Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam 🙂tez ogladalam o tych babciach 🙂prawie w ich wieku zostalam mama ☺️hehehhe
my dalismy na dzien babci i dziadka (znaczy wiktorek wreczyl)bilety na koncert kombi bo akurat bedzie na walentynki i stwierdzilismy niech sie dziadki troszke rozerwa 😉
moj maly chyba po tej koledzie w nocy stal sie aniolkiem spal od 21 do 3.30 w swoim lozeczku i ani kweknol az wstawalam kolo 1 sprawdzac czy oddycha bo mi dziwnie bylo,potem podoil cyca ze 2 razy i spal juz z nami do rana,dla mnie to taka nowosc 🙂heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelio faktycznie bezmozg z tej kolezanki ale u mnie sie tez to zdazylo na szczescie powiedzialam ze widze ze masz chore dziecko wiec bardzo cie przepraszam ale zapraszam jak wyzdrowieje 🤪
no i trzymam kciukasy za diete 😉ja jeszcze troszke pokarmie jak bedzie chcial bo teraz z tym roznie i tez dolacze do grona dukanowcow 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelko, takie głupie mamy mnie też doprowadzają do furii 😠 Do nas kiedyś przyszli w odwiedziny znajomi jak Tymek miał 1 m-c, bo ta koleżanka była w ciąży i miała termin za kilka dni. Chcieliśmy się jeszcze z nimi spotkać przed narodzinami ich brzdąca. Po chwili wspólnych rozmów zauważyłam że ten kolega jest zakatarzony! A wcześniej odwiedzali Tymka w pokoju ( bo już spał). Wiadomo że on był malutki to go nie brali na ręce ani nie dotykali ale on jeszcze był przed szczepieniem więc każde cholerstwo mogło się go czepić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelko może i jestem szczupła ale sam brzuch mi urósł od tej czekolady bo naprawdę duuuuużo jej ostatnio jadłam ☺️
A ta koleżanka jest bardzo nieodpowiedzialna 😠 Po pierwsze jak można wychodzić w taką zdradliwą pogodę z dzieckiem na spacer gdy bierze antybiotyki 😮 a po drugie iść z tym dzieckiem w odwiedziny do innego dziecka 😮 😲 Normalnie mózg w domu zostawiła 😠
Mnie z pokoju też nawołuje sterta prasowania ☺️ Muszę się dziś wieczorem za to wziąść...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie

wpadlam na chwilke poki maly bardzo czujnie spi ehh

Amelko wspolczuje ci z powodu niani ehh czeka cie mala pzepawa z poszukiwaniem kogos, a moze jakas znajoma bedzie mogla ci kogos polecic 😞
twoja mama/tesciowa nie mogla by u was na te kilka mies zamieszkac w razie gdyby nikt sie nie znalazl ?

ehhh a moja niania wciaz wydzwnia kiedy do niej przyjedziemy 😞
ehh a ja unikam tego jak ognia bo wiem,ze lada dzien bede musiala malego na dluzej do niej oddac
w ogole postanowilam ,ze kilka godz zajmie mi robienie badan do pracy wiec go u niej na probe zostawie . . . no i wracam o tydzien pozniej do pracy nie zostawiam zadnych dni starego urlopu tak jak to mialam wczesniej w planach hehe tylko musze o tym pracodawce poinformowac jeszcze ☺️ ☺️ pewnie sie ucieszy 🥴 ale w duszy to mam

Kama niezle zebolki ma juz Wiktorek szooook oj wspolczuje ci karmic go teraz Ja bym sie bała 😁 😁 🙃 🙃

Ellie, Edytko lacze sie z wami w bólach u mnie tez sterta prania leży i albo sama wyjdzie z pokoju, albo nie wiem ehhh tak mi sie niechce prasowac 😮 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JUSTI- musimy coś znaleźć. Innej opcji nie ma. Może do nas przyjechać teściowa ale szczerze mówiąc to pomimo tego,że nie jest zła to ja dziękuję bardzo za mieszkanie z teściową. Myślimy żeby wziąć ją np na 2 tygodnie w marcu i w wakacje,ale na pół roku 🤪 O nieeeeeeeeee!!!!
Dobrze,że jeszcze sobie chociaż o tydzień wydłużysz pobyt w domu. Ja muszę wybrać się do lekarza jeszcze po 2 tyg L4 żeby w sumie wrócić do pracy na początku marca. No i w sumie to nie mam jak się tam wybrać bo małej przecież nie zabiorę do przychodni do chorych babć i dziadków 🤢
Chyba będę musiała poprosić koleżankę i podrzucę jej dzieciaki na chwilę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelko tez sobie nie wyobrazam mieszkania z moja mama ( bo tesciowej nie mam) ale jak czasem nie ma wyjscia ehhh wiesz dobrze,ze dla dzieci my mamy zrobimy wszystko
w kazdym razie zycze ci znalezienia jednak zaufanej osoby do opieki nad Hania, a tak wciaz mysle , a czy musisz mowic ,ze to tylko do wrzesnia ?? w koncu przeciez mozesz pozniej po prostu zrezygnowac z jej uslug . . nie wiem czy nie latwiej bedzie ci tak kogos znaleźć sama nie wiem . . . . . bo nie bylam w takiej sytuacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane....
czytam i czytam
w końcu się chyba zebrałam w kupę i piszę...

