Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Co do zarzekan o kolejne to niewiem to chyba emocje tak dzialaja. Moj maz tez porod rodzinny chce. I dobrze chce miec go blisko siebie. Niestety znakiem zapytania jest moje cisnienie. Jesli dostane wysokie i sie bedzie utrzymywac to niewiem czy nie bedzie cc. Dzisiaj poprzytulalam troche mojego kochanego psa maxa. Juzz miesiac nie moglam go nawet poglaskac. Ale dzisaij dostal ode mnie kielbaske i poglaskalam go. Szkoda ze nie moge z nim pobiegac po sniegu. Bo on kocha zime. Hehe milego dnia zajrze pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam cięzarówki ale zimno co?ja tylko byłam po małe zakupy i do domciu uciekałm 🙂Wózeczek juz mam mój synus woził se w nim maskotke bo mówi ze nie moze sie doczekac braciszka 🙂Dziewczyny umnie jest problem ze jak zaczne rodzic w nocy niemam z kim zostawic synka 😞chyba ze moja mama zdazy zjechac z pracy bo jes z agranica juz 3 mies 😞My mieszkamy sami wiec bede miec ciezko ale jak co to sąsiadki sie zapowiedziały ze pomoga dlatego bym wolała rodzic w dzien 🙂Ja bede na porodówce a i tak bede myslec o moim Kacperku 😞dziewczyny niewiem czy wiecie ale przy składaniu na becikowe tam na Kosciuszki trzeba miec wypis od swojego lekarza ze sie u niego prowadziło cała ciaze wiem bo teraz kolezanka rodziła i mósiała to doniesc.Pisze do tych co niewiedza 🙂Wogóle ja tu tak se pisze a wy co porabiacie w tak mrozny dzien? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia dziękuję Ci za informację, mimo że nie piszesz za często to jestes na bieżąco 🙂 myślałam że moje pytania gdzieś zginnęły w oddali i juz chciałam Ci je zadać na nk, ale jednak dałaś radę 🙂 jeszcze raz dzięki 🙂 mam nadzieję że wszystko dobrze będzie z Twoją Wandzią, że ta kupka to nic poważnego 🙂 powodzenia 🙂
a ja siedzę w domu, wychodzę tylko do sklepu po chleb i nigdzie indziej, a tak bym chciala sie przejechać albo przejść bo mam blisko do nowej galerii ale sama na te śnieg nie chce za bardzo bo się wywalę i się nawet sama nie podniosę bo w tych kurtkach czapkach i szlikach obałamucona jak słoń będę leżeć 🙂 no ale jutro muszę jechac na badania do labolatorium ale rano i na czczo więc sobie nie pochodzę ale w piątek do lekarza idę na 11 to wstąpię doo malutka i kupię nowy termometr do wanieniki 🙂 i pojadę pewnie do dziewczyn do pracy na jakąś kawkę 🙂 i może wtedy skoczę do galerii 🙂 jeśli dam radę i nie zasapie się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny ja pisze liste zakupow dla maluszka
dostalam karton ciuszkow po synu brata wiec mam troche mniej. Ale wiadomo kupowac trzeba jeszcze sporo. Pisze liste i ciagle mi sie cos przypomina. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co dziewuszki, właśnie odczytałam maila że dzisiaj wysłano mój wózeczek, czyli jutro powinien przyjść 🙃 🤪 juz nie mogę się doczekać jak przyjdzie 🙂 ooł ale jutro jadę na badania 🤨 🤢 muszę sie streścić z tym badaniem i wracac szybko do domku o różnie to może kurier do mnie przyjechać 🙂 dzisiaj np. rano czyli po 11 dzwonek do drzwi a ja jeszcze w piżamie w samych gatkach a tu listonosz przyszedł ☺️ ale szybko sie ubrałam w ulamku sekundy niemalże i zdążyłam mu otworzyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia, a Twój wózeczek jak, zadowolona jesteś??? Bo Kacperek chyba tak 🙂 a to zaświadczenie to ja np. wiem że trzeba od lekarza, właśnie dzięki że przypomniałaś, w piątek zapytam mojego kiedy taie zaświadczenie on wypisze, czy teraz czy dopiero jak sie urodzi dzidziuś 🙂
