Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lusiu hehehe 🙂 no może ten gościu przez powietrze zapładniał a ja jakaś wiatropylna i się niechcący odwróciłam odpowiednio 🙂 bo inaczej nie ma szans żeby to jego było hehe 🙂

A co do drapania to Sewciu czubek głowy tak drapie, tam gdzie wyłysiał hehe... nie wierzyłam ze sam sobie to zrobił, nikt mi nie wierzył...juz na koty plan knułam za to ze gdzies go drapnęły, kiedy patrze jak leżał a on Cyk łapka w góre i szkrobie szponkami.... ciągle strupki zdrapuje nawet jak ma obcięte swieżo i aż krew mu leci.... masochista mój mały :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, okazało sie ze nie muszę jechać do pracy dzisiaj , wystarczy ze mąż podwiezie podanie. No wiec muszę je napisać od 18 listopada do 1 grudnia, dostane 1 dzień dla matki z dzieckiem i reszta urlopu do wykorzystania. Do pracy wypada mi iść 17 stycznia. jeżeli zdecyduje się na urlop wychowawczy to muszę to zgłosić na początku stycznia, wtedy dolicza mi jeszcze urlop za 2011 i mozliwe ze coś jeszcze? zobaczymy.
Mieliśmy jechać na szczepienie a tu niespodzianka, punkt szczepień czynny w środę, czwartek i piątek wiec dupa! Jutro muszę się pofatygować z mama na szczepienie, bo musi ktoś z tyłu siedzieć z mała.
ja prawko mam od prawie 6 lat, miałam to szczęście ze zdałam za pierwszym razem 🤪 😁 😁 😁 😁 😁
Amelio Gabi ma niebieskie oczy, w tej miniaturce to faktycznie wyglądają na brązowe 😁 na nk mam takie wieksze zdjęcie i widac lepiej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAMA czyżbyś robiła największą głupotę na świecie (tak jak zawsze ja robie:blush 🙂,że czekasz na wizytę u dentysty do momentu aż naprawdę porządnie boli?! Ja też już dawno powinnam się wybrać, a że ząb nie boli to tak odkładam wizyte. I za każdym razem,gdy już mam wyleczonego bolącego zęba obiecuję sobie,że już nigdy nie będę tak zwlekać. Achchchchchchch...szkoda gadać.

Moja Hania coś dzisiaj marudna 😞 Aż mam stresa czy coś się znowu nie przyplątało.
MICHALINDZIORKU- mam nadzieję,że Sewciu jednak żadnego leczenia nie będzie potrzebować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Lusiu ja podaje te krople 3x dziennie i niema juz prawie kataru,zrobil sie juz gestsz,czyli jest nadzieja ze sie go pozbedziemy 🙂
Moni twoj Gabulek jest cudna,sliczna bedzie z niej dziewczynka,zreszta jak mama ladna to jak dziecko moze byc inne hehe... 🙂
Kurcze u nas dzis pogoda super,moze sie wybierzemy bo juz miesiac nie bylismy na spacerze,a jak sie pytalam pediatry to pozwolila oby tylko nie wialo juz sama niewiem czy isc czy nie????
A ja prawko mam prawie od 2 lat,troche mnie ono nerwow i pieniedzy kosztowalo,nie bede sie przyznawac za ktorym razem zdalam bo az wstyd,ale najwazniejsze,ze sie nie poddalam 🙂A teraz bez prawka nie wyobrazam sobie zycia tak si musialam zawsze prosic zeby mnie ktos przywiozl,albo zawiozl,a teraz jestem zdana tylko na siebie i nieoddalabym go za nic heheh....A pomyslec ze juz chcialam zrezygnowac....ale moj mezus mi nie dal,i dziekuje mu za to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do koloru oczu to maly ma szaro-niebieskie po tacie bo ja mam niebiesko zielone....
Zreszta on jest cala kopia tatusia,po mamusi to niema nic,nawet oczu niema,a juz myslalam,ze chociaz oczka bedzie mial hehe....No ale niestety,po mnie tylko bedzie wysoki 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

