Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry wieczorek kochane 🙂
Byłam u mamy i nie czuje się najlepiej, tzn. bardzo boli ją brzuch, dziś pomagaliśmy jej wstać bo musiała leżeć przez 12 godzin. Operacja ogólnie poszła pomyślnie, ale teraz ciekawe jak długo będzie dochodzić do siebie...Podejrzewam, że podobnie jakby była po cesarce...Czas pokaże...
KUBUSIU NAJLEPSIEJSZEGO 😘 😘 😘 😘
Ann podawałam narazie tylko Sinlac i jak Emi płakała przez cały dzień przy każdej kupce to spasowałam, więcej kaszek nie próbowałam, bo nie chcę jej już fundować takich przeżyć...
Kamcia jakie Wiktorek ma już duże ząbki 🤪 Kurcze też bym już chciała, żeby Emi wyszedł choć jeden...
Olusiu mi narazie wysłali maila żebym weszła na jakieś strony, ale ani słowa czy przyślą mi pampersy...A jak pisało u ciebie? Znając moje szczęście to pewnie mnie nie wyślą 😠
Emi też już stabilniej siedzi, ale jak się ją posadzi, bo sama siada tylko jak jest pod odpowiednim kątem 😉 Jak jest sama na kanapie to jak ją posadzę to też łapie się za stopy i przechyla się do przodu a u mnie na kolanach jak ją posadzę bokiem do siebie to siedzi dużo stabilniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć. My dzisiaj mieliśmy pracowity dzień. Mąż wziął dzień wolnego i pojechaliśmy najpierw do fryzjera (ja ścinałam włoski przed chrzcinami 😎), potem urząd skarbowy (pierwszy raz nie mogę na US klnąć bo było szybko i zamiast zapłacić 200zł to płaciliśmy 19:woohoo 🙂 i potem jeszcze odwiedziny w PKO SA, gdzie zamykaliśmy konto. A o 16ej byłam z synkiem na przedszkolnym balu przebierańców. Było super. Dwie godzinki sobie ze znajomymi gadałam 😁
Wyobraźcie sobie,że jedna znajoma ma trójkę synów (12,5 i 1 lat) i jak była z ostatnim w ciąży to jej mąż zrobił na boku innej lasce dziecko (też syna). Po czym kazał się jej wynieść z dzieciakami z mieszkania (zamieszkał w nim ze swoją "nową rodziną"), no i wykazał się wielką dobrodusznością i wziął kredyt za który kupił mieszkanie dla tej mojej znajomej ulicę dalej od siebie! Płakać mi się chciało jak opowiadała mi przez co musiała przejść 🤨 Ale dupek z niego!

KUBUSIU STO LAT!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelko, dopiero teraz jak przeczytałam Twój post to przypomniało mi się że pytałaś o ten US 😮 Przepraszam że Ci nie odpisałam...czekałam na męża żeby się podpytać a później wyleciało mi z głowy ☺️
A ten mąż znajomej to kawał skur..yna. Jak żona była w ciąży to on miał laskę na boku??!! 😠

U nas z siadaniem jest bardzo podobnie jak u Was 🙂 ja posadzę Tymka to łapie się za stópki i pochyla do przodu, a u mnie na nogach dużo sztywniej siedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sto lat dla Kubusia!!!

Zębolki Wiktorka fajniutkie, też bym chciała żeby Franczesko takie miał 😜

Edytka - ważne, że operacja się udała. Niebawem a mama będzie biegać za Emilką 🙂 😉

Amelia - fajnie, że miło ci minął dzień, my dzisiaj nosa nie wytknęliśmy nawet na moment.
Ale ten mąż koleżanki twojej to dupek, masakra 😲 😮 Ale miał gest hehe, szkoda tylko że ona niekoniecznie chciałaby go widywać tak często gdy tylko wyjdzie do sklepu albo na spacer - no i tym bardziej jego nową dupę 😠 Szkoda mi twojej koleżanki 😞

Acha, i ja dostałam odnośnie tych pampersów wiadomość, że mi przyslą - na mamy adres tez wysłałąm i tez przyślą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelko wrrrr co za dupek 😠 Współczucia dla koleżanki, tyle przeszła stresów...
A tak z innej beczki, miałam się pytać: czy dajecie swoim rodzicom jakieś prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka? Ja miałam ostatnio wenę twórczą jak leżałam w wannie i wykombinowałam antyramę ze zdjęciami Emi od maleńkości do teraz, zdjęciami moich dziadków z Emi i życzeniami z okazji Pierwszego dnia babci i dziadka 😉 Zrobiłam jedną dla moich rodziców a drugą dla teściów 😉 Zaraz wam wkleję zdjęcie 😉
Tu dla teściów, drugą taką samą zrobiłam dla moich rodziców z ich zdjęciami w serduszkach 😉
[URL=http://img59.imageshack.us/i/zdjcie518y.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/831/zdjcie518y.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EDYTKA- mama potrzebuje trochę czasu by dojść do siebie. W końcu to poważna operacja była.Ale z każdym dniem będzie lepiej.

Co do siadania to u nas tak jak u ELLIE, EVY.

EVA- już kiedyś miałam pytać: na jakiej podstawie ortopeda stwierdził,że Kinga ma genetycznie osłabione kości?

ELUNIA- dlaczego macie kontrolne badanie słuchu?

