Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

JUSTI U MNIE W RODZINIE DUŻO JEST TAKICH DAT ŻE KTOŚ URODZIŁ SIĘ TEGO SAMEGO DNIA LUB ZBLIŻONE MAJA DATY 🙂
NP: MÓJ MĄŻ I MOJA SIOSTRA SĄ Z 5 SIERPNIA Z TYM ŻE MĄŻ JEST ROK MŁODSZY 🙂
JA I MOJA KUZYNKA JESTEŚMY Z TEGO SAMEGO DNIA I Z TEGO SAMEGO ROKU I MIESIĄCA 16 STYCZEŃ JA JESTEM OD NIEJ O 4 GODZINY STARSZA A I W TYM SAMYM SZPITALU SIĘ RODZIŁYŚMY A NASZE MAMY SĄ SIOSTRAMI 😁 😁 😁
CIOCIA ZE SZWAGREM TEŻ SĄ Z TEGO SAMEGO DNIA 21 LISTOPADA TYLKO ROK URODZENIA INNY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe Aga, to fajnie macie z tymi datami 🙂 Nie jest to często spotykane żeby aż tyle dat się powtarzało w rodzinie... moja koleżanka urodziła córę w dniu moich urodzin 🤪

Noc nie należała do zbyt udanych. Tymianek budził się co godzinę na jedzenie..a wcale nie było tak gorąco, więc nie wiem co mu się poprzestawiało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂
Justi doczekasz sie,ale narazie odpoczywaj i regeneruj sily poki mozesz hehe.....
A co do tego wozka to jak go kupisz to Wojtus bedzie chcial wyjsc,u mnie tez tak bylo jak urzadzilismy pokoj na cacy to maly jakby wiedzial i postanowil przyjsc na swiat!!!A ja sama bylam w szoku ze to juz,jeszcze w dzien bylam u siostry prasowalam jej i ogolnie dzien byl aktywny,nawet zazylam kapieli w basenie z chrzesniakiem,i kto by przypuszczal ze opolnocy mi wody odejda!!!!
A co do mojego porodu to jak mi wody odeszly to mialam bardzo nieregularne skurcze raz co 3 min,raz co 5 min,a rozwarcie tylko na 1cm,meza odeslali do domu i powiedzieli ze zadz po niego jak bedzie 5 cm bo takie sa przepisy i wczesniej nie moze byc!!!Myslalam ze umre z bolu jak bylam sama,ale polozne mialam super,od polnocy do 4 rano tylko mialam 4 cm,ale pozwolili mezowi przyj i bardzo duzo mi pomogl,dali mi zastrzyk na rozszerzenie szyjki i cala noc wymiotowalam,chcialam znieczulenie ale dopiero przy 6 cm dawaja myslalam ze ich tam wszystkich zabije,o 6 rano przyszedl lekarz i mnie zbadal a tu 10 cm w ciagu godz sie szyjka rozwarla,podlaczyli mi oxy bo mialam slabe skurcze i sie zaczelo na maksa,najgorszy bylo to ze ja n mialam slabe skurczye brzucha tylko bolesne ud,same parte trwaly 20 min,ale lekarz mi sie dwa razy polozyl na brzuch zeby malego wypchnac bo sie cofal,myslalam ze mnie zgniecie masakra jedna!!!A jak juz urodzilam to sie zaczelo szycie naciecia niby ze znieczuleniem,ale ja czulam wszystko i do teraz nie moge usiasc bez kolka,tak mnie strasznie boli,chyba ten bol dla mnie jest gorszy niz sam porod bo z dnia na dzien sie nasila zamiast lzec!!!!
A co do Kacperka to jest kochany nie placze tylko spi i je,a jak juz nie spi to obserwuje wszystkich,mam nadzieje ze mu tak zostanie 🙂
A dziewczyny zaopatrzcie sie w laktatory,bo ja o malo sie nie nabawilam zapalenia piersi,przez jaies badziewiasty laktator,dopiero jak kupil mi maz w sobote z aventu to mi przeszlo jest superowydrogi,ale nie zaluje tych wydanych 200 zl,bo by bylo ze mna ciezko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka83 napisał(a):
Mam pytanie do tych dziewczyn co urodzily,czy wam tez tak spuchly stopy,przez cala ciaze nic mi nie spuchlo,a teraz moje nogi wygladaja jak bulki masakra!!!!!