a tak to całymi dniami piszę i piszę i moja mama się śmieje ze mnie że Agatka chba będzie pisarką 🙂 ale skończyłam juz drugi podrozdział 2 rozdziału i został mi jeszcze 1 podrozdział, więc może jutro wezmę sie za niego, chcę mieć to jak najprędzej z głowy. A za tydzień w sobotę jadę do szkoły i będę miała przyśpieszone koło z logistyki, na które jeszcze nie mam żadnych materiałów żeby sie przygotować, ale to będzie test więc mam nadzeję że jakoś dam radę, po drugie mam prezentację na jakiś przedmiot którego nawet nazwy nie pamiętam ale coś z marketingiem związana 🙂 no i jeszcze jedno mamy do zawizienia takie analizy strategiczne już zrobione na szczęście wczesniej 🙂 no i kuniec na ten rok, potem dopiero w przyszłym roku będę musiała jakoś sie wyrwać z domu żeby pozaliczać resztę przedmiotów tzn, zostało jeszcze 4 zaliczenia, sesja jest w lutym więc chyba już będę w miare sprawna żeby jechać do szkoły bo w styczniu jeszce będą zjazdy ale raczej nie pojadę 🥴
no i mam nadzieję że wszystko pozaliczam w terminach i semestr będzie z głowy i zacznie sie nowy, zobaczymy jak to będzie w nowym semestrze, czy będę jeździć czy nie, zobaczymy czy moje maleństwo mi na to pozwoli 🙂 i ostatni rozdział zostanie mi do napisania 🙂 a obrno w lipcu prawdopodobnie i chcę już skończyć edukację bo normalinie nie wytrzymam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wózeczka jestem zadowolona ale pewnie nim tak szybko niewyjade na dwór jesli bedzie tak zimno 😞połozna mówiła mojej kolezance ze z noworodkiem do minus 7 sie niewychodzi mam nadzieje ze pogoda sie pózniej poprawi chodz troszke 🙂Jutro juz wizyta u lekarza ja ide na 13ta Weronisia jak wrócisz to oczywisce napisz co ci powiedział 🙂ja tez wam napisze 🙂Kurcze miałm sie zapytac Weronika do jakiego ty lekarza chodzisz?Dziewczyny mój lekarz której z was odbierze pewnie poród on jest przesympatyczne mam nadzieje ze ja tez trafie na jego zmiane jakbym rodziła 🙂a pozatym nic ciekawego siedze i nadl co mi sie przypomni ładuje do torby hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja chodzę do Kurpika na Ostrowskiej 🙂 to mówisz że wenerski jest sympatyczny, ale chodzisz do niego prywatnie czy z NFZ-u? Mój bierze 90zł a czasami jak jest takie specjalistyczne badanie to 130zł, takie miałam 3 razy, a tak to normalnie 90zł. Byłam dzisiaj na badaniach i w malutku i oczywiście nie mogłam się oprzeć żeby nie kupić czegoś więcej niż tylko zaplanowanego termometru 🙂 tym razem wybrałam termometr w kształcie rybki, ładny 🙂 oprócz teo kupiłam rękawiczki na zimę polarowe, klips do smoczka i body takie ładniuśkie żółte z różowymi motylkami wystającymi 🙂 rozmiar 68 już żeby mieć coś większego niż mam 🙂 chociaż ma już pare takich ciuszków na 6-9 m-cy 🙂 taką sukienusię ogrodniczkę jeansową, i kilka bluzeczek, a i na lato takie 2 pary spodenek też ogrodniczek takie słodkie 🙂
a teraz czekam na wózek, mam nadzieję że dzisiaj przyjdzie bo to kurierem wysłano wczoraj więc chyba powinno przyjść dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzet ma niebardzo dlatego on zaprasza dziewczyny do siebie do szpitala zeby zrobic dodatkowe badania a co do wieku to młody i ładny hehe 😜tak koło40tki tak mi sie wydaje hehe,Ja byłam na dodatkowych badaniach 26tyg u Jakubka czy dziecko jest zdrowe i niema zadnych wad no i mam zdjecia 3D zrobione i nagrane na płycie i widac wszystko raczki kregosłup nosek i siusiaka 🙂 a pytania mozesz zadawac bo wrto cos sie dowiedziec ja tez jak co bede pytac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze czytam o tym waszym lekarzu. Moj na nie szczescie nie pracuje w szpitalu. Ale jest tak dobry w swoim fachu ze nie zamienilabym go za nic. Jesli ide prywatnie to ja praktycznie rozporzadzam co i jak a na kase chorych tez jest wporzadku. Zawsze mi wiele wyjasni i podpowie. Zawsze sie wstydzilam wizyty u gin. Teraz to bym poszla tylko do faceta 🙂 tylko moj maz mial na poczatku ale czemu facet ale wiadomo czemu. Dziewczyny gdzie lepiej kupowac butelki dla maluszka w sklepie takim typu malutek czy tesco? pytam bo niby to samo ale czasami moze byc roznica. robie te liste co kupic i gubie sie ciagle. 😞 juz sama nie wiem. Wiem co mam kupic a jak wejde do tego sklepu z tymi ciuszkami to znowu nakupie 🙂 ale proszek juz kupilam i plyn czekam na dopelnienie wyprawki i zabiore sie za pranie 🙂 pozdrawiam was dziewczynki milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczynki 🙂 Ale mnie nerwy ponoszą a przez te hormony oszaleje!!!
