Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja właśnie uważam że żłobek to zło konieczne. Nikt tam nie będzie przytulał mojego synka gdy będzie płakał, będzie pozostawiony sam sobie. A to jest ostatnia rzecz na którą mogłabym się zgodzić. Ale rozumiem, jesli ktoś się zdecyduje.

Kama, ja jak sobie ręcznie odciahnę to naprawdę chlusta po sciankach butelki - dźwięk jakby ktos krowa doił 😁 Ostatnio Franek ładnie pije z cyca, mam nawet puste cycki, a zawsze były w połowie pełne i za cholere nie chciał wypić do końca.
Hehe, Franek jeszcze nie zrobił takiej sztuczki żeby sie przekrecić z brzuszka na plecy, ale dzisiaj jak leżał w leżaczku, a ja chowałam pampersy do szafki i stałąm za nim, to tak się wyginał jak łuk żeby zobaczyć co robię, że prawie też by fiknął na brzuch, tylko że wtedy skończyłoby się to twardym lądowanie na podłodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Irka - tez słyszałam że dzieci wradzają się w swoich chrzestnych 🙂 I podobno tez jak jest sie w ciąży a wie sie kto bedzie chrzestnym to tez przejmuje pewne cechy 🙂
Wszystko by się zgadzało, bo mój brat tez był taki żarłoczny i grzeczny 🙂 Jadł co mu się dało, byle by cos zeżreć 😁 😁 A zobaczymy jaki będzie jak dorośnie, bo mój brat jest pyskaty, wygadany, przebojowy i dosłownie wszystko potrafi załatwić 🙂 Chrzestna natomiast o ile sie zgodzi nią byc, jest spokojna, wesoła i bardzo rodzinna 🙂 Poza tym bardzo wykształcona, więc mam nadzieje że Franek tez będzie lubił i chciał się uczyć 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu ze swoja kaczucha 🙂
Kama mozesz laczyc ze swoim mlekiem,ja mam trojprzeplywowy smoczek z aventu
[URL=http://img214.imageshack.us/i/ss854223.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/8241/ss854223.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama - ja mam taki trójprzepływowy, on jest na zagęszczone mleko, bo papka by przez to nie przeszła - do papek jest smoczek z krzyżykiem.
Co do kaszek to jak chcesz robic papkę na swoim mleku to musisz uważac, bo są tez takie mleczno-ryżowe na wode - i te są z modyfikowanym 🙂

Irka - sliczny Kacperek 🙂 Jak ładnie je 🙂 Jak się nauczy to nbedzie mniej upaciany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAMA- jak nakarmie Hanie z jednego cycka to rzeczywiście z drugiego uda mi się odciągnąć 100ml.
A jeśli chodzi o laboratorium to nie jest prywatne 🤪Ja nie przepłacam jeśli nie muszę i badania robię na koszt państwa 😎

Wracając do żłobka to mój synek poszedł jak miał 9 miesięcy i bardzo chorował 🤨dlatego musiałam przerzucić się na nianie (była przez rok) i potem jak miał prawie 2 lata to znów próba ze żłobkiem i było już ok. Dlatego najbardziej boję się,że Hania też będzie tak chorować 🤨
A teraz wracam do pracy w marcu, żłobek od września, no i mam problem co z Hanią przez te 6 miesięcy zrobić. Najprawdopodobniej pójdzie do prywatnego żłobka. Drogi jest to interes (ok 1000zł)ale tańszy niż niania 😞 No jeszcze zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka83 napisał(a):
No to sprobuj Kama z ta kaszka na wodzie,ona jest mleczno ryzowa i zawiera mleko,skoro masz swojego malo


ale jak bedzie chciala tylko do zageszczenia, to W piłby sama wode w sumie...albo zrob mu po prostu papke do jedzenia, to sie tym naje wtedy. Mysle ze nic nie bedzie szkodzic jak karmisz go tylko piersia a podaSZ kaszke na mleku modyfikowanym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uote]lusia1982 napisał(a):<

. Mysle ze nic nie bedzie szkodzic jak karmisz go tylko piersia a podaSZ kaszke na mleku modyfikowanym 🙂

No tak moze nic mu nie bedzie,ale ja bym nie ryzykowala bo sama wiem po sobie,ze pozniej ciezko z kupa,no ale kazde dziecko jest inne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusia1982 napisał(a):
Irka83 napisał(a):
No to sprobuj Kama z ta kaszka na wodzie,ona jest mleczno ryzowa i zawiera mleko,skoro masz swojego malo


ale jak bedzie chciala tylko do zageszczenia, to W piłby sama wode w sumie...albo zrob mu po prostu papke do jedzenia, to sie tym naje wtedy. Mysle ze nic nie bedzie szkodzic jak karmisz go tylko piersia a podaSZ kaszke na mleku modyfikowanym 🙂

no wlasnie jak dam dwie stolowe jak wy na 180 to faktycznie bedzie lura straszna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kama00006 napisał(a):
lusia1982 napisał(a):
Irka83 napisał(a):
No to sprobuj Kama z ta kaszka na wodzie,ona jest mleczno ryzowa i zawiera mleko,skoro masz swojego malo


ale jak bedzie chciala tylko do zageszczenia, to W piłby sama wode w sumie...albo zrob mu po prostu papke do jedzenia, to sie tym naje wtedy. Mysle ze nic nie bedzie szkodzic jak karmisz go tylko piersia a podaSZ kaszke na mleku modyfikowanym 🙂

no wlasnie jak dam dwie stolowe jak wy na 180 to faktycznie bedzie lura straszna

No tak Kama bedzie rzadka,ale to do picia bo inaczej przez smoczek nie przejdzie,a jak chcesz na gesto to daj 3,5 lyzki to powinna byc ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...