Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiem o Ani, bo Marta mi pisała - super!! Gratulacje mamusiu i szybko do nas wracaj z córcią, bo musisz opowiedzieć co i jak 🙂!!! To teraz tylko czekamy na Ulcię i będziemy w komplecie 🙂 Ciekawe jak Ani córcia będzie miała na imię i jak się dziewczyny czują?
Renia, to super że Adasiowi tak się polepszyło! A że szczepieie przełożone - też ok, dłużej będzie bez kłucia 😉
Wercia, ale się uśmiałam z końcówki Twojego wpisu, o facetach 🙂 Ale święta prawda! Chociaż.. ja i tak w życiu nie chciałabym być facetem 😉 My jesteśmy te "słabe, delikatne, którymi się trzeba opiekować" (przynajmniej tak w teorii 😉) i jakoś tak słabości, łzy i humory są nam łatwiej wybaczane niż facetom, którzy z założenia muszą być twardzi, albo przynajmniej takich udawać w swoim gronie, nawet jeśli im smutno albo chcą być przytuleni 🙂 Także mimo wszelkich niedogodności bycia kobietą - pakt jajników górą 😉!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Zgadzaam sie Ewcia z toba 😜Co tu taka cisza zajete dziewczynki swoimi pociechami my bylismy na spacerku ale strasznie wieje i juz nie wychodze z domku zeby go nie doprawic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoo macie racje dawno mnie tu nie było he he 🙂 Karolinko :P Ja mam jeszcze 3 całe puszki enfamilu bo kupowałam na początku niby taki dobry a mój Filipek kupki nie mógł zrobić po nim ;/// więc przeszłam na NAN (aha w tesco jest promocja NAN-u, puszka 800gr za 35.99zł;p jakby to którąś interesowało) Wielkie gratulacje dla Ani 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalka, nie wiem czy wiesz ale już pisałyśmy o tym Nan że najtaniej jest w rossmannie, bo 700g kosztuje tylko 20zł z tym że nie jest w puszce tylko w takich srebrnych foliach. Więc jeśli nie wiesz to to się bardziej opłaca 🙂 za takie mleko w puszce to wiecej za puszkę sie płaci niż za mleko 🙂
tak pisałam bo mnie naszło o tych facetach ale prawdę mówiąc też nie chciałabym być facetem bo kobiety są piękniejsze i wrażliwsze i zdobywane przez facetów itd 🙂 tylko poprostu żal mi że tak jest niesprawiedliwie, że kobiety maja więcej na głowie 🙂
a dzisiaj Agatka pospała sobie trochę dłużej w ciągu dnia i dała mi troche czasu na nadrobienie pisania pracy 🙂 i dobrze bo juz prawie kończę drugi podrozdział, dokończę go i ostatni podrozdział zostanie i koniec 🙂 tylko że później jeszcze mam do poprawki 2 rzdział i trochę w nim zmian będzie i nowych materiałów muszę poszukać 😞 ale jakoś dam radę, muszę 🙂 dobra idę kąpać małego bombla bo mi zaraz zasnie i nie wykąpię jej znowu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia obok mnie otwarli Polo Market i tez jest Nan tak jak w Rossmanie nawet troszke tanszy bo po21,95 wiec jakby czasem brakło w Rossmanie to tu udezaj po mleko,bo ostatnio poszłam do Rossmana to mi z magzaynu przyniesli bo brakło hehe 🙂Mój bąbel juz spi wykąpany a ja pije se piwko z soczkiem 😜Mezus zrobił sałateczke bo teraz jak nie karmie to mam na wszystko ochote a przedtem mósiałam se odmawiac wiec sa plusy i minusy karmienia piersia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło ciebie kosztuje 21,95 a w rosmanie 20,59 więc tańszy w rossmannie 🙂 to gdzieś mieszkasz koło tego nowego polo marketu? a to blisko masz wszędzie fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia to masz racje pomyliłam sie cenowo myslałam ze w Rossmanie drozsze ale te pare groszy to bez róznicy wrazie braku mam dwa punkty hehe.Ja mieszkam na złotej przy wojska polskiego koło fabryki fortepianów otworzyli Polo nad sklepem są te nowe mieszkania co wybudowali 🙂Pogoda dzis paskudna śnieg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane powiedzcie mi jak rozwiązujecie kwestie karmienia w nocy