Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale ładnie Wasze dzieciaczki przybierają na wadze. Moja przez tą infekcję trochę przyhamowała. Ale apetyt ma,więc się nie martwie. Na pewno nadgoni 😉 😉
MONICA- jak GAbi wcześniej podwoiła to dobrze. Jakby do piątego tego nie zrobiła to wtedy trzeba szukać przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ładnie Wasze dzieciaczki przybierają na wadze. Moja przez tą infekcję trochę przyhamowała. Ale apetyt ma,więc się nie martwie. Na pewno nadgoni 😉 😉
MONICA- jak GAbi wcześniej podwoiła to dobrze. Jakby do piątego tego nie zrobiła to wtedy trzeba szukać przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
A ja okresu jeszcze niemam 🤔 😲chociaz karmie tylko nad ranem,a w dzien wogole,ale chyba w ciazy nie jestem bo niedawno robilam test i wyszlo negatywnie 🙂
wIECIE kACPER JESZCZE NIEMIAL DRUGIEGO SZCZEPIENIA,A TEGO KATARU NIE WIDAC KONCA,CHYBA TO ALERGICZNY BO ILE MOZNA MIEC KATAR???i kiedy ja go zaszczepie???
My tez dzisiaj oddalismy posiew moczu do badania zobaczymy czy bedzie jakas bakteria,mam nadzieje ze juz sie jej pozbylismy raz na zawsze!!!
Kacper ostatnio jak go wazylam razem ze mna to wychodzilo ze wazy 7500,a urodzil sie 3835 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To moja 2 tygodnie temu ważyła 6040g a po urodzeniu 3600g. Na trzecie szczepienie idziemy pod koniec miesiąca.I kurcze zapomniałam zapytać we wtorek pediatrę o pneumokoki, bo chyba już teraz też powinna być na nie zaszczepiona. Bo zdecydowaliśmy się na tą opcje,że tylko 3 szczepienia na pneumokoki.

IRKA- a ten katar jest zielony czy wodnisty? A pediatra pomimo niego nie chce zaszczepić? Hania też miała końcówkę kataru infekcyjnego i była zaszczepiona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilko współczuję Ci z tym wstawaniem ;/
Ja juz 3 raz bede miała okres...nie usmicham sie ztego powodu ale cóż wole to niz miałabym teraz wpasc..
Olusiu wlasnie zrobiłas test????
U nas dzisiaj pierwszy raz podalismy Hani marcheweczke Mój jak ja karmił to wszystko było w marchewca i sama juz nie wiem gdzie wyladowalo jej wiecej czy na sliniaku czy na bodach bo w buzce Hani az tyle nie zostalo i szcerze powiem Wam ze na poczatku nie wiedziala co je wiec podchodzila niepewnie z otwieraniem buzki a pozniej juz coraz lepeij ale nie powiem ze bylo superasno jutro powtorka kaszke kupilam malinowa ale z nia wstrzymam sie jeszcze pare dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelio ten katar jest wodnisty,a ja nie chodze do naszego lekarza na kase chorych bo to konfol,ze na niczym sie niezna i zreszta jest od chorob wewnetrznych,i chodze prywatnie do pediatry i dopiero poj w nast tyg jak odbiore posiew,ale moja pieleg mnie sciga zeby przyniesc zaswiadczenie od pediatry kiedy go mozna zaszczepic.A z katarem mozna szczepic twoja hania miala szczepienie,a zreszta balabym sie go zaszczepic z katarem bo tyle sie slyszy,i maz by napewno niedal!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

