Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Ja tu zaglądam,ale nikt nie pisze..

No mam nadzieję,że córcię będę miała 🙂 ostatnio mój powiedział,że coraz częściej myśli,że dziewczynka,bo jestem wredna i wgl..więc to na pewno skumulowane hormony żeńskie 😜 ta ciąża,a ciąża z Alanem to niebo,a ziemia!! Teraz czuje sie super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
oj dziewuszki po co się odchudzać ,pocić ,przemęczać my i tak jesteśmy piękniejsze od Ewy Ch. bo my mamy piękne wypociny (zwane dziećmi ) a ona nie 😜 i jak kiedyś się doczeka to zobaczymy co będzie ważniejsze ćwiczenia czy każda chwila z dzieckiem 🙂

Kochana piekne slowa! Normalnie oklask dla ciebie za to 😘 A co do mnie,to naprawde sporo sie nie zrobilo a motywacji brak...od jutra mam zamiar sie za siebie wziasc,bo zabieramy sie za to we 3,wiec moze w ten sposob sie uda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aska daj znac jak po wizycie.Czekamy na wiesci 🙂 Ja dzis mam pierwszy dzien zdrowego jedzenia i o dziwo mi smakuje 😁 Moze dlatego,ze tym razem nie robie zadnej diety,tylko zamieniam wszystko na zdrowe plus ograniczylam pieczywo,ktore kocham,makarony itd...zobaczymy co z tego wyjdzie i jak dlugo wytrwam,ale wierze,ze skoro teraz mi smakuje,to sie tak latwo nie poddam.Najbardziej boje sie weekendu,bo wtedy to zawsze szalenstwo bylo z jedzeniem i piwem 😞 No a od nastepnej srody mamy 10 dni wolnego z mezulkiem,wiec to dopiero bedzie wyzwanie.Ale wierze,ze on bedzie mnie w tym wspieral 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny wracam do Was po motywację, bardzo jej potrzebuję, bo znów mam zaburzenia odżywiania...pcham w siebie a potem żałuję, nie potrafię wrócić do zdrowego jedzenia, słodycze jem 24h/dobę ☺️ ☺️ jest ze mną coraz gorzej i zdaję sobie z tego sprawę, już czuję, że dopada mnie depresja 🤢
poza tym ćwiczę codziennie z mel b, tylko zła na siebie jestem bo nic mi to nie daje przy tylu kaloriach 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehehee dziewczyny ja uważam ,że każdy jest atrakcyjny taki jaki jest jeśli jest sobą a nie kimś kim by chciał być . Także zwisły czy jędrny cyc do przodu i nie patrzeć na innych :-) jedynie nasza miśka jest takim hardkorem ,ktõry co postanowi to zrobi i dla niej wielki szacunek :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,wiec co u lekarza?

Wszystko w porzadku,tylko uparciatko nie chcialo sie obrocic i nie mogl zrobic jednego pomiaru..chcial abum przyszla za godz.,ale nie dalam rady,bo Artur na drugazmiane szedl do pracy,to powiedzial,zebym przyszla w pt rano i mi sprobuje zrobic ten pomiar,zebysmy wiedzieli,ze wszysciutko ok..wszystkie pomiary..naprawde probowalismy wszystkiego,zeby dzidzia sie obrocila..kaszlalam,lekarz szturchal po brzuchu ta flowica od usg..calym brzuchem telepal szczerze mowoac i nic..uslyszalam:"wszystko wskazuje na to,ze dziewczynka" ... jeszcze sie nie ciesze,gdyz z Alanem na pierwszym usg,gdzie mozna bylo plec poznac..uslyszalam "chyba dziewczynka"
Ale nie powiem,ze buzka sie usmiechnela aaa i dzidzia ma 8,09cm
Cytologie mi jeszcze dzis robil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a nie mówiłam 😉 zobaczysz kochana, że to będzie panienka, tego Wam z całego serca życzę 😘
Madzia ma rację Misię należy podziwiać bo zrobiła z sobą kawał dobrej roboty i tylko chyba Ona jedna z nas wytrwała i w diecie i w ćwiczeniach... 🙂
a ja dziś dla odmiany skalpel zrobiłam i tylko ramiona z melanie 😉
Monika ja też od wczoraj jem niby mniej, pilnuję się, zamieniam słodkie na owoce ale...wciąż chodzę głodna, tak rozepchałam brzuch:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez co chwila glodna chodze,ale mimo,ze w ciazy probuje sie hamowac,bo jakbym miala jesc co jestrm glo:dna..to boje sie pomyslec jakbym wygladala przed porodem...

To,ze dziewczynka to poki co naprawde z wielkim przymruzeniem oka przyjelam..okaze sie 😉 buzka mi sie usmiechnela,ale wole sie nie cieszyc za wczesnie 😉 i tak najwazniejsze aby zdrowe bylo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zgadzam sie z wami,bo tez jestem pelna podziwu dla Miski.Iwona mam ten sam problem,bo pilam ostatnio duzo napoi izotonicznych z glukoza i normalnie az mi sie rece teraz trzesa...wycielam gwaltownie slodkie i organizm sie dopomina.I jeszcze to pieczywo..ja sie glownie nim zywilam a tu nagle ograniczylam sie do 1 kawalka ciemnego pieczywa...a teraz wlasnie gotuje na parze pomaranczowy kalafior i do tego klopsik tez na parze gotowany 😁
Aska ciesze sie,ze u lekarza wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach Dziewczyny chcialam Was zapytac co za zabawy z 2,5latkiem mozna wymyslic? Alan ogladal strasznie duzo bajek i teraz mu ograniczamy tak do ok.1-1,5godz.dziennie..malowalismy farbkami,kolorowalismy,kasztany dzis zebralismy i A.robil z nim ludziki..ma sztaluge,wiec malujemy pisakami suchoscieralnymi albo kreda,ale powoli mu to wszystko sie nudzi 😞 za ogladaniem,a tym bardziej sluchaniem jak czytamy ksiazeczki nie przepada..
Spalismy prawie dwie godz.,a ze nie ogladal dzis bajek to puscilam mu Piotrusia Pana i stwierdzam,ze takie vajki bede mu puszczac,tzn.jedna dziennie,bo sie skonczy i koniec,a ba tych programach dla dzieci to do 21:00 bajki leca i on dobrze o tym wie,bo kiedys nie chcial nam zasypiac,jakis miesiac temu i zasypial dopiero jak puscilismy mu,ze eybka mini mini szla spac..teraz na szczescie troche poplacze ,ale najpozniej po 20.kladziemy sie spac..czasem trwa to 5min.,czasempol godziny. Jeszcze Alan strasznie malo mowi,tzn.powoli cos zaczyna,a slyszalam o dwoch przypadkach ze do 3.roku zyvia dalej nie mowilo,poszli do logopedy,a logopeda pierwsze jakiezadal pytanie to ile bajek oglada,ze do godz.dziennie maja ograniczyc i powoli dziecko zaczelo mowic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia dziwne to co mówisz o tym logopedzie, moje strasznie dużo bajek oglądają Amelka uwielbiała też czytanie książek, Maja mniej ale zauważyłam, ze właśnie z bajek łapie bardzo dużo nowych słówek, oczywiście powinny to być dobre bajki 😉 dzięki myszce miki zna wszystkie kolory, kształty figur geometrycznych hehe 😁
u nas jest podobnie że wszystko szybko się nudzi do tego nerwus niesamowity 🤢 tak więc łatwo też nie mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...