Irka, ja póki co nie mam takich dolegliwości. W ciąży też mi nie puchły. Współczuję kochana że teraz Cię to dopadło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olusiiaa napisał(a):
Hej laseczki!ja tez dalej 2w 1 i nic sie nie chce zmienic:/W nocy troche brzuch mnie bolal ale to jeszcze nie te skurcze wiec czekam dalej choc codziennie mniej cierpliwie 😉


Olusia my mamy te same daty - tzn mi powiedział 30-31 lipiec. Dzisiaj w nocy miałam shizy jakies...biodra mnie bolą i nogi w kroku tak bardzo ze chodze jak "rozjechana" pozniej jakis ból mi wszedł ... jakbym "bąka" puscic nie mogła i juz myslalam ze sie zaczyna...sniła mi sie porodówka...karetki itd. Matko...zaczynam sie bać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to kama masuj piersi i zacznij sobie odciagac,jak z jadnej sie napije to odciagnij troche z drugiej!!!Ja mialam taki nawal w trzeciej dobie,ale masaze i laktator mnie uchronil przed zapaleniem piersi!!!A co do tych stop to moze byc prawda z ta hemoglobina bo mialaam ponad 12 a teraz 9,3 wiec pewnie od tego mi nogi spuchly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAMA ja tez tak miałam gorączka i dreszcze a piersi to jak oień, przykładałam zimnymi liśćmi kapusty b zbijają temperaturę. Słuchajcie ja juz nie wiem co robić. mała jak sie budzi wola do cysia, wkłada raczki do buzi jak jest przy cysiu to cisza , je i zasypia, nawet przez sen ciagnie co chwile. jak jej zabieram cysia albo sam wypadnie to placz!!! i tak codziennie po kilka godzin. dzisiaj to od 8.00 do 14.00. nie wiem jak ja tego odzwyczaić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
MONICA- ja też tak mam, że mała je 10 min, zasypia, odkładam Ją i płacz,że głodna i tak w kółko.
KAMA- współczuje bardzo z tym zapaleniem piersi. Mi położna powiedziała jak miałam nawał,że gdy zacznę gorączkować to mam jechać do szpitala żeby mi antybiotyk zapisali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh no właśnie problem z tym ze moja mała teraz nie chce smoczka...tylko CYSIA!!!! po 7 godzinach wzięła smoka i zasnęła...koleżanka tak miała ze swoja córeczka i lekarz jej powiedział ze sobie smoczka zrobiła z jej piersi.
IRCIa no nogi mi juz nie puchną, tylko po porodzie jeszcze miałam opuchliznę, tera jest oki.
no dziewczyny dzisiaj już 19....niedługo wszystkie lipcówki sie rozpakuja:d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monica, to sprobuj moze z innym smokiem. W tej ksiazce co ja mam `jezyk niemowlat` sa tam opisane wlasnie takie problemy i jak sobie z tym radzic...Bo jak ja przyzwyczaisz do cyca to nawet z wyjsciem na siku bedziesz miala problem a co dopiero zeby mala z tata zostawic i samej wyjsc z domu nawet po smietane do sklepu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie OLUSIA teo sie boje. dobrze ze rzesiek byl dzisiaj w domu to mi śniadanie zrobił to tak łowe wykrzywiałam by na mała okruszki nie zleciały. ona nawet przez sen smoka ciągnie. teraz o wypluła i spi.piersi to tak mi wyssie ze normalnie worki sie robia!! tak sie zastanawiam, może ona nie dojada, mam mało odżywczy pokarm? juz sama nie wiem
izunia tez jestem ciekawa która sie pierwsza z pozostałych lipcówek rozpakuje. Kto wie, moze ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
ja rozwarcie mam,skurcze,szyjkę króciutką i miękką i tylko czekać aż wody odejdą-podobno w każdej chwili,tylko kieeeeeeeeeeeddddddddyy to???
no reguły nie ma a według teorii to w każdej chwili i prawie 100% nie sierpień tylko jednak lipiec 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...