Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Właśnie ciekawa jestem jak szybko po zakończeniu karmienia powinien pojawić się okres...Ja już praktycznie nie mam mleka, jak nacisnę pierś to pojawia się parę kropli wody, więc hormony odpowiedzialne za produkcję pokarmu już raczej nie "działają" a to chyba one są odpowiedzialne za brak okresu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
irka a bierzesz tabletki anty?moze to od tego.
Ja jak narazie odpukac nie mam okresu:d

My na spacery rzadko chodzimy bo mala nie lubi i sie drze cala droge a w takie zimno nie bardzo ja wyciagac z wozka zeby uspokoic,ale wietrze ja w wozku na balkonie,jak zasnie to nawet ponad godzinny 'spacer' mamy zaliczony 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ja też nie tęsknię za okresem! 🤢

Zważyłam Hanie w przychodni i ma 6,5kg 🤪 Trzy tygodnie temu miała 6040g, więc ładnie przybrała. Powinna podwoić wagę urodzeniową czyli 7200g powinna mieć,ale przez chorobę przyhamowała i najważniejsze,że idzie do przodu. 🙂 🙂
No i zaczęła zjadać po całym małym słoiczku na deserek i obiad,więc może szybko nadrobi 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My tez te ubranka różne mamy, raz taki rozmiar raz taki pasuje. mam nawet body w r "56" 🤔 więc nie ma się co nimi sugerować.

dzisiaj byłam u znajomej i ma krzesełko do karmienia ale jakieś tej lepsiejszej firmy i zachorowałam na nie. wczesniej nie byłam przekonana.....ale to faktycznie fajna rzecz. kurcze. no super no.

planowałam w przysżłości kupić huśtawkę skoczka ale to tez miała ta znajoma i takie to jednak sobie... myślałam ze maluszek sam moze odbijać się nóżkami od podłogi i dyndać ale okazuje się że nie. musi być na tyle wysoko zeby samemu nie dotykać ziemi. bo jakby tak mocniej się odbił to by fiknął i całkiem wyleciał.

dostałam zamówienie z oriflame.zamawia któras?
super. zadowolona jestem.
jakbym jeszcze upolowane buty na zime dostała byłoby super.
ale widziałam je zmiesiac temu 🤨 zawsze mam problem z butami, przez moje gigantyczne kopyto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wreszcie dostałam kolejne niebieskie pudełko 🤪 a juz myslłam ze o mnie zapomnieli 😁
czy wy tez dostałyście ten zestaw:bobovita zupka marchewka z ryżem, bobovita mus z jabłek i bananów, kaszka bobovity mleczno ryzowa z bananami, herbatka bobowity z jabłkami i melisa i 2 próbki mleka bebiko2, poradnik żywienia małego dziecka, ulotka z zabawkami.
pytam bo jestem ciekawa czy każda z firm wysyła czy tylko jedna na początek, jeżeli mamy to samo to oki a jak nie to może czekajmy na kolejne produkty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
msr_monica napisał(a):
No wreszcie dostałam kolejne niebieskie pudełko 🤪 a juz myslłam ze o mnie zapomnieli 😁
czy wy tez dostałyście ten zestaw:bobovita zupka marchewka z ryżem, bobovita mus z jabłek i bananów, kaszka bobovity mleczno ryzowa z bananami, herbatka bobowity z jabłkami i melisa i 2 próbki mleka bebiko2, poradnik żywienia małego dziecka, ulotka z zabawkami.
pytam bo jestem ciekawa czy każda z firm wysyła czy tylko jedna na początek, jeżeli mamy to samo to oki a jak nie to może czekajmy na kolejne produkty


ja tez dzisiaj dostalam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nic nie wysłałam,ale ja chyba nic nie wypełniałam 🤔 A gdzie Wy to wypełniałyście?

Odstawiam Hani kaszki, bo dzisiaj znów całą zwymiotowała. Może nie pasuje jej mleko (podawałam jej mleczno-ryżowe).wczoraj wypiła ok 40ml mojego mlek z kleikiem kukurydzianym i niczego nie zwróciła, więc jutro też tak jej dam.

W dzisiejszej prognozie podali,że od czwartku ma padać śnieg. Zima zbliża się wielkimi krokami 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja niczego nie dostalam,ani teraz,ani przedtem,a wypelnialam w szpitalu jakies ankiety 😞 😞 😞Pewnie juz nie dostane 😞
A powiedzcie mi bylyscie zadowolone z tych darmowych pampersow bo ja NIE te zwykle sa 100 razy lepsze,a te przesikiwal jak niewiem 😞
Odebralismy dzisiaj badanie posiewu i niema juz tej bakterii,jeszcze troszke tam jakis bakterii jest na 1ml moczu ale to jest dopuszczalne,ale mamy brac bactrim przez 10 dni,zeby calkowicie to wyeliminowac....
A jutro,albo pojutrze poj do naszej pediatry i powie co dalej ze szczepieniami,i niech go przebada,bo mowila mi ze katar niema przeciwskazan do szczepien,a juz sama niewiem,jednak wolalabym poczekac..... 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irciu ja dopiero dzisiaj dostałam a przecież Kacperek jest młodszy od Gabi wiec pewnie jeszcze dostaniesz. maja czas do końca 4 miesiąca, ja tez sadziłam ze nic nie dostane a tu niespodzianka. co do tych pampersów to nam nic nie przeciekło, jestem zadowolona tyle ze 3 przysłali a my juz na 4 przeszliśmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Dzisiaj coś miałam kłopoty żeby się na brzuszek dostać.
My też dostaliśmy tą paczuszkę z Bobovity. A pampersów jeszcze nie dostałam więc czekam.
Dzisiaj byliśmy z Lenką u pediatry z wynikami moczu i morfologi i jest wszystko dobrze i za tydzień idziemy na kolejne już trzecie szczepienie.
Co do spania to Lenka w południe śpi od 2 - 4 godzin a w nocy robi jak na razie jedną przerwę na cycka i później zasypia dalej i po 3 godzinach znowu się budzi na cycka ale to już jest rano i jeszcze nieraz zasypia dalej i ja z nią przeważnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...