Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ann super,ze z Stasiem wszystko ok 🙂 uff to wam pewnie ulżyło


Michalindziorku kurcze biedna ta rodzinka 😞
ehh Ja zawsze mojemu mezowi powtarzam jak nawet jedzie gdzies sam ,ze ma uwazac bo ma juz rodzine a nie jest sam kawalerem . . . . nie wiem czy mnie slucha czy tez nie .. . .

Wojtus sie obudzil czekam,az mi zupka dojdzie wyschna mi wloski i wyruszamy na podboj sklepow . . . skoro tatus baluje ze znajomymi ha ha ha pytalam sie czy po niego nie przyjechac to tylko dziwnie sie spojzal i stwierdzil,ze nie bede z Wojtusiem po 19 jezdzila 😉 nie to nie 😉
ciekawe czy rzeczywiscie ok 20 bedzie juz w domku jak sobie zaplanował 😆
relacja jutro 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Ann, że wszystko ok 🙂

My już wróciliśmy ze spaceru, fajnie że nie padało. Przy okazji zakupy, na szczęśćie nie było kolejek kilometrowych.

Jak mam psychozę jeśli chodzi o jazdę samochodem, szczególnie jak jest dużo samochodów np. w godzinach szczytu. Wszystko zaczeło sie pd wypadku jaki mieloismy kilka lat temu. Mielismy nowy samochód, a na drugi dzień wypadek i samochód do kasacji...Później mielismy tej samej marki, a na początku tego roku zmieniliśmy na mercedesa. Co prawda jest bezpieczny i czuje sie duzy komfort, to jednak nie ufam innym kierowcom. A jak jedziemy z małym to już wogóle ogrania mnie przeraźliwy lęk, oby szczęśliwie zajechac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olusiiaa napisał(a):
amelia juz go znalazam ma ocene 2 wiec nie bardzo.
ale znalazlam inny i przeszedl testy
http://cgi.ebay.de/OSANN-NANIA-DRIVER-SP-GRUPPE-0-1-0-18-KG-VALLEY-/310228018332?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item483b07e49c


kurcze, ten fotelik jest nowy w moim komisie za 140zł i właśnie o nim myślałam żeby go kupić, więc teraz wiem ze warto 🙂

Mój pies dzisiaj dostał kiełbase i nie wiedział gdzie ma ja schowac wiec postanowił ją ukryc na macie edukacyjnej Franka, a wczoraj się na niej położył 🙂 Ja to mam z tym psem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉P

bylam dzis w tym supermarkecie troszke odreagowac Wojtus wszystko przespal wiec relewacja tylko jak stalam na swiatlsach to wiadomo syrena

ale zdazyl mnie moj m. wkurzyc nibyu twierdzi ze sie spoznil na autobus i nastepny za godzine wiec sama po raz pierwszy wykapalam malego teraz lezy w lozku i zasnac nie moze a Ja mam nerwy jak nie wiem na mojego m. 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi moglas po niego pojechac:P:P To mymu szczeka opadla

lusia,ja chyba przejrzałam wszystkie foteliki, ktore mialy oceny 3-4 na testach bo ponizej 3 sie nie nadaja i ten jest dobry i tani,reszta to od 700zl w gore a i tak nie moglam znalezc na necie zeby kupic taki za 700.No i testy niektore byly dosyc stare bo 2001roku,a ten jest z 2007.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja dzisiaj jakos nie mialam czasu do was zajrzec i dopiero teraz siadlam na kompie 🙂Byla dzisiaj u mnie siora z malutkim i tak jakos dzionek zlecial,pozniej dentysta i zakupy,a potem kapanie i polozenie Kacpra spac!!!Bylismy dzis pierwszy raz od msca na spacerze niedlugo bo 15 min,ale zawsze to dobry poczatek!!!
Jak mnie dzisiaj zdrzaznila pielegniarka z naszego osrodka od szczepien,zaczepila ojca w sklepie i mowi mu ze mam w koncu przyjsc na szczepienie!!!A ja zaraz za tel i tlumacze tej kopnietej babie,ze juz jej dwa razy mowilam ze nie przy bo maly nadal jest chory i bierze antyb za antybiot,a ona ze rozumie,ale sie nie oddzywalam,a ja na to to,co mialam przyjsc z dzieckiem chorym na szczepienie,a ona,ze nie,tylko mam wziasc od mojej pani doktor zaswiadczenie kiedy dziecko bedzie moglo byc zaszczepione 😠 😠 😠A niby skad ja ma to wiedziec kiedy wyzdrowieje 😞 😞Cholerne babsko.....
Amelio wszystkiego naj naj z okazji 4 mscy dla Hanulki 🙂
Olusiu,jak wy sie nie boicie tak szybko jezdzic,niewazne czy z dzieckiem czy bez,jak moj maz jedzie 140 to ja juz mam schize,a ja nie przekraczam 120,ja sie boje jezdzic od 2 lat odkad mielismy z moja siora i szwagrem wypadek wpadlismy w poslizg busem na zakrecie i zderzylismy sie z tirem,cudem wszyscy wyszlismy bez szwanku,a auto nadawalo sie tylko do kasacki 😞Ale najwazniejsze,ze nam sie nic nie stalo i od tego czasu mam schizy jak z kims jade od razu widze czarny scenariusz ale teraz juz troche lepiej....
Ann super,ze Stas niema bakterii,ciekawe jak u nas sytuacja wyglada 🥴
Jeszcze chcialam cos napisac,ale juz naprawde niepamietam o czym pisalyscie tyle tych str bylo,az mi glupio ☺️
A moj M jak zwykle spi jak mnie to juz powoli wkurwia,ktorys wieczor z rzedu,zadnego z niego niemam pozytku ostatnio.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj mój królewicz obudził sie o 6, ku mojemu niezadowoleniu, no ale cóż zrobić...teraz fika w wózku i szeleści śliniakiem 🙂

