Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
To troche lipa z tym fotelikiem, ale chyba i tak będziemy musieli się zdecydować...Franek jest troche za duzy.

Była już pielegniarka, ale inna, i patrzyła pod kątem jak dziekcu jest w domu, jakie ma warunki i czy nie ma przemocy. Kobitka się nim zachwycała, że taki kontaktowy i wszystko go interesuje i powiedziała ze bedzie bardzo inteligentny 🙂
Trochę sobie pospał, ale nie za długo, więc pewnie wieczorem ładnie zaśnie. Przepadł nam dzisiaj spacer, ale jutro juz nie odpuszcze.

Acha, i pytałam się o rozszerzenie diety. Od 4 - 4,5 miesiąca podawac po pare łyzeczek soczku, a zupki od 6, jesli bedzie na piersi, a jak przejde tylko na butle, to mozna wczesnej.
No i zaproponowala żeby udac sie do laryngologa z tym charczeniem tak dla pewności, żeby pediatrzy nie zgadywali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Michalindziorku to zdecydowanie dużo heheheheh 🤪 To znaczy mieści się w górnych granicach siatek centylowych 🙂
Ciekawa jestem ile tak naprawdę waży Emi. Dowiemy się w przyszłym tygodniu na szczepieniach 😜 Niby mamy w domu wagę i ważę się najpierw z nią potem sama i odejmuje ale jakoś nie do końca wierzę tej wadze. W przychodzni waga jest napewno dokładna, a poza tym była na niej ważona od początku więc będę miała dokładny obraz ile przybrała. Z mojej wagi wynika, że waży teraz ok.5500g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AMELIA, niech malutką zbada lekarz żeby jak najszybciej było wiadomo co jest i żeby bidulka nie cierpiala!
MICHALINDZIOR - kawał faceta z Sewcia 🙂 Miesiąc temu Franek ważył 6710g, ciekawe ile teraz 🙂

A dzisiaj Franek ucinał sobie drzemki pod koniec dnia, wię sądziłam że ladnie zaśnie. Tatuś uśpił synka przed wyjściem do pracy, trochę pospał, później wziełam do siebie do łóżka na cyca, troche pociumkał i oczy jak 5 zł, wesoły i dupa ze spania. Dostał flaszkę i zobaczymy co czas przyniesie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już nie wiem moze powinnam isć po poradę do lekarza mój mały budzi sie coraz częściej w nocy na jedzenie trudno mu wytrzymać nawet te 2 godziny no i tak jak do tej pory zjadał mniejsze porcje tak teraz je 110-130 co 2 godzinki średnio przejde się chyba bo on je naprawdę za duzo boję się o jego żołądeczek który nie odpoczywa nigdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koralikniekiedy dzieci się tak zachowują kiedy przechodzą ten cały skok rozwojowy.... ale lepiej do pediatry.
Amelia biedactwomaleńkie :[ idź lepiej do lekarza, ja bym poszła jak najszybciej....

nasz Sewciu ostatnio śpiocha ma takiego że hej.... 🙂 mi w to graj, tylko żeby mu juz tak zostało... chyb a odsypia to co nie spał we wcześniejszych tygodniach.... 😉

pogoda u nas do dupci, mgła jakaś... dzisiaj na szczęście nie muszę wychodzić, Adaś u babci jest, a Misie wozi Tatuś.
dziś moze moja kamera przyjdzie :P
jak przyjdzie t w końcu powystawiam szmatki na allegro....
mam sporo za małych (całe pudło) i sporo różowych.... heh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:Witam dziewczynki 🙂
Koralik może faktycznie mały ma skok wzrostowy, ale faktycznie lepiej udać się po poradę do pediatry, tak na wszelki wypadek 🙂
Amelka pędź z Hanią do pediatry bo może mieć zapalenie uszka...I ucałuj ją koniecznie od cioteczek lipcóweczek na zdrówko 😘
Ja nakarmiłam wczoraj Emilkę o 19:30. Potem obudziła się o 20:15 i 21:00 na pociumkanie cycusia aby zasnąć ponownie. A w nocy coś ją opętało bo obudziłasię o 2:30, 4:30, o 6:30 wstała na dobre i jadła o 7:30 i 7:50 😮 Dopiero po tym wytrzymała 2 godzinki bez cycusia...Ehhh teraz śpi ale pewnie też niedługo... Muszę się wziąść za obiadek i pójść z gwiazdą na spacerek to dłużej pokima 😉
Miłego dzionka mamuśki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
Amelko, 3mamy kciuki za zdrowko Hani!!

