Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Edytka, pierwszy raz szczepimy ☺️ Wszystko przez to bulgotanie...przez pare dni nic nie słychac, a później jest....mam obawy więc dopiero teraz podjęłam tą decyzję. Pilęgniarka nic nie mówiła że za późno i można smialo szczepić. Okaże się jutro czy będzie można go szczepić.
Nasivin nie pomógł tym razem, sama nie wiem, czy to ta wiotkość krtani czy co, ale jak słyszałam bulgot to zatykałam małemu nosek i cisza, więc dochodzi to z noska nie z gardła....

Na rotawirusy się nie załapalismy, ale chce na pneumokoki, ale tak jak piszesz Edytka, wszystko jest napedzane...z drugiej strony czemu nie sa bezpłatne, jak sa tak ważne??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja malutka od 1,5 godz. już śpi. Dostała przed snem 40ml kleiku kukurydzianego z moim mleczkiem i troszeczkę jeszcze cycka pociągnęła,więc pewnie szybko będzie pierwsza pobudka.

EDYTKA- a ten Twój znajomy zajmuje się szczepionkami? Bo jeśli tak to może rzeczywiście ma jakieś informacje na ten temat, a jeśli "siedzi" w innych lekach to raczej tylko na tym się zna i pojęcia o szczepieniach nie ma. No chyba,że jest lekarzem. Niestety przedstawiciele medyczni znają się tylko na lekach,które reklamują.
Ja uważam tak jak OLUSIA- rotawirusy to zbędny wydatek a pneumokoki warto zakupić. Jest wiele szczepów,ale teraz jest szczepionka przeciwko 13tu najczęściej występującym szczepom i równocześnie tym najgorszym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ten znajomy rozmawiał z farmaceutką która mu odradziła szczepienie, wiadomo, że nie chcę was bynajmniej namawiać na to byście szczepiły bądź nie, bo to całkowicie wasza decyzja, nie chciałabym później w jakimś sensie odpowiadać, gdyby coś...Tak tylko napisałam, ze my osobiście się zastranawiamy...Tak czy inaczej mamy jeszcze troszkę czasu, bo te kolejne dawki jeśli ktoś nie szczepił od początku są dopiero po 6 miesiącu i do 12 miesiąca trzeba zaszczepić dwa razy, a potem do 24 miesięcy jeszcze raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelko w sumie masz rację. Przy najbliższej wizycie dla pewności zapytam naszej zaufanej pediatry, zobaczymy co ona na to 😉 Ja też nie przepadam za przedstawicielami handlowymi 😉 ale trafiło do mnie to, że on nie szczepił swojego dziecka na pneumokoki, więc musiał rozmawiać na ten temat z kimś kompetentnym...
Emi ma 67cm także jest troszkę wyższa i dlatego wydaje się z jej postury, że waży mniej niż w rzeczywistości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No teraz to się wkurzyłam! 😠Cały tydzień czekałam na ostatni odcinek usta,usta na vod i już się usadowiłam pod kocykiem przed laptopem i .....nigdzie nie mogę znaleźć tego odcinko bo go nie ma!!!!Jest tylko 12 i ostatni oglądałam tydzień temu, a 13 nie ma!
Chyba się rozpłaczę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aMELIO 13 ODCINEK BEDZIE JAK SIE SKONCZY 12 W TELEWIZJI 🙂jA TEZ TYDZ TEMU MYSLALAM,ZE GO NIE BEDZIE!!!
a MY DZIS BYLISMY U NASZEJ PEDIATRY I DALA POZWOLENIE NA SZCZEPIENIE,TAK ZE JUTRO DZWON DO OSRODKA I SIE UMAWIAM NA KONKRETNY DZIEN!!!nO A TEN KATAR TO RACZEJ ALERGICZNY!!!
dOCZYTAM WAS JUTRO BO LECE COS PRZEKASIC,A POZNIEJ 13 ODCINEK USTS USTA 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Na razie na szybko: Amelia pytałaś o tę kaszkę jaglaną - dajemy taką specjalną dla niemowląt firmy Holle. Droga jak nieszczęście ale w promocji w którą ją kupiłam jest mniej więcej w cenie Sinlacu. Ta firma ma w ogóle ciekawe te kaszki bo są bez cukru i z bardziej zróżnicowanych zbóż: owsiane, orkiszowe, manna dla niemowląt, z brązowego ryżu itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh i skończyły się Usta usta, uwielbiam ten serial 😁

Co do szczepionek na pneumokoki to czytałam artykuł ze te szczepionki zalecane powinny być tez obowiązkowe ale niestety 🤨 nasze państwo nie ma na to pieniędzy i dlatego ja zalecają, nie mogą zrobić jej obowiązkowej i płatnej jednocześnie bo nie każdego stać na to.rodzice muszą sami ponieś koszty tej szczepionki. Niemcy mają fundusze wiec szczepionka jest darmowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...