Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cześć 🙂 a u nas wszystko ok.. 😉 tzn. u nas to ja jedna zostałam w ciąży..wszystkie już mają swoje dzieciątka albo mniejsze albo większe! 😁
no ale widzę, że zajrzałaś do nas to nie będe sama w dwupaczku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Sambrina ;*
no my tu z Zabrza Rudy Śl. itd. jesśmy więc wszystki tu piszemy 🙂 zaglądaj częściej bedziesz kolejną mamuśką w dwupaczku 🙂 u nas ;* Tuska nie bedziesz osamotniona 😁

no właśnie czekamy na Kasie i Monie a tu cisza... 🤨 ale na pewno sie pojawią :*
dziękuje za głosiki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie się nawet dzisiaj dwa głosy udało oddać 😜 bo jeden dałam jak jeszcze u rodziców byłam i teraz drugi 😜 ale widzę, że Zuzka 4 miejsce.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałam na facebooku wiadomość w sumie do ciotki, ale jest 7 lat starsza ode mnie więc gadam do niej po imieniu(mama Marceliny, na którą kiedyś tam głoosowałyście zdjęcie z bałwankiem), żeby zagłosowała na Zuzkę i jakby jej się chciało to, żeby klikała codziennie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejeje ja też! ale słodki!!
a jaką miała przygode z porodem, masakra!
ale jakoś tak na luzie o tym napisała, czy mi się tylko wydaje? 🙂
i qrwa...co to znaczy tępe nożyczki? 😮 😮 aż zacisnęłam nogi jak to czytałam...auć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak Zuziek mówi.
a na pocieszenie dodam że ostatnich z 20 porodów jakie czytałam to każdy był lajtowy 🙂

nie wiem jak Ty Zuziek, ale ja pod koniec 38-39 tygodnia miałam już tak dość popuchniętych części ciała, złego samopoczucia że bardzo chciałam żeby już się zaczęło i obojętnie jak by miało boleć, cieszyłam się że już się coś dzieje. a że skubana postanowiła sobie wyjść dokładnie w dzień terminu...to się troszke naczekałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...