Irka nie przejmuj sie moj Wojtus jeszcze nie byl ani razu szczepiony :I
bo to zoltaczka , a teraz pediatra stwierdzila,ze dziwnie mu sie odgina glowka do tylu i w zwiazku z tym skierownaie na rehabilitacje i dopoki rehabilitant nie da zezwolenia nie bedzie szczepienia 😞a ze trzeba czec poltorej mies na termin wiec czekamy

nastawilam sie wczoraj na te sciaganie szwow i cholera dzwonie do mojego ginka niestety szedl na cesarke pozniej dzwonilam nie odbieral wiec pewnie jeszcze trwala no i tak byla godz 19 wiec bylo juz dla mnie za pozno i nie dzwonilam ehhh ten tydzien mam zapelniony wiec znow w przyszlym tyg robie probe . . . .

u nas pogoda w miare chce isc na spacer, ale czekam na kuriera kuzwa i nie ma go inie ma zaloze sie ze wyjde i bedzie tel gdzie pani jest no nic czekam do 14 i ide na spacer bo po 1 nie mam nic na obiad dzis koperkowa a po 2 trzeba korzystac jeszcze z takiej pogody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 🙂

Minica - no niestety, ale rzadziej niż co 4 godz. mały dostaje cyca. W sumie cyc to już powoli odchodzi do lamusa, jedynie jeszcze przydaje się na nocne przytulanki 🙂

Z tym katarkiem to Franek tez cały czas go ma, i nie jest wodnisty, wyciągam mu normalne glutki, tylko słychac że wewnątrz mu bulgocze. I nie wiem czy to ta wiotkość krtani tylko tak słychac jakby w nosie bulgotało....Dostał leki na alergie i nic, teraz Nasivin mu dawałam i tez nic, więc juz do cholery nie wiem 🤢

Amelia - super że znalazły sie dokumenty 🙂

U nas nocka ok, tyle że mały usnął dopiero o 23. Bobudka o 8.10 i teraz drugi raz już spi.
Ja narazie daję małemu słoiczki, które zreszta bardzo mu smakują 🙂 Jak będzie trochę większy to będę pewne rzeczy sama robic, ale teraz chce mieć pewnośc że dostaje to, co najlepsze 🙂
No i dzsiaj wyłaczyli u nas prąd, ale na szczęście juz jest, chociaz miało go nie byc do 15....

Wiecie co, śniło mi się że byłam w ciązy i zaczęłam rodzić. Jechaliśmy samochodem i Robert tak gnał, że wpadliśmy w poślizg i samochód kilkakrotnie dachował. Ale nic nam się nie stało. Dziwne to było uczucie, bo to widziałam nie jako obserwator, tylko byłam w środku....dobrze że to tylko sen!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszko tak zoltaczka juz za nami
wiesz ta rehabilitacja sie nie przejmuje bo bylam prywatnie i babka stwierdzila,ze wszystko ok zalecila masaze i tyle, ale zobaczymy co mi powie ta na kase chorych
Ja mialam kurs noszenia malucha jak bylam w szpitalu na zoltaczke wiec pewnie nie tego bedzie mnie uczyla choc wiadomo wtedy mial 3 tyg, a teraz prawie 4 miesiace wiec tez inaczej powinnam go nosic , lecz JA go w ogole prawie nei nosze a jak juz to jak wore z ziemniakami hehehe tzn przerzucam go delikatnie na ramie i tak chodzimy . . . gorzej z moja mama i mezem dlatego na rehabilitacje wyciagam rowniez meza zeby nie bylo pozniej,ze ja go mam uczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 A u nas właśnie w tę pogodę był rekordowo udany spacer wózkiem, prawie bez płaczu 🙂
Amelia, zmartwiłaś mnie tymi normami na rośnięcie, bo Stasiek urósł tylko z 53 do 59 cm. Wagę urodzeniową niedługo powinien podwoić, brakuje mu 300g. Lekarka powiedziała że ok, więc się nie martwię.
A co do jedzenia to ja go jednak chcę uczyć jedzenia powolutku, żeby potem nie było stresu jak już będzie trzeba żeby jadł określone ilości. Teraz je ile chce - czasem dwie łyżeczki, czasem dziesięć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...