2 dni temu zjadlam musli z kozim mlekiem, wczoraj zjadłam kozi serek i nie widze zadnej wysypki na buzce Tymka!!! Strasznie sie ciesze bo baaardzo lubie kozi ser. Przynajmniej ten bede mogla wprowadzic do swojej diety. Juz wczesniej go probowalam ale malego zsypalo, no chybaze w tym samym czasie zjadlam cos jeszcze innego z jajem lub bialkiem mleka krowiego.Fajnie by bylo gdyby to jednak kozi go kiedys uczulal a teraz juz nie, wtedy jest jakas szansa ze pozbedziemy sie wkrotce tej alergii.
Cos Tymek ma dzis problem z zasypianiem..i w ogole jakis taki marudny jest..chyba przez to ze kupki jeszcze nie zrobil bo tak to zawsze rano sie jej pozbedzie i jest spokoj. My tez niedlugo na spacerek zmykamy zeby maly sie troszke dotlenil i pospal dluzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

ehh i znow mam kryzys brodawki popękane w dodatku Wojtus jadl by co 20 minut wczoraj zostawialam mame na doslownie pol godziny a wczesniej go nakarmilam i zaraz szybko wyszlam z domku , a tu po 10 minutach tel. od mamy w sluchawcze slysze przerazliwy placZ jakby nie jadł z 2 godzinyi szybko biegiem jak "wariatka" do domu 😞 ehh szkoda gadac wkurza mnie to , ze szkrab nasz sie czasem nie najada i potrzebuje jeszcze wisiec na cycku w dodatku teraz co chwile czekaja nas jakies urodzinki i musze odciagac mleko wtedy czuje sie jak dojna krowa cholera niechce by moj maz to widzial choć mu to w ogóle nie przeszkadza ale mi pscychicznie jakos tak ☺️ ☺️
rozwazam powaznie zakonczenie karmienia piersia gdyz Wojtus je , targa mi za te cycki placze denerwuje sie , a mleko sika jak z fontanny a mu i tak cos nie pasuje 😞 Mam dosc 😞

Kaczuszko wiec do ciebie pytanie kto przepisal ci te leki na zatrzymanie mleka ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi a spróbuj odciągać pokarm i podawać go małemu w butelce i wprowadzaj co jakiś czas sztuczne mleko, to może przejdziesz na butlę bez konieczności brania tabletek, a twój pokarm sam zaniknie. Fakt, że trwa to troszkę dłużej ale słyszałam, że podobno po tych tabletkach człowiek nie czuje się najlepiej przez jakiś czas...
Ja teraz jestem znowuż nastawiona na to, że jeszcze trochę muszę się pomęczyć i karmić małą piersią, bo naczytałam się o Bebilonie Pepti, że dzieciaczki mają po nim problemy z kupką i kolki i się szczerze mówiąc wystraszyłam, bo jak narazie takich problemów nie mamy...Już sama nie wiem co robić ehhhhh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PROBLEM w tym Edytko, ze gdy odciagam pokarm to moje piersi duuuuuuuuuuzo szybciej staja sie twarde jak kamien . .. dlatego tez nie znosze tego robic bo bol jest niesamowity . . . kurcze zal mi, bo mleka mam dla 2 dzieci,ae Wojtus po prostu nie je by najesc sie do syta tylko sie degustuje stad te krotkie przerwy miedzy karmieniami 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoro ty dzięki temu, że przejdziesz na butlę będziesz się lepiej czuć to nie miej wyrzutów sumienia kochana. Wkońcu szczęśliwa mama = szczęśliwe dziecko 🙂 🙂 🙂
Ja bym przeszła na butlę z chęcią (choć w głębi serca też jest mi żal) ale kurcze przez tą nieszczęśną alergię Emi musiałaby pić Bebilon Pepti a tak jak pisałam po nim często są kolki i problemy z kupką...Także jak narazie muszę sobie darować i męczyć się dalej z tą dietą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindziorku skoro gin to super jak juz kiedys wam pisalam mam super ginka , wiec na pewno nie bedzie robil problemow . . . . .
a powiedz mi sama wybralas mleko dla Sewcia ? czy pediatra ci doradzila i w ogole ile ci miesiecznie schodzi opak mleka ??

Edytko wlasnie tez bedzie mi zal tej wiezi z maluszkiem ,ale cholerka jak widze jak i on i JA sie nieraz meczymy przy tym cycku to tez mi serce peka 😞
nic postanowie przez weekend co dalej 😞

OLusia moze i masz racje, ze denerwuje go nawał pokarmu hmm juz sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...