ANN- dawałaś Stasiowi kaszkę jaglaną z firmy Kupiec? Taką właśnie kupiłam i chciałabym Hani zapodać 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Amelko już się nie mogę doczekać jak im ten prezent wręczę 😉 Jestem z siebie dumna że tak fajnie to wyszło ☺️ 😎 😜
A ramka zrobiona własnoręcznie przez synka też super pomysł 🙂 Emi jeszcze nie mogła sama wykonać prezentu ale wspierała mnie duchowo heheheh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia napisał(a):

ELUNIA- dlaczego macie kontrolne badanie słuchu?


Amelia ja mam lekką wadę słuchu i w ciąży miałam dwa razy opryszczkę a ona wpływa na słuch i mieliśmy kontrolne badanie po trzech miesiącach i teraz mamy po pół roku od poprzedniego badania zrobić kontrole tak na wszelki wypadek.
Mała usnęła i jest już spokój.
Zmykam do łazienki i do wyrka. DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajny pomysł Edytka 🙂 My dajemy ramki z jakimś fajnym zdjęciem Frania 🙂 A babcia R kwiatka albo coś słodkiego, bo to nie babcia Frania 🙂
Elunia - ale póki co słuch LEnki ok, jesli dobrze rozumiem....

A my bawimy się z Franiem 🙂 Obejżałam sobie Dr. Housa, a mały siedział na łóżku i bawił się, i teraz zerkam na Siostrę JAckie 🙂 Niech młody nie idzie za szybko wstać, bo znowu do rana będzie buszował 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie buszuję po necie i szukam potencjalnej opieki dla Hani 😲Przeglądam oferty prywatnych żłobków (strasznie drogie!:ohmy 🙂 bo wczoraj dzwoniłam do niani, która miała się małą zajmować i niestety znalazła inne dziecko, które weźmie pod swoją opiekę. Tak więc nie mam załatwionej opieki dla Hani a w marcu do pracy wracam 😮

ELUNIA- miałaś opryszczkę wargową? Ale Lenka miała prawidłowe badanie przesiewowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kuecze nocki mam okropne mały sie budzi marudzi a mleka nie pije nie wiem zęby chyba jest okropny, siedzieć sam nie siedzi jeszcze chwile utrzyma równowage i leci na bok chce za to żebym go trzymała za rączki i tak z nim siedziała a jak lezy to marudzi i jak tu zribić cokolwiek w domu teraz po długim marudzeniu usnął w łóżeczku paskud a ja ide nadganiać z robota ale bede wpadac i podczytywać Was dziewczyny i moze cosik skrobnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć. Przypominam,że dzisiaj Dzień Babci 😎
ELLIE- co do żłobka to od września Hania pójdzie do żłobka obok mojej pracy (przyjmują dzieci dopiero po 1 roku życia), więc potrzebujemy opieki od marca do sierpnia. A ta niania wzięła dziecko,które zostanie u niej na dłużej. W sumie nie dziwie się,że taką opcję wybrała.
Jutro rano przyjeżdzają moi rodzice i brat na niedzielne chrzciny, więc muszę dziś zająć się sprzątaniem mieszkania. 🥴

KKORALIK- może rzeczywiście Mikusiowi w końcu zębole wyjdą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do chrzcin to ze względów finansowych zdecydowaliśmy się zrobić je w domu. Nie zapraszamy całej rodziny tylko dziadków i chrzestnych, gdyż mamy małe mieszkanie, więc w innym wypadku musielibyśmy organizować wszystko w restauracji i jeszcze noclegi załatwiać. No a niestety fundusze nas ograniczają. 🤨
Moja teściowa ma zrobić jakieś mięska, moja mama tort i placek. Ja zrobię sałatki i inne dodatki, więc wyjdzie naprawdę tanio.
Ale mam strasznego lenia ☺️ Muszę zacząć od porządnego wysprzątania mieszkania.
A w przyszłym tygodniu zaczynam dietę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My tylko na obiad poszliśmy do restauracji na naszym osiedlu a potem na resztę poczęstunku poszliśmy do domu 🙂 A na obiad mogliśmy sobie pozwolić bo tata zna właściciela restauracji i za 11 osób wyszło 220zł więc naprawdę tanio 😉
I też miałam lenia jak myślałam o sprzątaniu hehe 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko, no to rzeczywiście tanio Was wyszło za ten obiadek 🙂 a jeśli chodzi o słodycze to ja też się rozszalałam. Czekoladę też wcinam a przecież ciągle karmię piersią 🤢

Amelko, nie zazdroszczę Ci tego sprzątania i przygotowań. Mnie czeka kupa prasowania ale straaaasznie mi się nie chce 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie pamiętam czy już Wam kiedyś pisałam jak wkurwia mnie to gdy przychodzą do mnie moje koleżanki, które albo same są przeziębione albo przychodzą ze swoimi chorymi dziećmi. Normalnie kurwica mnie wtedy bierze!
W poniedziaek przyszła tak do mnie koleżanka, która wyszła na spacer z synkiem (3 lata) i stwierdziła,że wpadnie na kawę. Gdy zobaczyłam,że mały cały czas kaszle na Hanie i jeszcze jak koleżanka powiedziała,że mały bierze antybiotyk to powiedziałam,że wychodzimy na dwór na spacer! I właśnie dzwoniła ta koleżanka,że od wtorku jej synek ma temperaturę do 38st, nadal kaszle. Ciekawa jestem jakie zarazki mi w domu zostawili.
Ajjjjjjjj nienawidzę głupoty ludzkiej! No jak można z chorym dzieckiem przyjść do innego dziecka?!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...