😆

hi hi tak to juz chyba jest z tym podobienstwem u chlopcow ze sa kopia tatusia 😆ja tez wciaz to slysze choc raz uslyszalam ze cala mama oj jaka bylam dumna hehheh 😁
oczka niebiesciutkie poi tatusiu ale takie bylo moje zamowienie 🙃 🙃 uwielbiam mezczynzn z niebieskimi oczami ☺️
ja mam zielone
jednAK wycztalam ze do 2 roku zycia kolor moze ulec zmianie w moim przyp[adku oby nie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lenka też tyle co przy cycku usnęła a miałam w planach iść na spacer ale trudno pójdziemy jak się wyśpi. Też niunia nasza ma kolor oczków po tacie niebieskie i ja się z tego ciesze bo włoski to ma ciemny blond na razie takie mamy oboje taki kolor tylko że z przebłyskiem siwych już niestety. Ja też prawko zrobiłam dosyć dawno ale i tak mało jeżdzę bo my samochodu nie mamy to tylko jak jestem u moich rodziców albo jak oni są u nas to jeżdze samochodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas pobudka była 5 ale już bez żadnej przerwy. Co do wcześniejszego tematu to dziecko może spać do 6 miesiąca życia z nami ale później już trzeba koniecznie to zmienić bo z czasem będzie z tym coraz trudniej - wyczytałam to wczoraj w gazecie i także na tym etapie życia też nie wolno dokarmiać dzieci w nocy bo to już będzie tylko spełniany kaprys dziecka, smoczek również tylko do 6 miesiąca powinien obowiązywać. co za przełomowy okres życia małego człowieczka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sie wkurzylam, wystawilam mala na taras zeby sobie pospala bo akurat wypadalo jej najdluzsze spanie ok 2,5godz. Pogadalam troche z mama,ogarnelam w domu i mialam isc z praniem do piwnicy a tu slysze jakies lomoty na dworzu,wychodze a tu wlasciciel domu wrzuca jakies blachy kolo naszego tarasu a mala galy jak 5zl, tak sie wkurzylam jak nie wiem.Spala chyba godzine.A on zobaczyl, ze wyszlam, podszedl i zadowolony i komentuje jaka mala juz duza, i ze musi lykac powietrze na dworzu a ja taaa, to sie nalykala:/

A oczka jej sie jeszcze nie zmienily, ma jakies drobne plamki innego koloru ale zobaczymy co z tego bedzie.
Od wczoraj zaczelismy z popdawaniem marchewki,zaczelam wczesniej bo w sumie kolke od urodzenia tylko raz miala to moze bedzie dobrze.
Dzis jedziemy na zakupy to pokupuje troche sloiczkow bo kuponow rabatowych mam chyba z 20 a na kazdy polowa taniej to jak za darmoszke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi5 napisał(a):
ellie napisał(a):
aaa no to git 🙂

Dziewczynki ja uciekam na szkołę rodzenia. Dziś praktyka w kąpaniu bąbelka 🙂
Miłego popołudnia i do wieczorka.



hihihi wspominam stare dzieje 🙃 🙃
i jak Elie zajecia sie przydały 😁 🙃 🙃 ??????


Justi, ale wygrzebałaś 🙂 Oj tak tak, zajęcia pielęgnacyjne najbardziej mi się przydały ze szkoły rodzenia 🙂
Dostałam tą próbkę nowych pampersów ale jeszcze nie zaglądałam jak one wyglądają bo rzuciłam się na obiadek 😉 3h szukaliśmy z Tymkiem czapki ecru dla niego do chrztu i lipa. Nic nie kupiłam a chrzest w tą sobotę. Na dodatek w czwartek wszystko pozamykane. Super po prostu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heeej...
byłam u ortopedy, wszystko oki...
pediatra osłuchał, kazał maść majerankową na katara bo juz w sumie przechodzi...
na kaszel flegamine w kropelkach, akurat mam....
a do tego cos na wzmocnienie ale nie pamiętam nazwy...
więc nie jest źle....
ważyłam go na wadze łazienkowej ze sobą... i wychodzi ok 7500g..
u rodziców była i aż żal... szkoda gadać.
zła jestem.
jeszcze znajomamnie w konia zrobiła a przez to ja zrobiłam w konia inną znajomą...
zamówienia z avonu dalej nie ma..
mam za to książke "fantastycznie zwierzęta i jak je znaleźć" 🙂 😎 ☺️ hehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez sie dzisiaj wazylam z Kacprem i wychodzi,ze wazy 7500 kg,i zmierzylam go miara i ma ok 69 cm czyli wg siatki centylowej miesci sie w 97 centylu 🤢 😲 🤔 czyli jest za wysoki,niewiem czy sie martwic czy co??????
Olusia mi pediatra iazala podawac narazie kaszke ryzowa,wiec niewiem jak to jest z kukurydziana???Ale moze zacznij od tej ryzowej 🙂
Elli wiem co czujesz z ta czapka,bo ja tez sie naszukalam bialej czapki przed naszymi chrzcinami,a wtedy dopiero zaczynaly wchodzic jesienne,i wszystkie byly letnie,a my potrzebowalismy cieplejszej 🙂Ale napewno znajdziesz masz jeszcze 3 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...