Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
amelia napisał(a):
ELLIE- nie wiem czy masz "język niemowląt" i książkę o nauce zasypiania (w pdf), bo w którejś z nich było napisane,że jeśli chce się wyeliminować nocne karmienie to powinno się właśnie dziecko nakarmić na śpiocha zanim samemu położy się spać i później gdy dziecko się budzi do kolejnego karmienia to nie daje się od razu cycka tylko próbuje się wydłużyć ten odstęp (np dostaje smoka, przewija się, poprawia kołderkę itd) i z dnia na dzień tak trzeba wydłużać ten czas i dziecko powinno budzić się później. Ciekawe to jest. Chyba spróbuję już tak powoli robić. Tylko obawiam się,że będę mocno niedospana chodzić 😮

Amelio, w jezyku niemowlat tak bylo. Próbowałam już kiedyś z tym smokiem, ale Tymek budzil sie po godzinie wiec ja bylam bardziej zmeczona tym wstawaniem do podawania mu smoka i uspokajania go niz gdybym go nakarmila za pierwszym razem 😉 Byc moze on byl jeszcze za malutki wtedy...ale nie wiem. U nas teraz tak wychodzi że Tymek jest karmiony ok 23 jak jak kładę się spać (ale się sam wybudza). Dzisiaj była druga nocka z kolei gdy spał do 4ej! Więc jest szansa że przyzwyczai się do takiego harmonogramu...jeśli tak będzie to z czasem chciałabym mu przedłużyć do ok 6ej to karmienie z 4ej poprzez podanie wody lub właśnie smoka. Zobaczymy jak to wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzisiaj w rozmowach w toku będzie o obwisłej skórze po odchudzaniu i po ciąży chyba tez. właściwie to to samo bo skóra wisi.koniecznie muszę to zobaczyć.może sa jakieś sposoby na wciągniecie tego flaczka?
Elli i Amelioja chętnie bym zaczęła ćwiczyć ale u mnie to trochę za wcześnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IZA- strasznie musi być Ci ciężko 🤨 Rodziców masz wstrętnych po prostu! Spróbuj z nimi rozmawiać, tłumaczyć. Może coś się uda.
A na byłego jednak uważaj żeby znowu Cię nie zranił. Może wracajcie do siebie "małymi kroczkami". Musisz mieć pewność,że chce się zmienić. Musisz robić wszystko tak by Kubuś na tym nie ucierpiał.

ELLIE- ja zrobiłam już 50 brzuszków i myślę,że jak na pierwszy raz wystarczy ☺️ Teraz Twoja kolej,więc na podłogę i 1,2,3......(ja robię na wielkiej piłce i strasznie mi się takie brzuszki spodobały).

A teraz kończę robić obiadek (gulasz z kaszą- uwielbiam 🙂 ) i zaraz wybieramy się z Hanią po braciszka do przedszkola i godzinny spacerek zaliczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelko, ja nie robię takich pełnych brzuszków bo ich nienawidzę ale robię takie półbrzuszki, czyli podnoszę się do momentu napięcia mięśni. Zrobiłam 40 na wprost i po 20 ze zgiętą nogą 🙂
Ja też lubię gulasz z kaszą...i do tego ogórek kiszony 🙂 Dzisiaj mam schab w sosie...ugotuję sobie kaszę do tego 😜
Ja Tymonek wstanie to wybieramy się na spacer...u nas piękne słońce...choć temperatura zimowa...brrrr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, trzymam kciuki za wasze brzuszki 🙂 Ja póki co trenuję bicepsy w podnoszeniu Franka 😁

Izunia - współczucia kochana, normalnie nic tylko zawiadomić policje że twoi starzy znecaja się nad tobą psychicznie!!!! Co za ludzie 😠 A na byłego to uważaj, jestem pewna że chodzi mu alimenty. Pewnie pomyślał sobie że jak zbliży się do ciebie to mu smrodu komornikiem nie zrobisz. Nie ufaj temu człowiekowi!!!! Gdzie był tyle czasu??? Ciąża i kiedy maleństwo było juz na świecie. Jesteś dzielna dziewczyna i spotkasz na swojej drodze faceta który będzie godny waszych uczuć!!!
Tu jest podobna sytuacja jaką miał mój Robert ze swoją ex żoną, i tak go właśnie udupiła że hej, a on mysli podobnie jak ona, tylko że chce sie wykpić.


