Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

obejrzalam profil i rzeczywiscie na tych podrasowanych to ma muly,ze hej a tak to nie widac, to u Ewki i bez rasowania widac miesnie wiec jakby jeszcze ja nasmarowac to by dopiero byla kulturystka. Moim zdaniem jak by sie napiela jak i one to by im nie ujmujac czesc wymiotla.
A ta laska naprawde ladna z twarzy milo popatrzec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka ja dziś i wczoraj bez mel b:/ ale za to wczoraj od 8- do 18 w sadzie na zrywaniu wiśni w temp. 36 stopni!!! 🙃 brzuch boli jak cholera, bo okresu dostałam, dzisiaj połaziłam po Krakowie i jestem tak umęczona tym upałem, że też nie poćwiczę...a jutro znowu wiśnie, ale wieczorem już nie mogę odpuścić... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia zobacz moze Ci sie przyda 🙂
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l1313.TR1.TRC0.A0.Xpilates+socks&_nkw=pilates+socks&_sacat=0&_from=R40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od pt nie ćwiczyłam 😞 najpierw wyjątkowo męczące i pracowite 12-stki a od wczoraj szpital. Mać fiksuje.. a ja się nudzę przez większość dnia bo mają tu przedszkole więc Mać chce do niego chodzić. Padam na pysk bo młody mnie o 5 obudził a noc fantastyczna to też nie była
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
my wczoraj wróciliśmy. byliśmy w instytucie w rabce żeby zrobić wszelkie możliwe badania... no i w sumie wyniki ok więc jest pewne, że choroby Macia są spowodowane przerośniętym migdałem... na razie ma syrop zmniejszający a potem zobaczymy.

Sorry, że nie piszę ale dzieci mnie do szału chcą doprowadzić 😞 no i czasu nie mam... ale czytam Was :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po roku i 3miesiącach w końcu zaskoczyło! Dziś robiłam test,a po urlopie zamierzam iść do gina,więc będę wiedzieć więcej 🙂 ale sprawdzałam w internecie to wyszlo ze 6tc i na 8kwiecień terminlll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojaaaa 😁 GRATULACJE WIELKIE :*:*:*:* kurde po takim przestoju na dietach taka wiadomosc wspaniala 🙂 ale CZAD 🙂 ale bedziesz tu z nami pisac mimo,ze bez diety teraz nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laseczki moje kochane obcięłam dziś Mai włosy po raz pierwszy od urodzenia 😮 nigdy nie pozwalała a dziś podeszłam ją sposobem gdy oglądała bajkę i nawet nie zauważyła jak kiteczka zniknęła 🤪 tylko, że jest tak masakrycznie krzywo, że nie wiem jak ja jej to teraz wyrównam bo ona ma na tym punkcie bzika nigdy nie pozwalała tknąć włosów od kiedy ogląda roszpunkę, to chce mieć takie jak ona a ja sie męczyłam z tym już za długo hehe teraz sie cieszy tylko muszę je jeszcze podrównać, moze u fryzjerki pozwoli? nie wiem nie próbowałam... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...