Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Dziękuję za rady i podniesienie na duchu 😘 😘 😘 Też z mężem stwierdziliśmy, że już nigdy nie pójdziemy do tego pediatry. Bo też zawsze słyszłam, że należy karmić dziecko na żądanie i jeśli dziecko jest głodne to podać drugą pierś. I tak zazwyczaj robiłam, dopiero on mi namieszał i przez chwilę naprawdę miałam mętlik w głowie 😮 Ale teraz po waszych radach jestem pewna, że dobrze robiłam dostawiając Emi do drugiej piersi 🙂
A u tego pediatry byliśmy pierwszy raz, bo koleżanka mi go poleciła 😮 I myślałam, że może faktycznie jest rewelacyjny, i że warto poznać opinię innego pediatry. Poza tym miał same dobre opinie na necie. A wcześniej chodziliśmy też prywatnie do pani pediatry u nas na osiedlu i mam zamiar nadal do niej chodzić, bo to ona udzieliła mi fachowych odpowiedzi jak jeszcze nie wiedzieliśmy co jest małej, przepisała jej maść robioną na receptę a nie jakiś znany na rynku preparat, także jej ufam. Poza tym jak byłam mała to moi rodzice mnie do niej zaprowadzali i zawsze wysnuwała trafne diagnozy 😉 Także będę jej wierna 😉 Koniec z eksperymentami 😜
Michalindziorek ubranko cudne, Sewciu będzie wyglądał jak z żurnala 😉
Ja narazie tylko tak "luźno" rozglądam się za wdziankiem na chrzest dla Emi, bo mamy jeszcze dwa miesiące 😉 Kusi mnie żeby już kupić, ale nie wiem ile mi ta gwiazda przez ten czas podrośnie 😉
Izunia brawo kochana, że wzięłaś sprawy w swoje ręce 🙂 Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po twojej myśli i udupisz tego frajera alimentami 😉 Heheheheh a jego mina.....bezcenna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MONICA - my też zastanawiamy się jak zmiescimy małego w fotelik gdy bedzie mial kombinezon, i chyba trzeba bedzie kupic nowy fotelik, w duzym tesco jest super fotelik chyba za 149zł z promocji taki 0-18kg. Poza tym wydaje mi się że taki inny fotelik jak te 0-9/13 ma ELLIE o ile dobrze widziałam na zdjęciu na NK.

Poza tym jutro przychodzi do mnie położna, pewnie dlatego, że miesiąc temu, 6-go byliśmy z małym w szpitalu a jutro jest 6, więc będzie ostatni raz.
A Franio jutro kończy 3 miesiąc 🤪 jak ten czas leci 🙂

Michalindzior, fajny ubiorek dla małego gentelmena 🙂
Ja nie wiem jak ubiore Franka na chrzest, bo wiele ubranek do tego przeznaczonych po prostu mi się nie podoba, szczególnie takie w stylu marynarskim albo z kaszkietem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Co do chusteczek, to nam się najbardziej sprawdziły te różowe Bambino. Na początek kupowaliśmy po jednej paczce różnych, odpadły Huggies'y i Pampersy, podobały się nam w miarę jeszcze Happy (najbardziej takie miodowe), ale Bambino są dla nas zdecydowanie najlepsze i jedziemy już tylko na nich. Co do ceny, to kupujemy przez net za 9,99 za dwupak, ceny w marketach są gorsze.
Wczoraj Staś spał w ciągu dnia jak nigdy dużo, bo 5 godzin z przerwą na jedzenie. Nie budziłam go, żeby zobaczyć, jak po takim dniu wygląda noc, no i niestety wygląda słabo 😞 Zasnął definitywnie z trudem około 23:00 po kilku karmieniach co pół godziny i w nocy się też budził dużo razy. Następnym razem nie pozwolę na takie wylegiwanie się w ciągu dnia!
Dobrego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu wszystkiego najlepszego dla Frania z okazji 3 miesiączków 🙂 🙂 🙂
Ann u naqs jest podobnie jak Emi śpi pól dnia i tuż przed kąpielą śpi po spacerze ze 3 godziny to też ma później problemy z zasypianiem i po nocnych pobudkach zamiast ponownie usnąć buszuje i śmieje się do żyrandola, a mamusia ma oczy na zapałkach hehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobiety 🙂
LUSIA najlepsze życzonka dla Franeczka 😁
kurcze my tez musimy pomyśleć nad jakimś fotelikiem, bo będzie kiepsko w zimę z wkładaniem małej.
ja w promocji za bambino płaciłam 3,99 ale już ich nie kupujemy tylko te pampersy, za nie wychodzi 4,17 za paczkę albo często są promocje pampersów i chusteczki gratis za np 42,99 wiec tez się opłaca.
Kurcze małej chyba dziąsła się twardsze zrobiły bo często mnie boli przy karmieniu sutek he he
Mała tak mocno główkę podnosi i jednocześnie nóżki do siadania ze aż się martwię o jej kręgosłup.podobno jeżeli dzieci same próbują to znaczy ze ich ciało już jest na to gotowe, byle im rodzice nie pomagali. Czytałam ze której z was tez dziciaczek tak próbuje jucz siadać? często mała się denerwuje ze całkowicie nie może usiąść ale to już po wielu próbach heheh buziaki dla was i dla waszych pociech miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy za życzonka 🙂 Śmieję się, że Franio ma już roczek, bo 3 października miałam ostatni raz okres i począł się 🙂

