Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HELOŁŁŁŁŁ!!!!!!
Masakra 160 stron...wybaczcie ale przeczytałam tylko 100 i nie mam siły juz na doczytanie...
Widzę, że nikt za mna tutaj nie płakał ;( ;( ;( ;( a w ogóle pamiętacie mnie???? Nie no zarcik 😉
Kurcze dziewczyny podziwiam Was, że macie tyle czasu na siedzenie na kompie bo ja znajde chwilke zeby na nk jakies zdjecia wrzucic i musze juz leciec do swojego skrzacika bo Hania sie tak rozbrykała, że nie da matce nic zrobic najlepeij to siedziec tylko z nia i sie wygłupiac 😉
Czytałam we wczesniejwszych postach, że Kacperek miał infekcje drog moczowych Ireczko mam nadzieje ze juz wszystko sie unormowało???
Eluniu super, że chrzciny Lenki macie już za soba, to nie tylko było przezycie dla Was ale równiez dla Malutkiej 😉 No ale przynajmniej nie jest już poganka tylko chrzescijanką 😉 🙂
Olusiu współczuję Ci kobietko z tym ciaglym problemem skórnym u Viki wielkie buziaczki dla Niej :*:*:*
Edzia no to Emi jest na NUtramigenie???? No proszę i jak??? Poprawa nastapiła, polubiła już to mleczko???
Kurcze Laseczki sama nie wiem juz od czego zaczac pisanie o co pytac tyle mnie nie było
Justi wraca do starych dawnych Brzuchowych czasów 🙂 🙂 🙂 Nie no tamte czasy były zajebiste i spokojne 🙂 🙂
No i sobie popisałam Królowa się coś przebudziła...wrócę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez zamowilam i jeszcze nie przyszly 🙂
Kaczuszko witaj kochana po tylu dniach nieobecnosci,myslalam,ze juz o nas zapomnialas i zdradzilas nas na jakims innym forum hheehe... 🙂 Oczywiscie zartuje 😜
Ogolnie to mamy powoli za soba miesieczna chorobe,ale powoli wychodzimy na prosta,a co do bakterii w moczu to dopiero teraz sie dowiem po badaniu posiewu ktory zrobimy w tym tyg,mam nadzieje ze tej mendy juz tam niema.....
Wlasnie leca chlopaki nie placza wiec ide ogladac,a pozniej obejrze usts usta,zajebisty jest ten film 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja oglądanie tv zaczynam koło 23,24... jak idę spać i spać niemogę...
zaraz Małż z pracy wróci... trzeba gonakarmić, wykąpać i spać położyć...
maluchy nie spią ale wykapane i nakarmione...(szok) tylko ten najmniejszy kima 😉 jak cały dzień z resztą dziś....
koty nakarmione i kuwetka czysta i pachnaca 🙂 (no dobra przesadziłam kuweta zawsze smierdzi)....
a ja bawie się w obróbke zdjęć na Gimpie i coś mi to ciężko idzie...moze przez to ze mam zdj kiepskiej jakości....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ciężką nockę miałam koło pierwszej godziny obudziła sie starsza i nie mogła spać chciałą pić, mleka syropu męczyła sie do 3.30 ledwo ona usnęła to sie mały obudził zjadł swoje strzelił kupkę i zaczął wywijać nogami i gaworzyc i tak do 4 kimłam się ponad godzinkę to znowu starsza wstała na dobre już. To mnie dzieciaki urządziły jestem dzisiaj nie do życia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
A jakie były u Was objawy tych bakterii? U nas ostatnio w badaniu ogólnym moczu też wyszły, ale mamy podejrzenie, że próbka była zanieczyszczona - jak tylko założyliśmy woreczek to Stasiek wyprodukował kupsko, wydawało nam się że się nie przedostało do środka, ale może jednak się myliliśmy. Powtórzyliśmy badanie i od razu zrobiliśmy też posiew, żeby być w razie czego już krok do przodu. Dziś odbieram wyniki tego podstawowego badania, bardzo mam nadzieję, że będzie czysto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ellie, fajnie, wyjazd, chrzciny...kiedy my sie za to w końcu weźmiemy??

