Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Michasia taka jest 🙂
w sklepie mówie do niej : "Misiuuuu... te swetry na mnie nie pasują..... 😞 "
a jej odpowiedź: "To moze jak schudniesz to będą pasować........"


Implanty drogie, wiec zrobie cos tymczasowego, a potem nad nimi pomyslę..... nie chcę klekotać jakąś szceną, pluć zebami przy rozmowie, albo wieczorem "kochanie jeszcze momencik" i plum do szklaneczki......
no i też mam taka masakrę przez paniczny strach przed dentysta. niby ten do którego chodzę obiecuje ze da mi takie znieczulenie że nie pisnę... (bo pytałam czy ma narkozę/opcjonalnie mocne liny....) 🤨 nawet jakby bolało to raczej nie miałam zamiaru krzyczeć.... ale psychiatra murowany.

Sewciu też wcina te różne ziemniaczkowe słoiczki. tylko ten ryzowy kleik mu nie podchodzi, smakowo owszem,ale kuposz ciężki po nim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Michalindzior napisał(a):
Michasia taka jest 🙂
w sklepie mówie do niej : "Misiuuuu... te swetry na mnie nie pasują..... 😞 "
a jej odpowiedź: "To moze jak schudniesz to będą pasować........"


hehehe rozwala mnie ta Twoja córa!! 🤪 🤪 nie ma to jak oparcie w najbliższej rodzinie 😉
A z tymi zębami to współczuję. Aż mnie coś zabolało jak sobie pomyślałam co Cię czeka.

Mamuśki mam pytanie odnośnie jadłospisu Waszych pociech. Jak wygląda Wasz dzień jeśli chodzi o jedzenie, tzn o której godz co podajecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi pediatra kazał dawać pół słoiczka na dzień.... ale nie naraz, tylko na jakieś 15 minut przed każdym posiłkiem po troszkę i do tego soczki, pół małego... jak soczka nie, to cały ten słoiczek....
ale szczeze nie stosowałam sie do tego (do ilosci tak ale nie co do pory) bo w sumie czasem daję gdzieś zamiast tych srodkowych posiłków kaszkę ryzową... np po nocy jeść rano, ok 10/11 smakowa, potem zwykłe mleko juz.... a obiadki to tak na godzine przed popołudniowym karmieniem daję, albo przed tym wieczornym, wtedy czekam troche, kapiel i normalne karmienie przed snem.


Ehhh... Ellie masz rację nie ma to jak wsparcie najblizszych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MICHALINDZORKU- witaj w końcu 🙂 Twoja Michasia mnie rozwaliła!Popłakałam się ze śmiechu "z tych wiszących cycków!" 🤪

Jeśli chodzi o posiłki to ja daję Hani cycka na żądanie, deserek ok 10ej, obiadek ok 13-14ej i wieczorem kaszkę. Po każdym z tych dodatkowych posiłków jest też cycek.

OLUSIA- z zakażenie układu moczowego może objawiać się też brakiem przyrostu masy ciała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelka kurcze ta Twoja Hania to tez niezly Glodomorek jak potrafi jeszcze wolac o cycusia po obiedzie 🙂

Ja nie wprowadzam jeszcze zadnych pokarmow , bo moj Bąbel jest najmłodszy, a o jego przyrost masy ciałą nie mam sie co martwic , ale do 4 miesiaca zaczne z jabluszkiem 🙂 po kilka łyzeczek codziennie heheh swoja droga wydaje mi sie,ze bedzie wcinal wszystko tak jak mama , a nei bedzie wybredny jak tatus ciekawe czy moje przypuszczenia sie sprawdza oby 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ircia dzis chyba taka pogoda, bo moj Babel spi jak nigdy rowniez . . .
zaraz moja mama wpadnie , a Wojtus nie przebrany , brudny i glodny heheh bo spi i spi i nic go nie rusza

a i dziekuje ci za info odnosnie maskotek z disneya w biedronce . . . upoowalam Kłapouchego
ale tylko w jednej biedronce bo w drugiej nie bylo ani sladu po nich

oklask w podziekowaniu 🙂

i du.... juz sie obudzil Gagatek maly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JUSTI- moja Hania wcale tak dużo nie zjada bo wcina pół małego słoiczka a potem ciumka ok 5 min pierś,więc w sumie tak dużo nie wychodzi (ale za mało też nie 😎).

MONICA- szczerze współczuję z tymi bakteriami 🤨Może jednak to zanieczyszczenie. Trzymam kciuki żeby tak było. Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę,że należy zakładać pieluchy tetrowe przy zakażeniu 😮Leżałam z Hanią na nefrologii dziecięcej i żaden nefrolog czegoś takiego mi nie mówił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego naj dla Hani 🙂

Jestem jakaś padnięta, że nawet pisać mi się nie chce...poczytałam was i pozapominałam juz nawet 🤢
Dzisiaj pomimo kiepskiej pogody poszlismy na spacer, najpierw troche kropiło, później leciutka mżawka, ale było ciepło więc spacerowaliśmy 🙂

http://w559.wrzuta.pl/film/9fxA0FHkUSE/film023
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja Hania poszła już spać 🤪 Tak marudziła,że ją szybko wykąpałam (oczywiście w kąpieli była przeszczęśliwa) i próbowałam nakarmić kaszką. Zjadła może ok 30ml (nie wiem ile bo karmię z miseczki) ale tak marudziła,że dałam cyca i po 3 min zasnęła.
Pewnie szybko się obudzi bo raczej nie poszła spać najedzona. Ale zrobię dziś eksperyment i jak się obudzi to dam jej w butli kaszkę i zobaczymy jak długo po niej pośpi.

LUSIA- Franio jest gicior!
IRKA- nie musisz się logować. Tylko wpisujesz dane dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale moje najmłodsze słońce dzisiaj marudne....
w ogóle wszyscy jacyś.... tacy dziwni.....
ja wstać nie mogłam, sąsiadka mnie pukaniem obudziła bo wyłączyłam budzik i dalej twardo w kimono....

kot nawet..... się sierściuch uczepił moich słuchawek z tel i koniecznie chce je wpieprzyć....


Lusiu Fanio supcio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...