Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

Wczoraj odwiedziła mnie przyjaciółka, nie widziałyśmy się pół roku. Normalnie szok!!! Wygląda jak wrak człowieka, sama skóra i kości, zmarszczki, a ma tyle co ja, 28 lat. A to wszystko za sprawdą jej mężulka, który ją zdradzai wyprowadził się do tamtej lafiryndy. A najgorsze jest to, że ona mieszka z teściową, a w takiej sytuacji ona każe jej się wyprowadzić, tylko że bidula nie ma gdzie. Tzn. może do swojej mamy, ale nie będzie miała z kim zostawic dziecko, bo obie pracują. Mały ma 3 latka. I wyobraźcie sobie, że przedwczoraj pod jej nieobecność ten drań zabrał dzieciaka i pojechał z nim do tamtej, i może dzisiaj jej go odda!!!
Tak mi jej szkoda, ale nie mogę jej pomóc. Jedynie co to mogę ją wesprzec dobrym słowem. Dzisiaj rano jak się obudziłam to doszło do mnie jak ja bym się czuła budząc się rano i ani dziecka ani Roberta... 😞
Ale ona go kocha i jest w stanie z nim być po tym wszystkim, tylko że tamten jej powiedział że kocha je obie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lusiu powiem cie ze ja sobie nie wyobrazem zebym wybaczyla takie cos mojemu krzyskowi,wypieprzyla bym go na zbity pysk...co za palant jeszcze jej mowi ze koch je obie co za pojeb brak mi slow i szczerze jej wspolczuje bo jest w patowej sytuacji zwlaszcza z tym mieszkaniem 😞biedna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my już od dawna podejrzewalismy go i to o wiele zdrad, ale nie nic jej nie mówilism, bo to tylko nasze podejrzenia, ale pewnie ona tez go podejrzewała...to kawał mendy i nic więcej!!! Ja chybaq nie potrafiłabym byc z takim człowiekiem, ale ona go bardzo kocha...


a oto mój śpiący Franczesko 🙂

[URL=http://img813.imageshack.us/i/zdjcie133.jpg/][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/2760/zdjcie133.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej w koncu sie doczekalam nowej klawiatury 😁 😆,i juz moge pisac,ale dzis niemam juz sily caly dzien bylismy z Kacprem we wrocku i jestem padnieta jutro cos nabazgrole 🙂
A tak pozatym to od poniedzialku mam zapalenie oskrzeli kaszel mam jak cholera....
Lusiu Franio słodziasty tylko go schrupac... 🙂 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki ja dzisiaj na uczelni byłam i jestem normalnie padnięta. Miałam zajęcia do 20.30 ale wróciłam juz o 18.00 bo zabrakło mleczka a ja miałam cycole twarde jak melon i jeszcze się z nich mleczko sączyło 😁

Olusia no ja tez tak mam hehe,

Lusia to pajac jeden, no ale niestety tak w życiu bywa. A co to za teściowa!! do dupy!!! własnego wnuczka wyrzuca, ciekawe jak by się zachowała jak by sie tamci pogodzili, albo tak jej by powiedziano by się wyprowadzała! A do niego bym juz na pewno nie wróciła, gnojek samolubny i jeszcze śmie powiedzieć ze kocha je obie. Najlepiej tak zrobić i jak by kolejny związek nie wyszedł to zostawić sobie furtkę powrotu u byłej!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka83 napisał(a):
Hej w koncu sie doczekalam nowej klawiatury 😁 😆,i juz moge pisac,ale dzis niemam juz sily caly dzien bylismy z Kacprem we wrocku i jestem padnieta jutro cos nabazgrole 🙂

Irka byłaś we Wrocku i nie dałaś znać?? Może byśmy gdzieś na herbatkę skoczyły z chłopakami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! My wczoraj mieliśmy "zapracowany" dzień. Najpierw spędziliśmy 2 godziny na zakupach, potem sprzątanie w domu i po południu wyjście do znajomych na trzecie urodziny mojego chrześniaka.Wróciliśmy do domu o północy 🤪, Było naprawdę fajnie. Hania znów jest grzecznym dzieciątkiem,więc trochę się bawiła, ale większość czasu przespała.

Wiecie co myślę teraz,że to trzydniowe marudzenie Hani spowodowane jednak było skokiem wzrostowym. W sobotę wstała już jako spokojne dziecko i zaczęła bawić się rączkami, łączyć je i dotykać zabawki,które ma na pałąku przy leżaczku. A wcześniej tego nie robiła.
Poza tym walkę z katarem na razie przegrywamy 🤨

LUSIU- Franio normalnie śpi jak młody bóg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Elli musimy się kiedyś umówić hehe... skoro ty jesteś z Wrocka,a ja mam niedaleko niecałe 80 km 🙂Chociaż kiedyś częściej tam bywaliśmy,no a teraz wiadomo raz na jakiś czas 🙂
Edytko ja też podaje raz dziennie bebilon pepti na noci Kacper bardzo to mleczko lubi,a kupe robi raz na trzy cztery dni więc nie powiem ci czy ma zapieczenie po nim,bo juz wczesniej tak mial... 😞A co do tego pediatry to jakjś naprawde kopniety na maksa!!!
A ja chora jestem od poczatku tyg no i jestem na antybiotykach 😞 bo mam zapalenie oskrzeli,a kacper wczoraj skonczyl brac antybiotyk na ta bakterie,i dzisiaj musimy zlapac mocz na posiew znowu bedzie nie lada wyczyn...,a cos zaczyna miec katarek i cos pokasluje,albo ja juz jestem przewrazliwiona bo sie boje jakby zachorowal jak niewiem i tylko o tym mysle, mam nadzieje ze sie nie zarazil odemnie!!!Przez caly tydz nie bylismy na spacerku,nie liczac wczoraj po galeriach,wiec moze sie dzisiaj wybierzemy bo sloneczko fajnie swieci,a niby od jutra ma juz byc gorzej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂
U nas wczoraj były moje koleżanki i jeden kolega na spóźnionym pępkowym 😉 Emi nadostawała mnóstwo ślicznych ciuszków 😉
Kaczuszko mam pytanko, Hania za każdym karmieniem tak się przy cycku prężyła czy tylko co jakiś czas? Bo kurcze Emi ostatnio coraz częściej tak robi tzn. płacze, że jest głodna, po czym jak daję jej cycka to chwilę pociumka i zaczyna płakać, potem znów pociumka i znów płacz. I co jakiś czas odwraca głowę w drugą stronę i zaczyna wkładać sobie paluszki do buzi i wtedy jest spokojna po czym jak daję jej pierś to znów się denerwuje. Już sama nie wiem czy to może ta nietolerancja laktozy, czy ząbki jej idą i dziąsełka swędzą... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytko moj maly tez tak mial pisalam wczesniej o tym i ja myslalam ze to z glodu ,a to sie okazalo ze on nie byl wtedy glodny i jak byla srodowiskowa u nas to mi podpowiedziala zeby nie pchac za kazdym razem piersi jak tylko kweka i nam sie wydaje ze jest glodny skoro odwraca glowe i szarpie to nie jest glodny i rzeczywiscie jak tylko tak robil przestawalam go przystawiac i jak sie uspokoil za jakis czas znowu go dostawialam jakk znowu swirowal to odstawialam i troche to trwalo,a wogole to jeszcze zaraz panikowalismy i robilismy butle bo myslalam ze moze mam zly pokarm albo mam go malo bo skad mielismy wiedziec ze nie jest glodny jak teoretycznie powinien juz jesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...