Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kobietki 🙂),kurde my sie dalej borykamy z zalatwieniem chrzcin 😞(i juz mnie kurwica bierze bo ten ksiadz na wsi wydygany i boi sie no i kazal nam interweniowac u dziekana skoro nie mozemy dogadac sie z proboszczem 😠,dzisiaj moj mezus jeszcze raz pojedzie do szanownego ks.proboszcza w laske jak nie to jedziemy do dziekana i tak latamy od jednego do drugiego noz powariowali szok,do tego leje jak z cebra totalna klapa na dworze..
moj maly cos wariuje z cycem w nocy to chyba doil z 7 razy normalnie szok moze sie nie najada nie wiem juz sama albo to przez to ze zasypia i co troszke possie to kima i tak w kolko..
wspolczuje okresu ,a co juz nie karmisz cycem czy jak??
ja z powrotem zaczelam brac tabsy mam nadzieje ze juz nie bede musiala przerywac z powodu braku kasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratuluje stasiowi zabkow u nas jak by ciut dziaselka na dole podpuchniete ale do zabkow raczej daleko..
olusia no to bys mezusia jeszcze na zawal usmiercila jak bys go zrobila w jajo 🤪heheheh
no i wracajac do tematow zlobka to jednak jak ma sie znajomosci to wszystko mozna zalatwic i tym sposobem jak nie bylo miejsc i zapisy w kwietniu,a kolejka od 3.30 w nocy tak nagle znalazlo sie miejsce dla wiktorka i to choc by nawet od grudnia 🤪wiadomo ze nie ma mowy tak wczesnie no i wogole ten zlobek to mi nie lezy na sama mysl rycze ,a co dopiero miala bym go tam poslac 😞 😞 😞oj boze strasznie to ciezkie i juz sie z mezem o to kloce bo dla niego to takie proste oddac i juz co on pojebany takie malenstwo oderwe od cyca i dam gdzie walna go do lozeczka bo kupa innych dzieci i bedzie tak lezal dajcie spokoj..osiwieje do reszty...
a co do wlosow to wczoraj je obcielam do ramion bo cos musialam zostawic skoro w sierpniu slub heheh powiem wam ze lepiej sie czuje ale zal jak zobaczylam ile ich spadlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jeszcze mu nie wylazły, na razie widać że są już wysoko i Stasiek non stop trzyma w gębie łapy i marudzi na maksa. Najchętniej by cały czas siedział przytulony do mnie pod pozorem jedzenia 😉 Śmiesznie teraz je, bo chwilę pociumka, przerywa i pakuje łapę do gęby, gada z tą łapą w środku, ale jak go chcę odstawić to się znowu rzuca na cyca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki,
Kama, u nas nocka tez do bani, Tymi wstawal co 2h na cyca. Masakra jakas. Dzisiaj idziemy na szczepienie to podpytam pediatry jak to wyeliminowac. Chyba tez na kaszke na noc sie przerzucimy. Moze wtedy dluzej pospi.
Ann, Stasiu grzeczniutki przy polewaniu główki 🙂 u nas Tymek zaczął obracać głowę bo chciał zobaczyć co się dzieje 😉
Olusiu, Viki jak na tronie siedzie w tym foteliku 😉 a nie jest on jeszcze trochę za pionowy dla niej? Bo malutka chyba jeszcze nie siedzi, prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann - śliczne zdjęcia 🙂 Staś to chyba do tatusia podobny 🙂 I jaki grzeczny 🙂

Kama - karmię małegi piersią, ale widocznie przyszła na mnie pora 😉 Nie ma jakiegoś dramatu, bo mam okres jak by mi się kończył a nie zaczynał 🙂
A z tym proboszczem to współczuję, nachodzisz się kochana. CZemu oni robią takie probelmy?? A do żłobka w życiu bym nie oddała!!!!!! Matka Roberta oddała go do żłobka, a Robert widząc Frania, bawiąc się z nim ma żal że matka jego tak postąpiła, bo on Franka nigdy by tez nie oddał!!! No ale dla niej kasa była ważniejsza, pomimo że ojciec Roberta miał swoj zakład....dobrze, że jest takiego zdania 🙂

Młodego znów uspiłam przy Marillion 🙂 I to jeszcze odpowiednio głośno musi być i mały odlatuje już po pierwszej piosence 😁
Prąd póki co jest, więc jestem zadowolona 🙂

