Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No u nas zawsze mój M. wszystkich ubezpieczał... więc nie mam wyboru 🙂
no i Sewcia też musi zgłosić ale w przychodni normalnie podalismy nr ubezpieczenia niech maja zagadkę... 😉
ale chmura czarna wisi nad nami...
czekam na znajomą bo ma przyjść na plotki jakieś.... ale co chwile dzwoni i przesuwa godzinę więc pewnie nie przyjdzie... chyba się nie doczekam.
a sterta prania rośnie.... 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Monia Gabrysia cudna 🙂
Moj Kacper tez dzisiaj w nocy odstawial jakies cyrki jak zawsze spi cala noc,tak dzisiaj od 3 do 6 nie chcial zasnac,co chwila moje mleko,az w koncu mu dalam butle gdzie na koniec mu sie ulalo!!!A przed 7 znowu sie obudzil bo go brzuszek bolal i tak do tej pory steka co jakis czas,ale przed chwila kupa poszla to moze mu przejdzie!!!Musze go przebrac,a zrobilam to 5 min temu 🙂
Wkleje wam tez fotke Kacpra,a co tam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ufffff królewna usnęła dopiero o 14 😮 😲 Teraz wpadłam tylko na chwilkę, bo muszę szybciutko obiad zrobić i ogarnąć mieszkanie, a potem czeka na mnie sterta prasowania naszych rzeczy i dzdziowych 🤢 Ehhhh co za dzień...
Ircia Kacperek śliczny i faktycznie już kawał facecika z niego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my tez zaliczylismy z mezusiem seksik kilka dni temu ☺️ ☺️nie wiem czy po cesarce mozna tak szybko ale przeciez szwow nie mam w kroku hehe 😁poki co nic sie nie dziej tylko zaczelam lekko krwawic ale to pewnie jeszcze sie oczyszczam bo lecialo ze mnie tak ja po normalnym porodzie.....
moja maruda chwilowo usnela bo juz mi dal popalic dzisiaj glodomor maly,nawet na dworze musialam wystawiac cyca bo nie szlo taki byl ryk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heheheh Kama twój Wiktorek zaliczył sen ekspresowy 😁 Emilka też dzisiaj tak drzemała pół dnia i tylko wisiała na cycu 😮 A wogóle powiedz kochana jak tam u ciebie po tej nieszczęsnej fali?? Wszystko u was wporządeczku??
Ja właśnie zrobiłam selekcję ciuszków i poukładałam je od nowa, bo Emi mieści się już w 62 i musiałam je przejrzeć (bo niektóre niby 62 są dużo większe).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ircia no twoj synus KAcperek slodziutki 🙂 jejku ale jak sie juz bardzo zmienil w ogole nie jest podobny do siebie wg tego zdjecia ktore masz na brzuszku szooook 🤪 pewnie wy tego nie widzicie, ale jak ktos widzi zadko dzieciatko zauwwaza roznice i jakie ma niebiesciutkie oczka

kochane czy wasze dzieci tez maja niebieskie oczy ?? wiem,ze w wiekszosci nworodki sie z takimi rodza no i do roczku sie moze wszystko zmienic . . . u nas moj m. ma niebieskie a ja zielone oj jak bym chciala by mial oczka po tatusiu 🙃 zawsze mialam słabośc do mezczyzn o niebieskich oczach ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe tak sobie teraz mysle gdzie te czasy gdy bylo tyle stron do nadrobienia 🙂

ale teraz spelniamy sie w najwazniejszych zyciowych rolach Mamusiek 😉

dobranoc
P.S W koncu moge spac na brzuszku, ale frajda 😉 no i widze co strzyge 😜 pod prysznicem 🙂 hehe takie male rzeczy, a tak ciesza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dziewczyny 🙂
Wczoraj byliśmy u pediatry i Staś waży już 4090 🙂 W sumie to nie jest dużo jak na 4 tygodnie, ale jeśli chodzi o przyrost wagi, to nie ma co narzekać - 600g w ciągu 2 tygodni 🙂 Dziś idziemy profilaktycznie do neurologa. W ogóle w końcu trafiliśmy na bardzo sensowną lekarkę - wszystko nam powiedziała i napisała, odpowiedziała na setki naszych pytań, dała całą furę skierowań na różne dodatkowe badania, żeby sprawdzić, czy nie ma jakichś konsekwencji moich przypadłości ciążowych. Na razie nie widać, żeby coś było nie tak, ale powiedziała, że woli dmuchać na zimne.
A w nocy mieliśmy pierwszy mały sukces wychowawczy - Mały po raz pierwszy od dłuższego czasu przespał 2,5 godziny w łóżeczku i to tylko na cycu 🙂
Pozdrowienia dla Was wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki! Długo mnie nie było bo miałam problem z netem.
Udało mi się trochę opanować moją małą terrorystke 🙂 Ostatnio Hania chciała tylko cyca oraz być na rączkach. I jeszcze z królewną nie można było siedzieć tylko wymuszała chodzenie po mieszkaniu 😎 Natomiast na spacrze jak tylko swyczuła,że się zatrzymaliśmy to ryk i kończyło się noszeniem na rączkach albo cycem. Smoczek wyrzucała z buzi z wielkim obrzydzeniem!
I wyobraźcie sobie,że kupiłam inny typ smoczka- Hania go zaakceptowała i teraz jestb bardzo grzeczną dziewczynką (mam nadzieję,że tym gadaniem nie zapesze!). Widocznie zaspokaja sobie teraz odruch ssania.
W nocy też jest lepiej. Po kąpieli śpi ok 5,5 godz a następnie ok 3 godz. 🙂

