Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Misia ale przecież takie lekkie te kolacje :P

Iwona jak się przestaniesz odzywać to ja się obrażam :P

ja się biorę za obiadek 🙂 kalafiorowa dzisiaj 🙂 no i muszę poniedzielny burdel ogarnąć - ciężko to widzę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
babolki mam ciasto francuzkie proszę o jakiś dobry przepis na farsz bo na słodko zrobię z brzoskwiniami 😉

Piers z kurczaka,0,5 kg pieczarek,250 ml smietanki,serek czosnkowo-ziolowy.Przesmaz kurczaka z pieczarkami,dodaj serek,troche warzywka i smietanke.Gotuj az zgestnieje.Ciasto wyloz na blache,wlej ten sos,przykryj francuskim i piecz az bedzie kruche 😁 😁
By the way,jestem spowrotem :P:P Dla Olci:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny zobaczcie co wyczytałam, choć to normalne i pewnie każda z Was o tym wie ale wkleję 😜

Głodówka

Wielu z nas sądzi, że to szybki i skuteczny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów. „Rozprawmy się z tym mitem raz na zawsze!” - pisze Tobiasz Wilk, fizjolog żywienia, wicemistrz Polski w kulturystyce. Okazuje się, że ten kontrowersyjny sposób odchudzania nie tylko nie pozwala pozbyć się na stałe zbędnych kilogramów, ale może wręcz powodować, że przytyjemy.
Tobiasz Wilk zaznacza, że każda dieta zakładająca spożycie pokarmów poniżej 800 kalorii jest dietą głodówkową. Co w efekcie dzieje się w naszym organizmie? Szybko obniża się tempo przemiany materii. Nie dość, że musimy jeść coraz mniej, to jeszcze chudniemy coraz wolniej. W końcu nasza silna wola „pęka” i szybko wracamy do poprzedniej wagi, nawet jeżeli jemy mniej niż przed rozpoczęciem diety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
magda123 napisał(a):
babolki mam ciasto francuzkie proszę o jakiś dobry przepis na farsz bo na słodko zrobię z brzoskwiniami 😉

Piers z kurczaka,0,5 kg pieczarek,250 ml smietanki,serek czosnkowo-ziolowy.Przesmaz kurczaka z pieczarkami,dodaj serek,troche warzywka i smietanke.Gotuj az zgestnieje.Ciasto wyloz na blache,wlej ten sos,przykryj francuskim i piecz az bedzie kruche 😁 😁
By the way,jestem spowrotem :P:P Dla Olci:*


😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
Ja weekend poszalałam troszkę dziewczyny....ale i tak się trzymam ,bo nie jem w ogóle ziemniaków i chleba....no a ,ze troszkę słodyczy zjadłam to nic ☺️......tylko dalej nie chce mi się w ogóle ćwiczyć ☺️......ale i tak widzę,ze mi opona powoli spada......hihihi
Gogr a co Ty masz z tymi brokułami i kalafiorami? 😁
Ja w sobotę sałatkę grecką robiłam,bo miałam ochotę juz z miesiąc ☺️....a dostałam juz polskie warzywka-sałatę ,pomidory,ogórki i rzodkiewkę-do tego czarne oliwki i feta no i czerwona cebula i winegre.....ale pycha-TO JEST MOJE ULUBIONE DANIE..... 😜
A dzisiaj 2 kawy i cała mozarela z pomidorkiem polana oliwą i do tego bazylia,pieprz 😜
Ja mam chyba zboczenie na punkcie kuchni śródziemnomorskiej.......ja to bym tam mogła żyć 😜
Pozdrawiam i życzę wszystkim wytrwałości w dietkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
magda123 napisał(a):
babolki mam ciasto francuzkie proszę o jakiś dobry przepis na farsz bo na słodko zrobię z brzoskwiniami 😉

Piers z kurczaka,0,5 kg pieczarek,250 ml smietanki,serek czosnkowo-ziolowy.Przesmaz kurczaka z pieczarkami,dodaj serek,troche warzywka i smietanke.Gotuj az zgestnieje.Ciasto wyloz na blache,wlej ten sos,przykryj francuskim i piecz az bedzie kruche 😁 😁
By the way,jestem spowrotem :P:P Dla Olci:*


😁 😁 😁 😁 😁


kochanananananan!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo laski!
A ja wykończona jestem. Cały dzień gotowałam nowe potrawy do restauracji i trochę dietę naruszyłam, bo w końcu musiałam próbować :PPP ale teraz to i tak głodna jestem! Zjadłam pomarańczę, wypiję herbatkę i więcej nie jem. Co do kuchni śródziemnomorskiej to robiłam dziś penne pełnoziarniste z suszonymi pomidorami, czarnymi oliwkami i świeżą bazylią. W sumie to wszystkich potraw próbowałam tyle co do doprawienia, a tego zjadłam cały wielki talerz 😁DDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,
wiecie i tak tu zaglądam Was czytać, więc będę pisać..nawet myślałam,że uda mi się dzisiaj podietować i udało się do 18.30 😜 po lekarzu pojechaliśmy po kebaby 😜

ale jutro tak na srio mam nadzieję,że mi się uda przeżyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam dietę...
śniadanie: drożdżówka z serem i budyniem+kawa z mlekiem 🤪 🤪
jak mężowaty kupił to nie może się zmarnować 😜 odejmę sobie troch przy kolejnych posiłkach 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...