Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
malwinka89 napisał(a):
tylko ja sie wyrwalam jak Filip z konopii :P oczywiście. 36+4 ale niestety nie z mojej winy. Natalko bedzie wszystko wporzadku zobaczysz jak juz tylko cos ruszy to poleci z gorki.


Kochana wysłałam Ci zaproszenie na NK 🙂 Proszę o przyjęcie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Martuska_D napisał(a):
A w ogóle mam wrażenie jakbym Cię skądś znała 🙂 Czekamy na zdjęcia Filipka na NK 🙂 Aaaa i widzę, że mamy wspólnych znajomych dwie Magdy, Adasia, Patryka no i oczywiście dziewczynki z brzuszka ale to oczywiste 😜 🙂


hihi napewno bedziemy mialy okazje wypic kawe razem 🙂 zaproszenie przyjete 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem czemu ale czytam o szoku poporodowym jakie sa objawy. Kurde cos mnie bierze. Jestem tak nerwowa sama niewiem czemu. Tesknie do malego ale boje sie go tak cholernie. 😞 niewiem co sie ze mna dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwinko im więcej się czyta tym gorzej...Przeżywasz trudne chwile bez małego o pewnie dlatego Cię tak wzięło a z depresją pewnie wcale to nie ma nic wspólnego 🙂 Głowa do góry 😁 🙂 Musisz być silna b do środy dużo czasu nie zostało więc zbieraj dużo uśmiechów dla Filipka by zobaczyła szczęśliwą i pewną siebie mamusię !! 🙂 Lecę się na chwilę położyć ale postaram się wejść jeszcze dzisiaj choć nie obiecuję 😉 A w ogóle Weroniki dzisiaj nie było na forum hmm, ciekawe jak Karolcia nasza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja urodziłam w 39+4 wg lekarzy ale ja jak sobie sama obliczałam to był mój równo 40 tc 🙂 i napisane mam że poród o czasie, cięcie z powodu zagrożenia życia płodu i zielone wody, a nie mam żadnych tam napisanych ile trwały fazy porodu.
A wiecie co dziewczyny, dzisiaj dostałam okres chyba... do tej pory mialam takie minimalne plamienia po porodowe a tu nagle zauważyłam świeżą krew rano i sie aż przestraszyłam a później coraz więcej i chyba to jest już okres a ja jeszcze nie byłam u ginekologa po porodzie a powinnam pójść po 4 tyg a tu 5 mija już, teraz będę musiał po okresie iść. Myslałam że później dostane, ale w sumie tak teraz czytam na necie że tak wcześniej też może być tym bardziej że nie karmię piersią, więc u mnie już wróciło do normalności, ciekawe czy to znaczy że macica wróciła do swoich rozmiarów i czy juz wszystko ok jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akinorewka napisał(a):
Ja urodziłam w 39+4 wg lekarzy ale ja jak sobie sama obliczałam to był mój równo 40 tc 🙂 i napisane mam że poród o czasie, cięcie z powodu zagrożenia życia płodu i zielone wody, a nie mam żadnych tam napisanych ile trwały fazy porodu.
A wiecie co dziewczyny, dzisiaj dostałam okres chyba... do tej pory mialam takie minimalne plamienia po porodowe a tu nagle zauważyłam świeżą krew rano i sie aż przestraszyłam a później coraz więcej i chyba to jest już okres a ja jeszcze nie byłam u ginekologa po porodzie a powinnam pójść po 4 tyg a tu 5 mija już, teraz będę musiał po okresie iść. Myslałam że później dostane, ale w sumie tak teraz czytam na necie że tak wcześniej też może być tym bardziej że nie karmię piersią, więc u mnie już wróciło do normalności, ciekawe czy to znaczy że macica wróciła do swoich rozmiarów i czy juz wszystko ok jest?


