Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki!
Ostatnio nie mam czasu tu zagladac,tata przyjechal i teraz mam nastepne dziecko do ogarniecia:P
Mala przewraca sie od 3 dni sama z pleckow na brzuszek i odwrotnie,oprocz tego kreci sie jak w zegarku 😉
I w dodatku chichra sie jak stara!Szczegolnie lubi jak sie ja gryzie w stopki to sie tak smieje do rozpuku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja znalazłam i zamówiłam taką sukienusię dla Emilki na święta 😉 Zaryzykowałam z tym rozmiarem, ale wkońcu to sukienka więc nawet jak będzie troszkę za duża, to się coś pokombinuje 😉 A strasznie mi się spodobała i musiałam ją kupić 😁
http://allegro.pl/show_item.php?item=1344277026
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu jej popis tuż przed kąpielą, może nie tak spektakularny jak śmiała się z tej piosenki ale zawsze coś heheh 😜 Jakość filmu słaba, musiałam nagrywać z ukrycia bo inaczej gwiazda zamiast się chichrać gapi się zawsze w obiektyw hehehe 😁
http://www.przeklej.pl/plik/wideo022-mp4-00245t4h940i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej...
niemożliwe,jestem pierwsza 🤔

u nas nocka fajna, bez pobudek,kwękania itp

teraz sobie siedze pod kołdrą, z laptopem, kawą i kanapką 😜

miałam się wam pochwalić ze nabyłam świetną tunikę.....
taka brązowo, czarno, biała, góra brązowa, rekaw 3/4, a brzuch w paski, długa jak sukienka mini... z takiego fajnego materiału...
nigdy bym na nią nie spojrzała nawet, jeszcze cena 110zł (po przcenie ze 150zł) ale znajoma mnie namówiła (czytaj zmusiła siłą) i świetnie leży, bomba po prostu.... nawet mam ładną talię w niej ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki witam was w mrozny poranek,u nas dzisiaj -10 😲 😠 😞,a sniegu pokolana,ze niemozna wyjsc z podworka....
Edytko sukienka piekna w sam raz na swieta,Emi bedzie w niej wygladala cudnie 🙂No i filmik tez superowy rosnie nam mala gwiazda 🙂
U nas nocka ok,jedna pobudka i jedno przebudzenie bo byl brzydki sen i plakal niemozliwie,niewiem co im sie moze snic,bo dosc czesto budzi sie z krzykiem 😞 😞
Michalindziorku pochwal nam sie nowym kolorkiem wlosow no i nowa tuniczka 🙂
Uciekam cos zjesc i kawke sobie zrobic bede pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
Edytko, bardzo fajna sukieneczka...kurcze dla dziewczynek te ubranka są takie słodkie. Mojego synalka w koszulinę wystroję bo dostał nową od cioci 🙂 Emi słodko się śmieje 🤪 U nas śmiech w głos jest przy łaskotaniu. Tymek ma prawie wszędzie łaskotki 🤪 wystarczy go lekko dotknąć po ciałku i już w brecht 🙃 no ale oczywiście reakcja na sprzęt elektroniczny typu aparat, kamera itp jest taka jak u Emi - kamienna twarz 🙂
Monia, Irka, u mnie nie występowały mdłości a ni nie czułam się słabo.

U nas pobudka była dzisiaj o 3 a później o 7! Teraz Tymianek znowu śpi. Chyba muszę zacząć chodzić spać o 22 to się będę wysypiała bo znowu zasnęłam wczoraj po 24 🤢
Dzisiaj czeka mnie wypad z Tymkiem do mojego lekarza i do pracy. Mam nadzieję że zdążą odśnieżyć chodniki do 12ej 😉 Strasznie mi się nie chce ruszać w taki mróz 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w chwili obecnej wygladam wyjatkowo niekorzystnie ☺️
serwer siadzie jak zacznę zdjecia wrzucać.... 😉
alezrobie w sprzyjających warunkach i wrzuce.
a zdj mam ale teraz przypomniałam sobie ze zmieniałam przecież tel i na tamtej karcie pam mam a nie mam do niej przedłużki,a tamten tel oddałam..... i muszę czekać na tego kolegę.

ircia nie strasz bo ja po Adasia muszę iść a u mnie podobnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ellie u mnie też nie, do momentu aż dowiedziałam się ze w ciąży jestem.... od tej pory czułam się fatalnie.

