Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie wlasnie Monika jeszcze sie nie rozgladalam zamierzam kupic fotelik po nowym roku , wiec mam jeszcze troszke czasu ... .

ehh Ja nie mam kombinezonu musze w koncu jakis wyszukac na necie i kupic,ale nie wiem na jaki rozmiar ??
jakie wy macie rozmiary 74 wiem,ze bedzie za maly a ten 80 tez nie wiem czy przezimujemy w nim ehhh 😞 ciezki wybor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja miałam dzisiaj akcję jak nie wiem....
wybrałam się do bratowej.
pakowałam torbę z Sewkowymi szpargałami, i dorzuciłam 1 pamersa, bo zawsze w torbie mam awaryjne, ale myslę sobie może zabraknąć.
u niej już,przebrałam małego przed karmieniem, a w trakcie jedzenia zrobił kupę.
zagladam do torby a pampersów nie ma 😮 🤪 🙃
przebrałam go i wsadziłam pieluche tetrową bo miałam 🤪
i biegiem do sklepu..... wzięłam najtańszą małą paczkę w rossmanie, i body obok w pepco, przychodzę, ten zalany po pachy, wyciagam te pieluchy, a to jakieś majtki dziwne 🤪
ale trudno no, założyłam mu to... takie jak pampers ale bez tych rzepów tylko sklejone na stałe.

po drugie chciałam was zapytać czy planujecie, albo juz zmieniłyście gondolę na spacerową wersję...?
coś mi się kojarzy ze Lusia chyba pisała na ten temat ale nie pamiętam, czy zmieniła czy nie...
bo pomału mi się dziecko w gondoli nie mieści, jak przyjdzie mi śpiwór wytaszczyć to nie ma szans już na gondolę....

kupiłam gryziaczek fajny z babydream w rossmanie, takie kółeczko, i ten Sewkowi podchodzi nawet.... a 4.99 więc się cieszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez sie zastanawiam miedzy tym fotelikiem 9-25,a 9-36 sama niewiem,no a ceny sa kosmiczne,no ale na tym nie ma co zalowac takie jest moje zdanie 🙂
Justi ja mam taki kombinezon http://allegro.pl/kombinezon-dla-chlopczyka-9-12-m-cy-74-80-i1286222224.html jak go przymierzalam jakis czas temu to jeszce bylo sporo miejsca wiec mysle ze do wiosny moze nam starczy oby 🤪 😮 A i tak narazie go nie zakladam poki niema duzych mrozow bo Kacper sie strasznie poci,i pediatra kazala nam go lzej ubierac w ciepla kurteczke z polarku no i dodatkowo okryc kocykiem w aucie...
lusiu,a ta twoja pediatra nie za szybko kazala ci wprowadzac miesne obiadki bo my jestesmy narazie na etapie marchew jablko,marchew z ziemniaczkami,albo zupka jerzynowa,dalam mu raz jablko brzoskwinia no i po brzoskwini wyszla mu taka drobna kaszka na buzi,no i narazie kazala nam poczekac troche z ta brzoskwinia!!!A o miesku nawet nie wspomniala 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie musialabym miec taki jak Ty Ircia 74-80 cholera dzis zabieram sie za szukanie jakiegos . .. swoja droga bardzo ladny i za niewielka cene udalo ci sie wygrac 🙂

Ann no tak Stasiu jest mniejszy o 9 cm od mojego Wojtusia bo ma 68 cm ehhh wiec stad mam problem jaki mu kupic . ..


