Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kama w tych czasach chyba najlepiej jest otworzyć coś własnego, bo przynajmniej zarabiasz na siebie i masz nienormowany czas pracy jak już zatrudnisz więcej pracowników 😉 Tylko jeśli chodzi o zakłady fryzjerskie to trzeba znaleźć naprawdę dobrą miejscówkę żeby mieć pewność, że biznes wypali.
Emi zazwyczaj wieczorkiem ma taki wilczy apetyt 😉 W ciągu dnia je dużo mniej bo między 100-140ml choć zdarza się, że i 50ml jej wystarczy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wyobraźcie sobie,że pojechaliśmy dzisiaj na zakupy do tesco i gdy tak łaziliśmy po sklepie i wypełnialiśmy wózek po brzegi różnymi rzeczami mój mąż mówi:"o dzisiaj trzynasty", a ja na to:"no chyba nie wierzysz w takie bzdury?!". I gdy pani kasjerka kasowała nasze rzeczy ja sięgnęłam do kieszeni gdzie powinnam mieć dokumenty męża razem z kartą bankomatową, a tam pustka! 🤔 Oddaliśmy zakupy, przeszukaliśmy sklep i auto i nic! W taki właśnie sposób zgubiłam męża karte, dowód rejestracyjny, prawko i dowód osobisty. Oczywiście on się mega wkurwił (jego praca głównie polega na jeździe autem), ja się poryczałam i teraz mamy cichy wieczór!
Mąż będzie chyba musiał wziąć urlop bezpłatny by wyrobić dokumenty,a żeby je wyrobić musi jechać 100km do rodzinnej miejscowości. Nie wiem jak to wszystko ogarniemy.
I jak tu nie wierzyć,że 13 jest pechowe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje cioteczki za zyczenuia 🙂
Jakos ostatnio nie mam czasu tutaj zagladac i nawet jakos ochoty 🤨,przechdze jakas depreche jesienna i mam dola na maksa 😞 😞Niewiem co jest ze mna 😞
A co do wypadania wlosow to u mnie ok nic mi nie wypada,sa geste jak cholera jak narazie,tylko moje paznokcie u rak sa tragiczne,lamia i rozdwajaja sie na maksa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ircia a u mnie znowuż na odwrót heheh. Włosy wypadają jak cholera a paznokcie mam twarde jak nigdy 😮 😁 🤪
Też mam czasem takie dni, że kompletnie nic mi się nie chce, ale to zrozumiałe, trudno, żebyśmy w obliczu tylu obowiązków były wiecznie uśmiechnięte i zadowolone. Nie martw się, po burzy zawsze wychodzi słońce, także może być już tylko lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia faktycznie pech,a moze dokumentow z domu nie zabraliscie?Czasem tez sie tak zdarza.
Juz sobie wyobrazam mine mojego w takiej sytuacji,chyba zjadlby mnie zywcem:P

Nasza mala dzis marudzi,dziasla ma spuchniete,i to jeszcze z dwoch stron na gorze,4 chyba ehh
Juz tyle czasu ma spuchniete a zeba nie widac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 My dziś po pracowitym dniu, najpierw drugie zajęcia rehabilitacyjne a potem imieniny rok starszego kuzyna. Mamy nowe ćwiczenia, ale Stasiek na razie nie jest ich entuzjastą, delikatnie mówiąc. Mamy tydzień na przekonanie go, że ćwiczenia to super zabawa 😉
Dziś otworzyliśmy jeden ze słoiczków dziadkowych jabłek i wiecie co? O ile Stasiek jabłuszek BoboVity nie bardzo chciał jeść, to te dziadkowe wtrząchnął aż mu się uszy trzęsły 🙂 W sumie aż dziwne bo to były szare renety, czyli mocno kwaskowate. A mówi się, że niemowlaki lubią słodkie 😉
Stasiek dziękuje wszystkim ciotkom za życzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć. Wczoraj na noc dałam Hani nową kaszkę (Bebilon mleczna z wanilią). Bardzo jej smakowała. Ona jest z prebiotykami,więc będę teraz głównie takie kupować.

OLUSIA- dokumentów nie zostawiliśmy w domu bo mąż dawał mi je w aucie,więc musiały mi wypaść albo na parkingu albo w sklepie. Ale wiecie co- ludzie są po prostu okrutni! Wyobrażacie sobie,że znajdujecie takie dokumenty i je zabieracie? W głowie mi się to nie mieści. Ja generalnie jestem osobą,która uważa,że taka sytuacja to rzeczywiście problem (przymusowy urlop męża, latanie po urzędach, wydana kasa za dokumenty),ale to nie jest tragedia, są gorsze rzeczy w życiu. Natomiast mój mąż ma inne myślenie 😞 Dlatego czeka nas pewnie dzisiaj cichy dzień. A szkoda,bo pogoda piękna i moglibyśmy jechać do parku na spacerek.

