Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Spoko loko jak zrobię, bo na razie chyba mi się nie chce... a bebzun mam jak w ciąży!!! Zrobię budyń czekoladowy! Niech żyje obżarstwo! Oh yeah... tylko wiecie co... głupio mi przy moim jeść... i nic nie kupiłam, bo w sklepie z nim byłam 😞(( a jakbym kupiła to pewnie po kryjomu bym zjadła... 😞(( a on się ze mnie śmieje. Teraz jak powiedziała, że na dietę idę to mnie wyśmiał... zawsze wtedy pizzę zamawia, chipsy i piwo kupuje i mi podtyka... 😞(( fuck!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja wróciłam od rodziców i zastałam wysprzątane mieszkanie i na ławie różę i kartka "CZekaj na mnie 🙂:*" .. Chyba tym razem mężowaty się stęsknił..haha ;D
no ale jak zobaczyłam tą różę to się popłakałam..Alan patrzył na mnie zdziwiony,ale uśmiechnęłam i On też 🙂
wróciłam od rodziców,więc od poniedziałku na nowo ograniczamy jedzenie i elimunujmy słodkości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
no a ja wróciłam od rodziców i zastałam wysprzątane mieszkanie i na ławie różę i kartka "CZekaj na mnie 🙂:*" .. Chyba tym razem mężowaty się stęsknił..haha ;D
no ale jak zobaczyłam tą różę to się popłakałam..Alan patrzył na mnie zdziwiony,ale uśmiechnęłam i On też 🙂
wróciłam od rodziców,więc od poniedziałku na nowo ograniczamy jedzenie i elimunujmy słodkości 🙂


🙃 🙃ktoś przemyślał to i owo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia napisał(a):
Iwona napisał(a):
Misia jak ja Cię uwielbiam 😁

Za co??? Za mobilizacje do "utrzymywania" smukłej i szczupłej sylwetki??? 😁


za to że jesteś pod tym względem taka jak ja, jakoś mi raźniej 😁
a dzisiaj doznałam szoku jak zaczęłam ubrania przymierzać ,wszędzie mi sadło z nad spodni wystaje 😮 jak ja tego nienawidzę 😠 😠a miałam już taką talię....
oj przegięłaś Iwonka, bierzesz się ostro za siebie 😜 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiaczku kochana to i Ty od poniedziałku??? Im nas więcej tym lepiej. Ale jak jakiś grzech zrobimy to od razu kopala w dupala!!!
Z moim pogadałam i już luz. Chociaż cały czas twierdzi, że lepiej wyglądam teraz, bo przynajmniej kości mi nie wystają, a jak schudnę to u góry będę kościotrup, a na dole i tak gruba... ehhh... ale mnie pocieszył. Znaczy nie powiedział gruba.
BTW na kolacje był budyń czekoladowy i 4 grzanki z chleba razowego (żeby zdrowo było :P) z masłem i marmoladą różaną!!! No cóż... grzanek z masłem to ja mogę zjeść cały bochenek... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja właśnie wróciłam ze sklepu... poszłam po chleb, a wróciłam z ciastem drożdżowym i 3 pączkami... chodziły za mną od świąt, ale jak szłam to już nie było, więc dziś poleciałam z samego rana :PPP i teraz jem na drugie śniadanko z kawusią... ja muszę kupić legginsy na jogę, bo w dresie mi niewygodnie... 🙂)) ogólnie to wszystko się za ciasne zrobiło 😞 dobra nie gadam głupot i żegnam do poniedziałku 😁 na razie na wątek się nie kwalifikuję :PPP
A w ogóle wymyśliłam sobie plan diety, co i o której godzinie, itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawitalam znow.....pozazdroscilam naszej Sylwuni,ktora znikla tymczasowo bo napisala mi ile pieknie schudla wiec mam inspiracje znow 😁 powiem Wam tylko ,ze ona dopiero genialne ma zaparcie 12 kilo poszlo jej w dol i pewnie mnie zastrzeli,ze ja tak tu "neglizuje" 🙂 czyli dieta sie oplaca jak najbardziej !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tusia i Ty narzekasz na męża no wiesz co 😮
mój nigdy by nie wpadł na taki pomysł, kwiatka to może jeszcze, ale karteczkę/liścik taki no kurcze fajne to 🤪
myślałam, że przez te święta sporo jestem do przodu ale nie jest źle tylko 0,4 kg więcej 😁 też biorę się z Wami od poniedziałku,
a i nie chwaliłam się przed świętami, ale zeszłam poniżej 70 kg hura i po świętach też jest co prawda 69,4 kg ale już nie 7-demka z przodu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bosko swieci 🙂 ptaszki cwierkaja itd itp heheh
ja juz dwa prania machnelam i podlogi pomylam i kuchnie posprzatalam po sniadaniu mezowatym ...ehh ale bedzie spacerek grany dzis oho!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...