Irka, te baby sa nienormalne. Ja byłąm przedwczoraj w poradni zapisac go na szczepienie i mówie jej ze on jeszcze nie był szczepiony z powodu najpoerw zap. płuc a póxniej kataru a ma juz 4 miesiace, to ona że trudno, jak był chory to co zrobic. Więc go w poniedziałek zapisuje na szczepienie.

Dziewczyny, z facetami tak juz jest 😞 Ja Franka od poczatku kapie sama, ze 2-3 razy tatus mi pomógł, ja myłam od pasa w góre, a on od pasa w dół. Samej idzie mi szybciej 🙂

Roberta kuzyna dziewczyna jest w ciazy, jakos w listopadzie rodzi. Jest młodziutka, ma chyba 21 lat i problemy z cisnieniem. 4 miesiace przelezała w szpitalu i z tydz. temu miała miec cesarke, pózniej w tym tyg i nic. Wczoraj rozmawialismy, to cisnienie jej sie unormowało i chca jej wywoływac. Moim zdaniem jest to nieodpowiedzialne, bo przeciez przez to że miała juz problemy moze dojsc do tragedii, no ale nie jestem lekarzem i nie znam sie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, ja również nie miałam kiedy wcześniej do was zajrzeć. Kurcze no i nie zaszczepiłam małej wczoraj, wchodzę do przychodni a tam remont zdrowej strony!!! pytam pielęgniarkę a ona mi mówi ze mogłam zadzwonić , to ja jej na to ze dzwoniłam i albo ktoś nie odbierał albo zajęte.!!! przez hałasy podobno nie słychać tel. Musze czekać, może w przyszłym tygodniu coś się wyjaśni, bo ogólnie remont ma trwać do końca listopada ehhhh
tez się muszę rozejrzeć za fotelikiem ale takim od 9-18 kg lub 36 bo małej już w tym małym ciasno:/
taka pogoda ze nic się nie chce...tylko spać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 😉 u nas dzisiaj nocka spokojna mała teraz śpi ale niepokoi mnie teraz jej katar bo ostatnie dni trochę zaczyna charczeć macie jakieś swoje najlepsze sposoby czy leki by się go pozbyć?
Co do jazdy samochodem to też mam złe doświadczenia, wspomnienia i samo czymkolwiek poruszanie się po ulicy w wyobraźni mam wiele wizji czarnych scenariuszy i nie wiem sama jak mi to prawko pójdzie ale może właśnie sprawi że trochę przełamie w ten sposób te lody strachu i trochę oswoję się z jazdą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Dla Staśka chyba jeszcze na kaszki za wcześnie, bo odkąd zaczęłam go futrować, ma strasznie gazy. Dotychczas nie wiedzieliśmy co to kolka, ale wczoraj ryczał cały wieczór z przerwami na próby zaśnięcia, padł w końcu o 1:00. Odstawiamy na razie kaszkę, zobaczymy co powie w poniedziałek pediatra. Daję mu natomiast dalej jabłuszko, żeby uregulować trawienie i wypróżnienia.
Dziś byliśmy na pierwszym spotkaniu z panią rehabilitantką i tak jak było u Edytki: wszystko robimy źle. Całe szczęście że chociaż siadać mu pozwoliła tak jak lubi, bo chyba nic by mu już nie zostało z ulubionych zabaw. Ech... Musimy się teraz wszystkiego od początku uczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bardzo dobrze Cię z tym rozumiem jak zabawa w nieskończoność bo to takie małe giętkie uszka i się tak zawijają że szok. Też się śmiałam że w końcu na plastry jej poprzylepiam. Jak w czapce to jeszcze jest ok ale przecież nie będzie siedziała ciągle opatulona po uszy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...