Michalindziorku My do spacerowki jeszcze nie przechodzimy choc gondola jest na styk :O a wybraismy najwieksza na rynku nie wiem jak ale musimy w niej przezimowac

wlasnie dzwonilam do mojego ginka kur.. i ma urlop mam przyjechac na sciaganie szwow dopiero 7 grudnia :[ wrrrrr moze przed sylwkiem bede juz sprawna aaaaa szlak mnie trafia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi to nasze chlopaki tyle samo mierza hehe,a ile wazy Wojtus bo Kacper 8200 no a kombinezon naprawde wyglada jak nowy i za ta cene takiego bym nie kupila,a licytowalam z glupoty i tak jakos sie udalo 😉,a co do gondoli to tez mamy ta najwieksza na rynku i jeszcze troszke miejsca jest,ale niewiele no i tez musimy jakos przezimowac hehe,,,, chociaz ostatnio przymierzalam jak bedzie wygladac w spacerowce i powiem wam,ze jest jeszcze za maly do niej topi sie w niej wrecz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ircia mam ogromna prosbe czy moglabys w chwili wolnej jesli taka znajdziesz wg tego twojego kombinezonu wymierzyc ten http://allegro.pl/74-disney-cudny-misiowy-kombinezon-kubus-tygrysek-i1319331323.html
czy jest on tak samo duzy ?? skoro nasze dzieci tyle samo mierza bedziesz mi bardzo pomocna czy ten kombinezon wg tego twojego jest podobnych wymiarowo . . . . Ja nie wiem ale na tym allegro nic nie ma co by mi odpowiadalo , a chodzi mi glownie by byl w calosci i ze stopkami 🙂

Amelka ide zobaczyc te rozmowy w toku hehe albo najlepiej poogladam pozniej bez meza bo on ich nie znosi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi zmierzylam moj kombinezon i ma takie wymiary
calkowita dlugosc bez kapturka 72 cm
szerokosc pod paszkami 35 cm
Dlugosc rekawa od paszki 23 cm
dlugosc nogawki od kroczku razem z bucikiem 29 cm
Czyli musialabys miec wiekszy tak przynajmniej na 80 cm.
Buzka uciekam pozniej sie odezwe
A rozmowy w toku dzis masakra 🤢 😲 😲
Wlasnie mu go zmierzylam i musze stwierdzic ze urosl bo od ostatniego mierzenia mial wiecej miejsca ehhh...jak on rosnie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Apropo sprawy Izuni.....
chciałam wam powiedziec.... dostałam pismo ze mój "dłuznik" bo na inne miano nawet ojca biologicznego nie zasłuzył gościu.... poszedł siedzieć. jakby się uparł to by poraz moze 4 w zyciu własne dziecko przez okno w celi pewnie zobaczył bo przedszkole jest niedaleko kicia.
przez 6 lat ani złotówki nie dostałam od niego. od niedawna wypłaty robi mi fundusz alimentacyjny. ale dziś dostałam od komornika 50zł przelewu 🤨 😞 😠
chciałabym pozbawić go praw całkowicie. niech wypcha się tymi ochłapami i zniknie mi z zycia. ale wiem że nie zrobie mu tym na złość, tylko pójdę na rękę.... bo bedzie miał głowę spokojną, zero odpowiedzialności za swoją własną krew, za dziecko. a tak bedzie go ta co miesieczna wpłata gnebić....
wyżaliłam się.
sorki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindziorku mozesz sie zawsze i o kazdej porze nam zalic po to tu jestesmy 🙂 🙂
Ja bym na twoim miejscu tez takiego ze tak brzydko powiem h.... pozbawila praw,a z drugiej strony masz racje niech chociaz co miesiac placi,chociaz to mu przypomni,ze ma dziecko.....
A trzeba przyznac ze ten fundusz alimentacyjny bardzo wysoki,trzeba sie wrecz zastanowic na co przeznaczyc te wspaniale 50 zl..... 😮 🥴 😲
A najwazniejsze,ze Adas ma wspaniala mamusie ktora go kocha za dwoje 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi my mamy kombinezon od 3 do 6 i 6 do 9. ten pierwszy jest jeszcze leciutko za duży ale sadze ze do końca grudnia starczy.
Michalindziorku kurcze jak faceci mogą być tak beznadziejni i nie ponosić odpowiedzialności za własne dziecko. jedni są cudownymi ojcami a inni proszę..... mam nadzieje ze w przyszłości będą mieli odpłacone!
wiecie my z fotelikiem to nie wiem jak długo pociągniemy, małej ledwo się mieszczą ramionka, jest ściśnięta jak klops w słoiku.denerwuje się bo nie może łapkami ruszać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...