u mnie dzisaij tez jakby ten okres byl ale niewiem czemu swierza krew, i boli brzuch jak w czasie okresu i oczywiscie moje bule krzyzowe sa. ale moze za wczesnie ale bralam chormony na zanik mleka i one owulacje pobudzaja podobno moze za tydz sie wszystko unormuje. jak skoncze leki to sie unormuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kobietki co taka cisza robicie obiadek?Umnie zawsze mąz robi w niedziele 😜Moze juz któras urodziła? 🤪Mój synus w nocy tylko daw razy sie budzi do karmienia dzis o 2.00 a potem o 6 tej cudownie 🤪Odzywac sie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się ale zaraz idę karmić Gabrysię bo właśnie się obudziła. Ciekawe właśnie co z Karolinką 🤔 Że też żadna z nas nie wzięła od niej numeru 😠 Ale ja mam za to numer do Natalki więc będę na bieżąco informować co i jak 😁 🙂 Właśnie Nati- ależ Twój synek uparciuch, że nie che opuścić swojego M1 😁 😁 Charakterek po mamusi czy tatusiu?? 😉 😜 Malwinko- jak samopoczucie, lepiej niż wczoraj?? Mam nadzieję, że głupie myśli już wyszły z Twojej główki 😉 Renia- ależ Ty masz dobrze z tym mężem 😉 Fajnie, że Adasiowi unormowała się pora spania bo Ty się też wysypiasz 🙂

Mama musi być zawsze wypoczęta i uśmiechnięta bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko 🙂 🙂 🙂

P.S. Mnie się wydaje, że już miałam okres tylko jakiś dziwny bo strasznie mało leciało jeden dzień, na następny zero śladu a na kolejny troszkę więc już sama nie wiem co to było 🤔 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he to że taki uparty to na pewno po tatusiu :P on też jak się uprze to nic na niego nie zadziała 😁 nooo może jedno :P:P (same wiecie:P) he he także czuję że charakterek będzie miał po tatusiu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalka1991 napisał(a):
he he to że taki uparty to na pewno po tatusiu :P on też jak się uprze to nic na niego nie zadziała 😁 nooo może jedno :P:P (same wiecie:P) he he także czuję że charakterek będzie miał po tatusiu 😁


No to uroda musi być po mamusi 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia humorek lepszy a nawet wiecej czuje sie cudownie i sama niewiem czemu to chyba wplyw synka na mnie tak dziala, bo dzisaij to jak go karmilam w szpitalu i usypialam to najcheniej bym nie wychodzila z tamtad. Ale jeszcze 3 dni a moze i krocej bo moze we wtorek wyjdzie. Dziewczyny czy dawalyscie cos na odchodne jak oddawali wam dzieciatko do domu??? jakies kwiaty lub cos innego??? bo maly bylna noworodkach na A teraz jest na B i jak to rozwiazac? kupowaliscie cos takiego??? prosze o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wróciłam od lekarza. No więc tak: mały jest dość spory jak to gin powiedział waży ponad 3800gr ... :P rozwarcie mam na pół cm ... powiedział że w okolicach weekendu powinnam urodzić a jak by małemu za śpieszno nie było to na poniedziałek mam skierowanie do szpitala.... no to by było na tyle :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwinka jesli miał dobra opieke i jestes zadowolona to mozesz cos kupic ja kupiłam połoznej która sie mna dobrze zajeła kawe i mersi 🙂ale jak tam chcesz.Natalka no to duzy ten twój synek mój miał 3700 wiec było tez co rodzic hehe 😁ja mówie ze w tym tyg urodzisz zobaczysz 🤪Martus spojrzałm w ksiazeczke to mam wpisane czas trwania pierwszego okresu porodu to 5 godz i 15min a drugiego okresu 5 a przed porodem mam ogólnie napisane 35 godzini jak wychodziłam to mały wazłył3480 no i miał 10 punktów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałabym żeby samo się zaczęło ale jakby nie patrzeć za tydz najpóźniej już może będę tulić małego ahhh ... już się nie mogę doczekać 🙂 choć wolałabym żeby wszystko samo się zaczęło ... a pół cm rozwarcia to malutko ... zanim się zrobi pełne to łooo he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pół cm miałam od 7 mies a na porodówce ja zaczeło mnie juz lekko brac miałm półtora cm a po 4 godz 2 cm mi bardzo długo szło niestety dlatego miałm masowaną szyjke macicy zeby szybciej szło ale zobaczysz wezmie cie tak ze niezdazysz pomyslec i bedzie po wszystkim wiem najgorsze to czekanie bo niewiesz kiedy ale masz juz taki tydz ze lada dzen cie wezmie 🙂super trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze nie wywołaja mi tez mieli wywołac oni wiedzieli ze samo mnie wezmie lepjej zeby cie samo wzieło tak jest lepiej mysle 🙂Powodzenia potem zajrze bo mały sie obudził a spał od 9tej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...