Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karolcia,no to teraz tylko czekać na skurcze 😉! Jeszcze trochę i kolejna mamusia do nas dołączy - super!! A jak masz gorsze dni to tu do nas wskakuj - ja jeszcze w ciąży z dziewczynami pisałam, a teraz Wanda ma już 4 miesiące, a to forum to w ogóle pierwsze na jakim coś skrobię. I jakoś tak dziewczyny dodają otuchy w kryzysowych chwilach 😉
..a ja mam humory i bez ciąży, także głowa do góry - to tylko taka kobieca przypadłość, hehehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewus znalazłam Cię na nk i wysłałam zaproszonko...śliczne te Wasze Aniołki...fajnie tak popatrzeć!!! A jeszcze fajniej wiedzieć że niedługo samemu bedzie sie miało taką Kruszynkę...nie sądziłam że zdecyduje sie zostać w trym wieku mama, zawsze myślałam że najpierw wykształcenie potem dobra praca i na koncu dzidziuś, ale tak jakoś podjeliśmy z mezem decyzje o dziecku z dnia na dzien i powiem Wam ze mając problemowa ciaze miałam czasami myśli że po co mi to było- wiem ze wydaje sie to straszne co pisze no ale to prawda! Jednak teraz gdy dotrwałam do tego tygodnia poprostu nie mogę sie doczekać mojej Kochanej Córeczki, no i jeszcze to łóżeczko które wczoraj rozłożyliśmy- nic tylko jak najszybciej przytulić Bobaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze kobietki sie rozpisałyscie zaraz poszukam Ewa cie na nk i dam zaproszenie 🙂Chwilke mam spokoju bo zasnoł godz temu a bardzo płakał wiec poczytam o czym wy tu se tak piszecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia,rozumiem Twoje wątpliwości i jakoś wcale nie wydaje mi się straszne to co pisałaś, że po co Ci to było itp. Chyba każda kobietka chociaż jedną małą chwilę zwątpienia miała, nawet jeśli się nie wiem ile na to dziecko czekało. No bo przecież to się jednak całe życie zmienia, przewartościowuje się zupełnie i nagle co innego jest dla Ciebie najważniejsze. Ale jednak traci się trochę wolności i nagle człowiek się zaczyna zastanawiać czy to na pewno ten właściwy czas jak zobaczy te dwie kreski na teście. Ale powiem Ci,że jak maleństwo już przyjdzie na świat,to przestajesz się zastanawiać - nie masz na to czasu 😉 A jak się patrzy na taką małą, śliczną buziunię śpiącą w łóżeczku, z tymi łapkami do góry i taką spokojną, albo przytuloną do piersi jak je, to się zastanawiasz raczej nie nad tym, "po co mi to było?",tylko jak się mogło w ogóle wcześniej żyć bez niej/niego? Zmęczenie jest, ale te wpatrzone, ufne oczka wynagradzają wszystko 🙂 Jeszcze troszkę i Twoje łóżeczko też się zapełni. Może na walentynki będziecie już razem 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki,zaraz bym nawet przyjeła Wasze zaproszenia na nk,ale coś mi się o jakichś ciasteczkach w przeglądarce włącza jak wcjodzę na stronę naszej klasy 🤨? Wiecie coś o tym? Miałyście to też? Coś, że muszę jakieś ciasteczka włączyć w przeglądarce cy cuś, a dopiero potem mogę wejśc na stronę główną nk. O co loto? Bo ja jestem noga z informatyki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PS. A w ogóle Karolcia - my nie planowaliśmy dziecka - samo nam "wpadło" do rąk,hehehehe 😉 Także tym bardziej rozumiem Twoje początkowe wątpliwości 😉 Dobrze,że jest to 9 (a właściwie 10) miesięcy, żeby się oswoić z tym wszystkim 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem Ci Ewuś że mnie odrazu wchodzi na nk...także przykro mi ale nie pomogę 😞 chyba ogarnę poraz kolejny mieszkanie żeby mi czas szybciej leciał 🙃 a tak apropo termin mam na 13 lutego wiec moze chce Dzidzia chce nam zrobić prezent i wyjść z brzuszka na Valentine 😜 no chyba że bedzie zaplanowana cesarka to już za tydzień 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia znam Monikę 🙂 Jest chrzestną mojego kuzyna córki :P 😁 Ewuś nie mam zielonego pojęcia o co chodzi z tymi ciasteczkami :P Karolinko widzę że masz termin 10 dni po mnie ale coś mojemu małemu nie śpieszno wychodzić ;p dzisiaj mi lekarz powiedział że w ciągu tyg napewno nie urodzę :P i zapisał mnie na kolejną wizytę wrrr od małego psikusy mi robi :P To ma napewno po tatusiu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...