z mojego urlopu, że znerwicowana do pracy wrócę 😞 kręgosłup mnie boli jak diabli.. i w sumie zaczynam się zastanawiać czy to też nie jest skutek uboczny stresu??

Tusia jak się czujesz? a w ogóle to nie chwaliłam się Wam ale moja siostra też w ciąży 🙂 także w końcu i ja zostanę ciotką ^^

Madzia ale przyznaj, miło jak się obcy facet jeszcze zainteresuje?:P

MOnia widziałam zdj na fb wcale nie wyglądasz tak źle jak mówisz 🙂

Maja a mnie się w ciemniejszych włosach bardziej podobałaś niż w blondzie ☺️ :P
Iwonka jak ćwiczysz to i tak dużo! ze mną też się energią podziel ! 🙂 a no i zdj małej w krótkiej fryzurce pokaż:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 Madzia jaki bajerant 😁
Gogr dzieciaki to przebijaja kazdego z wypadeczkami......
A wlosy mam blond bo chcialam naturalne i teraz takie sa. Ale slonce mnie zalatwilo okropnie....a czarne musialam malowac co 3 tyg bo odrosty blond bardzo widac na czarnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także maleństwo ma 9mm i widziałam bijące serduszko 🙂 z usg wyliczylo 7tydz.a z okresu wychodzi 8.woec pytal czy dobrze pamietam dzien ostatniej miesiaczki i czy regularne cykle mialam..ale uspakajam sie tym,ze tydz.roznocy to mala roznica..poza tym czesto okres zaczynal mi sie pozniej niz powinnam miec.mam przyjsc za 3tyg.z wynikami i wtedy zalozymy karte ciazy 🙂 serce bikace widzialam wiec spokojna jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiaczku super, że wszystko ok z Malutką 🙂
Gosia wiem co przeżyłaś, mi Amelka spadła z 7 schodów w dół 🤨 to dopiero był strach 🤨
dziewczyny dzielę się pozytywną energią do ćwiczeń, nie mam dnia żeby nie robić treningu z mel b bo chora chodzę tak mnie wciągnęło, wczoraj przeszłam samą siebie bo czasu nie miałam to po północy ćwiczyłam, czyli tak jakby 2 razy dzisiaj 😁
ale jem, jem wciąż dużo za dużo:/ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Goska wiem co czulas,bo te z mi kiedys Julia ze schodow poleciala.A co do mnie to masz racje,nie jest zle,jest tragicznie.Ale dosc uzalania sie nad soba-zapisalam sie na silownie.Wczoraj wyrobilam karte a we wtorek mam przyjsc na induction i rozmowe z trenerem 😁 Trzeba cos ze soba zrobic,bo jeszcze troche i drzwi trzeba bedzie powiekszac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zauważyłam, że puchnę 😞 zmienił mi gin 2 miechy temu tabletki... i muszę go za to opierdolić:/ mam apetyt jak świnia, chodzę rozdrażniona na co dzień a co dopiero jak się okres zbliża... i w dodatku TYJĘ! tzn. na razie puchnę... zbiera mi się woda w organizmie jak nie wiem:/ wraca cellulit, całe nogi puchną, brzuch jest okropny no i ręce:/ załamka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona??? co się dzieje?

dziewczyny ja od wczoraj wracam do szarej rzeczywistości... znowu praca 😞 Ale cieszę się bo w końcu spożytkowaliśmy jakoś wspólny wolny czas i pojeździliśmy tu i tam 🙂 zawsze się wkurzam, że zamiast gdzieś się wybrać to siedzimy jak te kołki w domu:P a tak wspomnienia się zbierają:P

Co u Was? 🙂 chłodno się robi to może forum odżyje?:P

Magda jak interes idzie?

Monia ja ostatnio też zauważyłam, że na wieczór puchnę.. w robocie jak jestem to mi pierścionki/obrączka z palców lecą.. a w domu? wieczorem muszę zdjąć bo jak tego nie zrobię to rano mam tak spuchnięte palce, że aż ręce drętwieją:/ ale zwaliłam to na tabsy... pójdę do gina niech mi zmieni bo po tamtych mi się nic nie działo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...