Dzisiaj kupił mi mąż prezent na Mikołajki i wszystko byłoby dobrze gdyby nie fakt, że umówiliśmy się na drobnostkę a on kupił mi perfumy i kosmetyczkę, a ja mu raptem bluzkę za 20 zł. Tłumaczyłam mu ostatnio w sklepie do czego ma mi służyć kosmetyczka czyli tylko do kredki podkładu i maskary to on kupił dużą (niby tłumaczy że sobie do szpitala włożę pastę żel i takie tam)- krew mnie zalewa! Dokładnie mu pokazywałam jaką potrzebuje bo jest od razu z lusterkiem to on musiał kupić inną. Powinnam się cieszyć ale jestem zła i kropka. On się na mnie zdenerwował, że ja tak zareagowałam i że jak mi ma coś kupować jak zawsze coś jest nie tak. No to ja do niego, że prezent za ponad 100 zł mieliśmy sobie kupić na święta a nie na Mikołajki. Eh pewnie gadam od rzeczy ale taka dziwna sytuacja. Wiem, ze powinnam inaczej zareagować a z drugiej strony on powinien umieć mnie słuchać! Chyba niedługo będę rodzić bo ciągle mi się płakać chce 😠 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nawet o prezencie dla meza nie mysle. 😞 niemam nawet weny ani ochoty. Stwierdzilam ze i tak kupilam mu niecaly miesia wstecz na imieniny i znowy teraz. o nie. Pozniej znowu swieta sa i tyle kasa pojdzie. Co do twojej reakcji to pewnie hormony ja tez dzisiaj mojego skrzyczalam rano i tak sie rozstalismy zanim do pracy poszedl. Ale moje musialo byc na gorze. 🙂 i niestety na dobre nie wyszlo ale jak oochlonie to bedzie oki. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, ze temat o lekarzu 🙂 Ja chodzę do Bartczaka prywatnie i on też odbiera porody więc mam nadzieję, ze będzie na dyżurze wówczas kiedy ja będę. Normalnie bierze 100 zł za wizytę i robi badanie ginekologiczne + usg za każdym razem. No teraz to już byłam ostatni raz u niego a za tydzień w poniedziałek już do szpitala na badania. Zobaczymy jak to będzie. Mam dzisiaj chu*** humor więc nie piszę za dużo. Idę na zakupy kupić sobie tą kosmetyczkę którą chciałam ale najpierw zaparzę melisę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwinka ja kupiłam butelke z Aventa w malutku 🙂Martusia niedenerwuj sie chodz cie rozumie humory w ci azy sa rózne ale to minie ciesz sie ze mąż ci kupił moze on chciał ci przyjemnosc sprawic 😉tez bym sie wsciekła jakby sie umawiał zemn a cenowo a zrobił inaczej ale wieczorkiem sie pogodzicie i bedzie super 🙂Ja zamówiłam zestaw perfum mezowi z avonu a on to niewiem co mi kupi pewnie da mi kaske i powie idz se cos kup 🙂tego nielubie 😠bo wole zeby sam cos od siebie kupił 🙂no ale zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia wiesz ze ja tak miałm jak ty przed porodem byłam wsciekła i płakałam nawet a na drugi dzien mnie wzieły skórcze to była oznaka ja rodziłam w 38 i 1 dzien a ty dokładnie teraz jaki masz tydz? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renia33 napisał(a):
Martusia wiesz ze ja tak miałm jak ty przed porodem byłam wsciekła i płakałam nawet a na drugi dzien mnie wzieły skórcze to była oznaka ja rodziłam w 38 i 1 dzien a ty dokładnie teraz jaki masz tydz? 🙂


No ja dostanę na głowę dosłownie bo nie ma dnia żebym się nie wkurzała na męża czy kogokolwiek innego kto stanie mi na drodze! 😠 W sobotę zaczynam 38 tydzień czyli dzisiaj jest 37+5 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kochana wydaje mi sie ze zbliza sie poród pózniej bedziesz sie śmiała z tego ze z byle czego sie złosciłas 🙂Super niemoge sie doczekac mam nadzieje ze napiszesz smsa ze szpitala ze urodziłas 🙂Jak wrócisz to napiszesz ze szczegółami jak było mam nadzieje trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...