U nas nocka po szczepieniu całkiem znośna. Troche się kitfasił, w sumie czego całą noc ciumkał cyca przez co nie wyspałam się za bardzo. Zasnął o północy a o 6.30 pobudka 😮 , ale niedługo po tym poszedł spać, więc ja tez , a jak sie przebudził to wzięłam go do łóżka i tak do 10.15 przekimalismy, więc odzyskaam siły 🙂
Na dworzu biało się zrobiło, ale i tak planuje spacer, bo chyba nie jest bardzo zimno jak otworzyłam okno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelio moja mala dalej nie chce buti ani soku,herbatki czy mleka.
tez sie troche martwie bo w polsce chcialabym sie zapisac na przyspieszony kurs na prawko ale co ja z mala zrobie w tym czasie?nikt jej za mnie nie nakarmi 😞

http://www.a6w.pl/
dziewczyny sprobujecie z tymi cwiczeniami,cwiczylam przed ciaza i polecam
http://vitalia.pl/index.php/mid/49/fid/341/diety/odchudzanie/w_id/626816
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie właśnie wygląda i ma tapicerkę zmywalna. boje się kupić z materiału bo jak mała zacznie sama jeść to wiecznie będzie brudna. dzięki Lusiu 😁
Olusia ćwiczenia na pewno super dają efekt, tylko jeszcze wytrwania i ochoty mi brakuje heheh. mam tak ze zaczynam z wielkimi nadziejami i zapałem do ćwiczeń a po kilku dniach mój poziom ochoty maleje do dalszej walki he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski 🙂

nie nadrobie was niestety . . ..
kurcze wy jzu wprowadzacie jedzonko gluten,kaszki dla mnie to czarna magia ,ale czekam ,az moj brzdac bedzie mial skonczone 4 miesiace i zaczne po malutku cos wprowadzac moze odczepi sie troszke od moi cyckow heh 🙂
zastanawialyscie sie nad cwiczeniami na brzuszki
a czy myslalyscie co zrobic by cycki powrocily do swojego dawnego wygladu ?? jakies cwiczenia znacie moze ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja tez chetnie bym porobila brzuszki,ale moj zapal potrwa pewnie 2 dni,chociaz jak kiedys sie zaparlam to nawet mi to wychodzilo przez kilka miesiecy ale wtedy bylam mloda hehe.... 🙂
Monia krzeselko super ja tez o takim myslalam,zreszta ostatnio pokazywalam jakie mi sie podobaja,ale jakos nie moge sie zebrac,zeby je zamowic,i tez chce zeby bylo zmywalne bo jak maly zacznie pluc to nie domyje go nigdy w zyciu...
Izunia ja sie nie bede powtarzac,ale moje zdanie jest takie samo jak Lusi....on czycha tylko na to zeby nie placic alimentow,bo sobie niezle to wymyslil,ze jak bedzie z toba to mu popuscisz....
Zreszta przemysl sobie czy warto to wszystko od nowa zaczynac,tym bardziej ze juz masz najgorsze za soba,a jak zblizysz sie do niego ponownie,wykorzysta cie i po kilku miesiacach bedziesz od nowa przechodzic przez to...Ale to jest moje zdanie...Zrobisz jak uwazasz,a napewno znajdziesz jeszcze taka osobe ktora pokocha i Ciebie i Kubusia 🙂
A na temat twoich rodzicow sie nie wypowiadam zostawie to bez komentarza......
A Kacper poszedl wczoraj spac o 20 i obudzil sie o 5.30 pobawil sie troche i przed 7 zasnol w naszym lozku i spalismy do 10.30 😁 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...