Koralik, to ładnie cie dzieciaczki urządziły, były wyjątkowo bezwzględne dla ciebie...

U nas noc przespana, tylko mnie jakoś niewygodnie było w nocy, chyba coś z poduszką nie tak... 🤢
Dzisiaj pobudka o 7, pies chciał na dwór więc musiałam się pofatygować w deszcz...dobrze że Franek się obudził, więc tatuś się nim zajął, bo tak to byłby płacz za cycem 😁 Teraz zowu śpi 🙂
Trzeba chałupę ogarnąć bo jutro goście, no i teściowie tez przyjada, będzie weselej 🙂 Teściowa zaoferowała że upiecze ciasto, więc mam z głowy - będzie tylko na słodko, żadnych kolacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 😉

dzis sami z Wojtusiem w domku Tata najpierw w pracy, a pozniej maja oblewanie % pożegnanie kolegi z pracy ehh wiec do wieczorka jestesmy skazani tylko na siebie . . .
a u nas autko w garazu stoi zrobie cos ze soba 🙃 i wybieram sie z Wojtusiem na podboj sklepów 🙂 🙃 ale cóż nie za bardzo ma dzis jakies wyjscie 😜

pampersiaki nam tez jeszcze nie przyszly
My od wczoraj na pampersach 4 (7-16kg) 🤪 jakos sie sprawdzaja i mysle,ze przy nich zostane i nie wrocie juz do 3 🙂 bo mniej uciskaja nozki i pupke hehehe

Kaczuszko
oj to ta swoja Hanie rozpiesciłaś . . . ja staram sie czasem Wojtusia zostawic samego w łóżeczku i nawet udaje mu sie coraz dluzej zabawiac samemu 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas to zależy od nastroju Franka, ale głównie ktoś jest z nim, i albo jest na kolanach albo mu tylko towarzyszymy a on sobie leży i gada. Nie moge narzekać, zawsze mam czas żeby ugotowac, posprzatac czy nawet posiedziec przy kompie. Wczoraj np. poszłam sie kąpać, małego wzięłam w bujaczek i siedział ze mna w łazience, rozglądał sie, troche pogadaliśmy 🙂

Wczoraj ważyliśmy go na wadze kuchannej i wyszlo 10kg 🤪 Nie jest aż taka dokładna, bo może być np. 9500g czy 9450g, ale tak czy siak klocuszek z niego jest 😁

Sprawdzałąm, to moja paczka z pampersami juz jest wysłana. I to na 3 adresy 😁 😁 😁 Mój, rodziców i babci 😁 Może jeszcze na teściów wyślę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki KOchane to nie rozpieszczenie córuni poprostu chęc przebywania z nia 🙂 ale moze jednak cos w tym jest bo cholera jasna Hania potrafi sie soba zajac i to dosc długo lezy czy na lozku czy w lozeczku a nawet w foteliku ale od wczoraj spodobało jej sie glosne gadanie a nawet nazwalabym to wrzeszczeniem no i co matka rzucaj wszystko i lec z dzieckiem sie baw bo ona tak sygnalizuje nude i trzeba do niej glupie miny robic 😉 🙂 🙂 🙂
Cholernica tak mi glowe mocno podnosi w foteliku ze czzsami mam wrazenie ze zlamie sie w pół ;/
Nie zdradziłam Was na innym forum IRECZKO 🙂 🙂 🙂 Nigdy bym tego nie zrobiła 😁 😁 😁 😁 Lece do łobuziaka 🙂 🙂
Ellie spokojnego wyjazdu i zarowno spokojnego przygotowywania chrzcin 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olusiiaa napisał(a):
http://allegro.pl/fotelik-optima-0-25kg-gratis-zabrze-sklep-bociek-i1313927852.html

Dziewczyny co sadzicie o takim foteliku?
Troche sie boje znowu zamawiac przez neta,bo znowu przyjdzie jakies badzieiwe ale chyba wyglada dobrze...


Wyglada dobrze, a firma Espiro ma moim zdaniem porządne i fajne rzeczy, więc śmiało możesz zamówić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...