To widocznie ELLIE źle widziałam, albo wydawało mi sie że to taki inny 😁
MONICA - Franek czasem tez mi przygryze sutki, ostatnio naweł przy karmieniu powiedziałam "ała!", tak mnie zabolało! Nie chciałabym z powodu ząbków przestac karmic piersią!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

u nas standard pobudka o 1,3 i o 5 i do godz 7 nie ma spania
Chrzciny zamowione , zaplacone , restauracja zarezerwowana na 7.11
jeszcze nie wiem co kupimy za ubranko, ale niechce takiego typowego na chrzest tzn garnitu bo wiem ,ze nigdy wiecej w tym nie wyjdzie mysle raczej o jakis ogrodniczkach ocieplanych i do tego jakas koszula w krate , ale zobaczymy co wyjdzie w sklepie 😉

Lusiu my mamy tez standardowy fotelik 0-13 ale nie zamierzam kupowac innego jakos sie przemeczymy 😉 zreszta u nas mozna fajire regulowac wysokosc zaglowka,wielkosc szelek mysle,ze nie bedzie z nim problemu mimo grubszych ubran

Edytko zgadzam sie lepiej juz nie probuj innych lekarzy skoro masz jednego spradzonego


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas w nocy bylo koszmarnie po szczepieniu.
Mala sie obudzila ok 12 z wielkim rykiem i to juz nie byl placz tylko krzyk,tak krzyczala,ze nie dalo jej sie uspokoic,ani tulaniem ani noszeniem ani cycem.Juz prawie plakalam razem z nia.Plakala takprzez godzine i juz bylismy ubrani zeby do szpitala jechac bo to okropnie wygladalo,az sie zanosila.Potem zwymiotowala konkretnie,zrobila sie taka ospala i taka 'zwiedla'...No ale zasnela i zostalismy w domu.Potem po 2 godz sie jeszcze obudzila i znowu sie darla ale juz krocej.Jak zasnela to miala jeszcze male pobudki na jeczenie ale juz bylo lepiej.

Ni chce juz wiecej szczepien 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusia biedna Viktoria 😞 😞 😞 Tak się umęczyło słoneczko. Aż ja zaczęłam się bać przed szczepieniami (idziemy w przyszłym tygodniu 13.10). Ehhhh mam nadzieję, że Emi przejdzie te szczepienia tak samo jak pierwsze...
Kurcze Lusiu dzięki za informacje, muszę porozglądać się po domu i sprawdzić, czy czegoś nam nie brakuje, bo jakby co to dzisiaj podskoczymy na zakupy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas było lepiej po szczepieniach, mała miała w nocy gorączkę i na następny dzień od rana, ale po czopku jej przeszło. Była tylko bardziej senna niż zwykle i łatwiej zasypiała. Każde dziecko reaguje inaczej.Olusia może po kolejnym szczepieniu będzie spokojniejsza? No miejmy taka nadzieje.
Moja niunia tez płakała od rana nie mogła usnąć. Jak śpi ze mną to przesypia nawet do 2 godzin.a jak sama to się budzi po kilku minutach i dupa po śnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej...
ja słyszałam że te drugie szczepienia dzieci gorzej znoszą.

my byliśmy dziś ale lekarz kazał za tydzień przyjechać bo katar i jakby kaszelek ma Sewciu. kazała przez trzy dni Nasivin dawać a potem tylko te zwykłe... disnemar np

Lusiu te foteliki się nie rozkładają na płasko, tylko dość wysoko dziecko ma oparcie w ich najniższej pozycji... a tak to oki. ja w sklepie "przymierzałam"....... no i taki ból, że dziecka nie weźmiesz z fotelikiem, tak jak te zwykłe.... trochę mi np to nie pasuje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...