Do mnie kilka osób już dzwoniło w sprawie opieki....
nawet wydaje się wszystko oki tylko nie wiedzą jeszcze że musiałyby teoretycznie codziennie wyjść z Sewciem o 12 po Adasia 🤨
zobaczymy. pracy jeszcze nie załatwiałam.....

u mnie ciężko... nic nie mija, czuje się źle, a leków nie chcę brać... w sumie musiałąbym zjeść coś bo inaczej mnie zmogą... a nie potrafie.
no ale zaraz się zmuszę bo mam dzisiaj wolne, M. mnie wypuścił na imprezę małą i wypije jedną kolejkę i będzie po mnie w takim układzie a wolałabym tego uniknąć...

Sewciu zaraz pewnie wstanie, w sumie noc jedna ze spokojniejszych...

co do takich gości "fajnych" to masakra, rozwala mnie to 🤨

Justi hejka kochana moja ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelko, sadze ze justi ma racje, lepiej nie mówić ze tylko do września potrzebujesz niani.A tamta niania głupia ges ze cie nie zawiadomiła nawet..
Edytko, super ramki. dziadkowie beda zachwyceni...my nic nie dajemy.szkoda ze wczesniej nie napi9sałas o tych ramkacg heh...bo bym spapugowała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zmałpowałam od ciebie ann pomysł z brązowym ryżem i robię też pulpety,a w zasadzie już zrobiłam ale nieco inaczej ;mięsko z piersi indyka zmaltretowałam blenderem(pięknie się zmieliło)starłam na grubych oczkach surowa marchew,uformowałam i na bulionie warzywnym ugotowałam pulpeciki,osobno zrobiłam brązowy ryz również traktując go blenderem tylko musiałam podlać troszkę tym bulionem bo tak to kit straszny i gotowe,ciekawe co moje szczęście na taki obiadek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Co do Lenki słuchu to na razie jest dobry i ta kontrola to chyba tylko formalność ale trzeba pojechać i zbadać jej słuch.
A co do tej opryszczki to miałam na wardze na ustach bo jak w marcu się przeziębiłam to prawie dwa miesiące leczyłam to przeziębienie będąc w ciąży a że jak zmarzne to mi to zimno zaraz wyłazi i mnie wkurza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

Monia - ładny komplecik, i trochę drogawy, ale w sumie i tak nie orientuje się w cenach takich rzeczy, więc może to i tanio jest 🙂

Amelia - niepoważnie podeszłą ta niania 🤔 Przecież to zbyt poważna sprawa żeby sobie ja zlekceważyć....

Justi - spróbuj zostawić małego raz na jakis czas na pare godzin (2-3) i wtedy bedziesz wiedziała, jak mały reaguje na tą panią 🙂 I przy okazji będzie się przyzwyczajał. Bo jak coś mu nie przypasuje i będzie WIELKI płacz, to w razie czego zdążysz znaleźć ewentualnie kogoś innego.

Michalindziorku - impreza, no prosze 😉 ja jakoś nie mam ochoty na imprezy, więc pewnie jakbym miała okazję to i tak nie skorzystałabym z niej. Jestem typem co lubi siedziec w domu lub wybyć na spacer 🙂

Ja dzisiaj wywołałam sporo zdjęć, większość dla moich rodziców, w prezencie na dzień babci i dziadka 🙂 Teraz mały śpi, ale pewnie się niedługo obudzi i wyruszamy w drogę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monica, ja mysle, ze to nie jest drogo, my za sam kombinezon placilismy chyba 130zl do tego buciki 25 chyba, a pod spodem byla ubrana w taki komplecik ze sweterkiem i jeansami. Becika ani nic takiego nie mielismy bo po co... Chociaz myslelismy, ze szybcij wyjdziemy z kosciola a tu chrzcili pod koniec mszy i jeszcze taki ksiadz wredny byl, ze do konca kazal zostac ale i tak wyszlismy bo mala katar miala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MONIA- fajny ten komplet. Ja kupiłam futerko na allegro (36zł), a resztę na promocjach w h&m (buciki 10zł, czapka 10zł i sukienka 20zł). Czyli w sumie taniej i jeszcze będzie mogła ją w te rzeczy normalnie ubierać.
A kiedy będziecie chrzcić Gabi?

MICHALINDZIORKU- suuuuuuuper,że idziesz na imprezkę 😎Będziesz miała okazję trochę odreagować, więc wyszalej się na maxa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika, komplecik bardzo ładny i jeżeli chodzi o cenę to na nowy produkt nie jest taki drogi. Tym bardziej że masz tam sukienkę i płaszczyk.
Michalindziorku, koniecznie coś zjedz przed tą imprezą bo nie będziesz dała rady tańcować 😉 Też muszę kiedyś skrzyknąć dziewczyny i wyjść do jakiegoś klubu 😁

Wzięłam się za to prasowanie 😮 i nawet udało mi się doprowadzić tę okropną czynność do końca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelio no planujemy na marzec lub najpóźniej na kwiecień. Mezus cos wspomina na luty ale raczej mnie nie przekona. No szukam czegos w rozmiarze 74-80 ale bardziej na 80cm. mala ma 67cm ale boje sie ze b 74 będzie za małe.
Olusia no własnie widziała ceny takich kompletów po 100 pare zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...