co do łaskotek to też własnie miałam pytać o nie bo Sewciu ma straszne 😁 i też wszędzie 😁


trochę spamu.......
http://allegro.pl/619-tunika-bombka-kopertowy-dekolt-xxl-ca-i1324643164.html
podoba mi się takie coś.... ciekawe ile wylicytują.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie 🙂

Ircia nie strasz ehh tez tych kropli tylko uzywalam co prawda sa do du.y

Michalndzior czekamy na zdjecia tuniczki i nowego koloru wloskow 🙂

Edytko sukieneczka piekna Emilcia cudnie sie smieje 🙂

Ellie powodzenia u lekarza 😘 czekamy na dobre wiesci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindzior tuniczka fajna,tylko chyba nie twoj rozmiar XXL hehe... 🙂
Kacper tez ma wszedzie laskotki jak sie go gdziekolwiek dotknie,smieje sie w glos,az piszczy 🙂 🙂No ale na widok apartu go zamurowuje...
mam nadzieje ze moj M.sie dzisiaj szybciej zwolni bo chcielismy jech do laryngologa na podciecie wiazadelka,o ile stwierdzi ze sie nadaje,no a musi byc dziecko calkowicie zdrowe....
Ale znajac zycie to go szef nie zwolni,a sama nie pojade na taka slizgawice,,,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh swieta racja Ellie
zawsze sobie obiecuje,ze nie będe swojego dziecka porównywała do innych . . . jak widac nie zawsze mi sie udaje ☺️ ☺️ ☺️

poklaskam wam troszke 🙂
ufff wlasnie skonczylam walke obcinania pazurkow u nóg
juz 100 razy bardziej wole obciac je małemu u rąk

EHHH CZAS ZAPIERNIZA STRASNZIE JUZ GRUDNIOWKI ZOSTAJA MAMUSIAMI 😮 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie niema co porownywac dzieci bo kazde jest inne,ale to jest silniejsze od nas...
Ale sie wkurzylam patrze konczy mi sie mleko to sobie mysle,ze trzeba wykupic recepte,a tu ta glupia baba napisala 10 opakowan od razu,zawsze mi pisala na 2 receptach,a teraz musze wydac stowe na mleko a tu koniec miesiaca jeszcze dzisiaj prywatna wizyta u laryngologa i maz idzie prywatnie do dentysty,mowie wam tylko sie pociac...ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka, podpytaj się w aptece czy nie mogą Ci tej recepty jakoś rozbić. Coś słyszałam że ktoś tak próbował zrobić ale nie wiem czy się udało 🤢 ale Ci pomogłam... same niewiadome ☺️

Mały właśnie bryknął z plecków na brzuszek. Zastanawiałam się czy będzie pamiętał jak to sie robi bo już kiedyś się przewracał ale zapomniał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZAWSZE TAK IRCIU jest ehhh
nigdy nie bedzie za duzo tych pieniedzy niestety
i jak sie wali to wszystko po kolei
🥴
my w tym miesiacu tez dodatkowy wydatek bo zakup opon zimowych wlasnie czekam na kuriera
do tego prezenty imprezka na sali 50-tka mojego chrzetsnego w drugi dzien swiat same wydatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
JUSTI- ja też tak porównuję i to nie jest dobre!

Właśnie wydzwaniam żeby umówić rehabilitacje. Z terminami ciężko. Znalazłam na necie opinie o dobrej babeczki i w poradni w której przyjmuje terminy są chyba na luty 🤨 🤨ale mam zadzwonić po 11ej to może dadzą mi prywatne namiary. Chciałabym żeby mnie przeszkoliła i sama myślę,że dam radę małą trenować. Poza tym mam koleżankę,która rehabilituje dorosłych,więc gdybym znała ćwiczenia to ona mogłaby mi ewentualnie pomóc.
Oj zestresowałam się strasznie. Teraz dopiero widzę,że Hania zaciska piąstki, obciąga paluszki u nóg jak baletnica, odgina się w bok, krzyżuje nóżki.......Oczywiście poczytałam też o mózgowym porażeniu dziecięcym 🤨 Kurcze- ja zawsze wszystko widzę w ciemnych kolorach 😞
Ale mam nadzieję,że wszystko będzie ok.

Ja też miewam takie chwilowe osłabienia (i delikatne mdłości 😮

EDYTKA- moja Hania chichra się identycznie i jak usłyszała Emilkę na filmiku to zaczęłą jej wtórować 🤪

ELLIE- a jeśli chodzi o ciemiączko to Hania jak się urodziła to miała 2,5x2,5cm a teraz 1x1,5. Lekarka stwierdziła,że szybko się zmniejsza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...