butelką, wcześniej przygotowujecie wodę w termosie czy jak??? bo ja niedługo przechodze na butlę i tak się zastanawiam jak sobie radzicie..no i ile mniej wiecej spia Wasze pociechy po dawce takiego mleczka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko ja mam przyszykowana wode goraca w termosie a zmina dodaje zywca niegazowana kazdy róznie se szykuje ale mi tak wygodnie bo szybko to robie w minute bo płacze zanim zrobie 🙂Spi mi od 20tej do 1ej w nocy i o 4tej do 8mej wiec tak dwa razy mu daje jesc 🙂Karmiac butla mój mąz tez mi pomaga wiec pierwszy mój spik on go karmi a ja drugi spik i kazdy z nas jest wyspany 😜Mały odkad karmie butla duzej spi i jak go odkaładam odrazu zasypia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Reniu będę patrzała. A po drugie to pytałam się ekspedientki w rosmanie że słyszałam że jest NAN za 20 zł to sprawdziła i powiedziała że nie ;/ widać jak się orientują co mają na sklepie ...;/ ale to tam w kerfurze co powiększyli tą galerie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂 my juz po chrzcinyach 🙂 pogoda dopisała, w kościele Agatka spała, nawet jak wodą polewali ją to tak porządnie 3 razy i tylko sie wzdrygła i spała dalej 🙂 no a potem impreska, fajnie 🙂 zaraz coś wstawię na nk to zobaczycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werus fajnie ze juz po chrzcinach nasz mały tez wcale sie nie obudził nawet jak lał go po głowie tylko spał hehe.Agatka wygladała slicznie no i wy równiez 🙂Musze sie pochwalic ze mój mały juz zdrowy i zaczoł bawic sie grechotkami gryzakami złapie juz sam w raczke i se gryzie z reszta tez widac na fotkach 🙂Ciesze sie bo juz sie sam zabawi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 W końcu mam internet 🤪 Ależ się cieszę 🙂 My dzisiaj planowo mieliśmy mieć szczepienie ale mała ma katarek i ciągle kicha także idziemy za tydzień 🙂 W sobotę Chrzciny- tort juz zamówiłam w ADMACIE capuccino z kawałakmi czekolady a na wierzchu biała czekolada i dzidziuś przykryty kołderką + ozdoby różowe i napis oczywiście 😜 Sukienkę mamy z Coccodrillo bo nie lubię takich standardowych sukienek dla dziewczynek. Zaraz jestem bo brzdąc płacze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a teraz mąż pojechał fotografa załatwić i jednak bierzemy u FotoWojtka bo tam oprócz standardowych zdjęć to jak jest samo dziecko na zdjęciu to daje gratis więc parę dodatkowych będzie a za pozę bierze 30 zł. Ogólnie Ania pisała że jej córeczka ma na imię Natalka- prawda, że pięknie?- Mnie się bardzo podoba 🙂 A wczoraj wyszła ze szpitala więc jak da radę to wejdzie do nas na forum 🙂 Moja Gabrysia waży 7 kg także super a Pampersy kupiłam jej 4 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poza tym przechodzimy niedługo na mleko modyfikowane i zaczęłam małej podawać kaszkę i marchewkę z jabłuszkiem- ale się zajada hehe 🙂 A z butelki nie chce żadnej pić a wypróbowaliśmy już 5 🤪 No ale jestem cierpliwa 😉 W nocy śpi super bo po 20 idzie spać i budzi się po 7, czasem 8 godzinach także się wysypiam 🙂 A na spacerku już byliśmy i zastanawiam się czy jeszcze nie wyjść 🙂 A wszystkie pewnie kursują z wózkami?? Kiedy się umawiamy na spacerek w końcu? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba imię Natalia, Agatka miała mieć tak na imię ale Karolowi się nie podobało bo chciał Klaudię i poszliśmy na kompromis i tak powstała Agatka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki
Ja tylko na chwilkę wpadlam sie przywitać.
Jesteśmy juz w domku i obie czujemy się świetnie.
Próbowalam zrobić suwaczek ze zdjęciem mam nadzieję że sie udalo.
Odezwe się jak znajdę chwilkę 🙂
Pozdrawiam i sciskam Was serdecznie i trzymam kciuki za Ulę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...