Dzisiaj podjade malutką zważyć. Karmie tylko piersią i zazwyczaj 1 pierś na karmienie wystarcza. Rzadko chce jeszcze drugą.
Na buźce też małą wysypało i już planowałam diete bez białka krowiego ale przypomniałam sobie że zjadłam czekolade i to chyba Hanie uczuliło ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
u nas nocka całkiem udana 🙂 najpierw 4 h snu, później pobudka po 2 i 3 godzinach o 6 rano, a następnie jeszcze drzemka do 9 🙂
Tymek ładnie nam zasypia w łóżeczku, w nocy to bez żadnych problemów a w dzień muszę mu troszkę poszeptać do uszka i pogłaskać i też śpi. Opłaciła się praca na początku macierzyństwa 😆
Niestety dopadły nas kolki wieczorami 😞 Podajemy infacol i zobaczymy czy coś pomoże. Zawsze coś...skaza białkowa, kolki, to napięcie mięśni...ech, co za pech. Dziś jedziemy do neurologa zbadać mięśnie Tymka. USG główki wyszło ok, więc mam nadzieję że i ta konsultacja będzie w porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki 🙂
kurcze przebrałam Sewcia a On mnie i siebie obrzygał... 😉 zawsze tak jest.
I taki zarzygany się cieszył do mnie 😘 😜 🙂 ☺️ 😁 i przeszkodził nam dziad z gazowni 😠
u nas noc w sumie fajna, wieczorem tata uspał, bo u nas Mały oczywiście śpi w ncy w łóżeczku, ale za cholere tam nie uśnie.... ani nie poleży jak nie śpi... jak nie śpi to w ogóle nie poleży nigdzie... 🙂
no i wstał o 3, poszedł dalej spać. i wstał o 6 i zrobił kupę. zjadł o 7 i dalej spać... i teraz zjadł niedawno w sumie i mnie terroryzuje 🙂
my tez mamy Sexowanie za sobą. nie miałam szwów, pęknietego, w ogole dobrze się czułam, szybko przestałam krwawić... i było fajnie 🙂 ☺️
idę bo mnie te szczęście najmłodsze woła 😉
a pranie dalej rośnie.... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas nocka też nawet, nawet chociaż bywało lepiej, bo mała potrafiła spać dłużej, ale nie narzekam 😜 Gorzej w dzień 😮 Emi obudziłą się o 6 rano i do tej pory nie chce spać 🤢 Zdrzemnęła się może 20 minut i dalej jazda. A teraz śpi tzn. drzemie u taty na klacie, ale zrobiła kupę i zaraz czeka nas przewijanie...mam nadzieję, że się przy tym nie rozbudzi 🥴
Mnie znowu jakiś szew ze środka wyszedł i znów mi trochę krwi leci. A poza tym rana na zewnątrz dalej daje o sobie znać, tzn nie boli przy siedzeniu, ale jak mocniej nacisnę, to ją czuję...Także póki co z seksiku nici 🥴 🤢 🤨 Mam tylko nadzieję, że wszystko z tą nieszczęsną raną wporządku, za dwa tygodnie idę na wizytę do ginka to ciekawe, co mi powie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój maluch na nieszczęscie lepiej śpi w dzień niz w nocy bo w dzień śpi dłuzej, chociaż i tak pobudki co trzy godziny ale usypia od razu praktycznie po najedzeniu i przebraniu, tylko dzisiaj o 5 nie mógł usnąć chyba miał jakieś wzdęcie no a jak zasnął o 6 to o tej godzinie obudziła się starsza no i nici z dalszego mojego snu. za to teraz usnęli znowu oboje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

jejku az sie boje nocy moj maluszek spi od 19 jest 22:15 i wciaz spi .. . przespal swoja kapiel 😞 bede musiala go tylko w najwrazliwszych miejscach umyc porzadnie wacikiem ,ale co to bedzie w nocu 😮 ehh mam nadzieje , ze nie da nam nasz aniolek za bardzo popalić

zazdroszce wam kochane, ze juz macie swoj "drugi" pierwszy raz za soba
przede mna dluga droga jeszcze hehe a moj maz tylko zagaduje dzis ledwo co otworzyl oczy mowi " wiesz ze mna juz jest zle bo juz mi sie seks sni" biedactwo
swoja droga to dlugo sie regenerujemy 😜 Ja czekam dzielnie te 6 tyg niech tam sie wszystkio dobrze skurczy 😜 zebym pozniej jakies skazy nie miała 🙂 i maz przy okazji . .
choc i tak sie dziwie, ze nie ma zadneo urazu skoro wszytsko widzial w czasie porodu uffffffff dzieki Bogu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super ELLIE,że z Tymusiem ok.
JUSTI- jak minęła nocka?

Ja miałam nocke ok. Hania zawsze zasypia ok 21ej. Potem pobudka ok 2ej, 5ej i 7ej.
Przez tą pierwszą taką długą przerwe mam problemy z nocnym nawałem pokarmu. W nocy musi iść w ruch laktator.
W końcu dzisiaj podjade zważyć malutką. Ciekawa jestem jak ile przybrała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...