EDYTKA- pisałaś kiedyś,że Emi ma bardzo suchą skórę. Nie wiem czy stosowałaś olejek Emolium. On jest do bardzo suchej skóry i atopowej. Naprawdę jest ekstra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia - przykro mi z powodu dokumentów. Na co komus potrzebne jak je znalazł to nie wiem. Tylko zgłoscie na policje zeby nikt ich nie wykorzystał.
Z Frankiem tak jak z twoja Hania, tez ciagle sie chichra 🙂 I wymysla nowe "słowa" - "triiii, triiii" 😁

Ja wczoraj zapodałam małemu 100ml kaszki malinowej i karmilam go łyzeczka, to zjadł bardzo ladnie, ale po zjedzeniu wrąbał jeszcze 180ml mleka zageszczonego ta sama kaszka 🙂

Dzisiaj jest piekna pogoda wiec pójdziemy na dłuzszy spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LUSIA- jak się dowiedzieliśmy to jak się zgubi dokumenty to już nie zgłasza się na policję 🤔 Musimy za to w banku zgłosić żeby puścili informację do wszystkich banków.
Ale Franio ma spust 🤪 Zjadł w sumie 280ml kaszki!Moja zjada maksymalnie 100, a obiadku 60ml. Tylko,że bardzo często dopycha się cyckiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny za mile slowa,i chyba naprawde dopadl mnie baby blues nic mnie nie cieszy ostatnio,ale jakos dam rade 😉Macie po oklasku odemnie 🙂
Amelio wspolczuje ci z powodu tych dokumentow,jak ja bym zgubila mojemu mezowi to mialabym taka sama sytuacje,on ma jazde na ich punkcie,ale zawsze je sam nosi i to jest ten plus!!!Ale niemartw sie pewnie niedlugo mu minie,pewnie nawet dzisiaj i moze sie jeszcze wybierzecie na ten spacerek 🙂
Moj Kacper wcina 180 kaszki wiecej mu nie daje,bo w sumie sie tym najada 🙂Dzis wieczorem dam mu malinowa bo dawno jej nie pil,a dzis tez startujemy z marchewka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesć dziewczyny, ja chyba podobnie jak Ircia mam doła. Małe problemy w domu i człowiek ma humor zepsuty. Dosyc ze człowiek ma swoje problemy to jeszcze dochodza problemy rodziców ehhhh szkoda gadac.
Mnie włosy tez strasznie wypadają, a do tego sa ciemne i bardziej widać skórę. Pełno ich fruwa po całym mieszkaniu...wszędzie one.
Kama z tym własnym biznesem to fajna sprawa, moja znajoma najpierw zaczynała jeździć po klientkach a potem otworzyła zakład fryzjerski.Wybudowali nawet sobie dom.
Ja tez zostaje z małą w domu i będziemy żyć z jednej pensji. Moi rodzice nam nie pomogą bo maja własne rachunki a rodzice męża będą budować dom narazie bez kredytu i wszystką kase będą tam lądować.
my jutro idziemy oddać mocz małej do badania bo w czwartek idziemy na kontrole do poradni nefrologicznej.
Gabi nie lubi zbytnio leżeć na brzuszku, denerwuje sie po chwili i zaczyna stękać a potem płakać. martwię sie bo jak ma nauczyć się przewrotów z brzuszka na plecki albo na odwrót?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelio, współczuje z tymi dokumentami. Moze ktoś się do was odezwie w tej sprawie? mój to by mi taki wykład dał, jak bym zgubiła mu dokumenty ze szok!miejmy nadzieje ze wszystko będzie oki. Ja jak znalazłam dokumenty to odniosłam na komisariat policji, zaraz pojawiła sie ta kobitka i mi strasznie dziękowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia czyli nie bedziecie sie budowac razem z tesciami???Pociesz sie ze ja tez nie wracam do pracy i narazie musimy jakos platac z jednej pensji 😞Dokladnie u mnie jest tak samo jakby czlowiek mial malo wlasnych problemow to jeszcze inni cie mieszaja w swoje 😞
My juz dzisiaj zaliczylismy maly spacerek bo pogoda cudo 🙂,niedlugo bo jestesmy po chorobie,chociaz katarzysko nadal jest-chyba to alergia bo ile mozna miec katar cholera jasna 😞
A dzisiaj musimy zlapac siki na posiew,az jestem chora jak mi sie przypomni,ze mam to zrobic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i dzisiaj konczymy 4 miesiace i widze ze ciotki o nas zapomnialy 😞(
no nic trudno ....bylismy na cudnym spacerku pogoda jakby wiosna byla,cudo..
amelia wspolczuje z dokumentami i fakt ludzie to swinie ja tam od razu bym oddala pod wskazany adres no ale widac brakuje takich ludzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irciu, będziemy budować się z teściami tyle ze oni narazie inwestować będą, wszystkie formalności itp oni finansują, bo nasza jest ziemia. Potem co miesiąc maja wkładać dalej pieniądze w budowę, mieszkanie chcą sprzedać a jak braknie pieniędzy to weźmiemy kredyt max do 100 tys i razem będziemy go spłacać spłacać.
My jutro tez to badanie idziemy zrobić i tez się boje ze mocz nie będzie jałowy:/ zobaczymy.
dzisiaj sliczna pogoda, ale podobno ostatni tydz listopada ma juz spaść śnieg;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...