Wczoraj zrobiłam porządki w szafie Franka, i do wora poszły wszystkie za małe rzeczy, to w sumie zostały pustki 😮 Muszę uzupełnić garderobę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
viki slodziarka i jaka dumna,a fotelik super przeslijcie mi linka jak mozecie do niego.
lusiu ja w ostatecznosci oddam do zloba bo nie mam innej opcji mamy na oku jeszcze jedna pania ale nie wiem konkretnie ile bierze i czy do czas kiedy znajde robote ,a planuje kolo marca,nie znajdzie innego dziecka do opieki,my mamy tylko 1400 na nasza trojke,kredyty i oplaty takze dlugo tak nie pociagniemy,moja matka w anglii ,a krzyska rodzice jeszcze pracuja,moja babcia juz sie nie nada i jego tym bardziej takze sytuacja jak dla mnie dramat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć! My dzisiaj byliśmy na kontroli: mocz i morfologia. Już za ok godzinkę wyniki będę mogła sprawdzić na necie. Bardzo mi się ta opcja podoba.
Rozmawiałam z moją pediatrą o rehabilitacji i potwierdziła moje przypuszczenia,że chodzenie na rehabilitację zrobiło się teraz modne. Kiedyś tak nie było. Ale powiedziała,że warto się wybrać by rehabilitant dokładnie zbadał i zalecieł ewentualne ćwiczenia korygujące. Tak więc muszę znaleźć jakieś namiary i wybrać się z Hanią.
A jeśli chodzi o żłobek to ja wcale nie uważam że jest to "coś strasznego i traumatycznego". Mój synek z radością chodził do żłobka. Żadnej krzywdy tam nie zaznał! Ważne żeby opiekunki były sympatyczne. No i dużym minusem jest to,że dziecko może częściej chorować.
Hania od września będzie w żłobku obok mojej pracy. Nie mamy rodziców blisko, a kredyty same się nie spłacą 🤨 Ale ja nie mam wrażenia,że krzywdzę swoje dziecko.
A jeśli chodzi o nianie to ostatnio poznałam dziewczynę która opowiadała mi,że miała nianie do swojej rocznej córeczki i coś ją tknęło i stwierdziła,że będą ją podsłuchiwać. I już na pierwszym nagraniu słychać było tylko telewizor i przewracane kartki gazety i jak mała do niej przychodziła po coś to mówiła: idź stąd, jesteś taka głupia, jesteś durna itp!!!
To jest masakra. W żłobku przynajmniej są 3 opiekunki, a nie jedna sama z naszym dzieckiem.
Tak więc niestety nie ma złotego środka.

OLUSIA- może i dobrze,że męża nie okłamałaś. Ja 5,5 roku temu na Prima Aprilis tak właśnie okłamałam mojego (jeszcze wtedy nie) męża. A miesiąc później rzeczywiście byłam w ciąży 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelio to ty chyba pisalas ze w 10 min sciagasz ponad 100 ml pokarmu ?jak ty to robisz ja wczoraj sciagnelam zaledwie 40 z jednego i myslalam ze reka mi odpadnie tez przez 10 min bo myslalam ze sobie troszke pomroze no ale idzie to jak krew z nosa za to jak maly ciagnie to az mu bokami sie leje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Dla mnie zlobek tez nie jest taki straszny,fakt ze teraz tez bym go nieoddala bo jest za maly,ale jakby byl kolo roku to czemu nie,tylko,ze u nas problem polega na tym,ze jest tylko jeden w naszym miescie bo za duze to ono nie jest i raczej niema szans,zeby sie kacper tam dostal 😞A jedynie by mnie przerazala perspektywa,chorob,my z jednej nie mozemy wyjsc,a co dopiero by bylo jakby nonstop chorowal!!!
Ann sliczne zdjecia macie ze chrztu,my tez niemamy przodem,zeby nas wszystkich bylo widac...
A co do chrztu to stwierdzam,ze po nim w Kacpra wstapil maly diabelek,a takie to bylo grzeczne dziecko,a teraz masakra,na nic niemam czasu bo caly czas musze przy nim siedziec bo jak nie to ryczy,maruda jak niewiem,dzien mi przy nim zlatuje jak niewiem,ani sie nie obejrze,a juz wieczor,nawet niemam czasu sie najesc przy nim moje sniadanie jest kolo 13,jak zasnie na 20 min....Mowia,ze niby sie dziedziczy charakter po chrzestnych i on zdecydowanie odziedziczyl charakter i temperament po cioci chrzestnej,i duzo jest w tym prawdy,bo ja jak patrze na mojego chrzesniaka to jakbym widziala siebie w dziecinstwie,jest identyczny 😉A i ostatnio zauwazylam,ze Kacper nas ustawia jak niewiem ehhh....ale go kocham nad zycie 😘 😘
A co do kaszek to zauwazylam ze ryzowa mu bardzo odpowiada bo po kazdej porcji jest kupa i niema zadnych zatwardzen 🙂A dostaje na noc 180 i spi do 5,5.30 tak ze wam dziewczyny wspolczuje wstawac tyle razy,ja ostatio jestem tak zmeczona,ze go nawet czasem nie slysze w nocy i maz mnie budzi,zeby mu dac pic,a pije z godz 😞
Wkleje wam fotke jak kacper wcina marchewke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...