Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam
Coś dzisiaj się nie wyspałam bo mnie jakieś koszmarne sny obudziły i już usnąć nie mogłam.
Przez ten deszcz mój luby nie pracował i to trochę nie na rękę mi bo kasy będzie mniej. Może jutro będzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rany, czerwcówki już naprawdę zaczynają! Nie mogę w to uwierzyć, że to już i my niedługo 🤨 Mnie właśnie znowu olśniło, że w zasadzie mam miesiąc i co sił nadrabiam zaległości w zakupach. Jak będzie nieuprane, czy nieuprasowane, to trudno, ale jak niekupione, czy nawet niewybrane, to znacznie gorzej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, ze nie jestem w temacie z czerwcówkami 😮 Jezu, jeszcze sie zdaży ze i u lipcówek zacznie sie w czerwcu 😉 Dziewczyny, miejmy się na baczności 🙂 🙂

Moja foteczka jest z 27tc, i narazie nie mam aparatu bo pożyczylismy, ale musze sie zaktualizować jak najprędzej 🙂

Wózeczek Irka wygląda na galanty, tylko ta cena troche odstrasza...ale masz fajnie że w sumie za "grosze" bedziesz miała takie wypasione cacko 🙂
Chyba widziałam z takim wóżeczkiem dziewczyne na spacerku, tak mi się coś kojarzy 🙂

Michalindzior fajne zakupy zrobiłaś i naprawdę niedrogo. Kocyk milusi i śliczniusi 🙂 Troche przesada, że na kocyki za ciepło 🤨 To tak, jakby zimą zakazać sprzedaży lodów 🙂 🙂

Dzisiaj rozmawiałam z mamą,mówiła że w realu jest promocja na śpioszki-ogrodniczki. Pamiętam je, kiedys chciałam je kupic ale juz nie miałam kasy. Teraz są po 8.99zł.
Pytała się, co potrzeba - butelki, smoczki....może po jutrzejszym echo umówię się z nią na zakupy do reala 🙂 🙂

Tak się zastanawiam nad tymi butelkami Tomme Tippe, bo są naprawdę kuszące. Ale nie wiem jak z dostępnością do "części wymiennych" 🙂 A zamawiać wiecznie przez neta, 2 smoczki wymienne i płacić za przesyłkę, to wolałabym w to miejsce coś innego kupić 🙃
Chyba zostane przy szkalnych, albo popatrzę co jeszcze jest ciekawego z plastikowych 🙂

Staram się nie mysleć o jutrzejszym echo, mam nadzieje że będzie wszystko ok, że nie będzie konieczności operacji...chciałąbym miec malego w domciu zaraz po urodzeniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusiu u nas widziałam w sklepach normalnie tez "części zamienne" do tych butelek. tylko na necie czasem można taniej bo w sklepach u nas drożej, nawet doliczając koszta przesyłki.
Nie martw się na zapas, musisz być dobrej mysli, bo zwariowac mozna od zamartwiania się. wiem że łatwo się to innym mówi, bo nie sa w takiej samej sytuacji.
no Lori wymiata, świetny jest poprostu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas wozek juz od stycznia w salonie stoi 😉lozeczko w sypialni:P

pochwale wam sie bo znowu zaatakowalam ebay i kupilam dwa komplety z H&M za grosze 😉

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190395911148&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250628590472&ssPageName=STRK:MEWNX:IT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może jest do tego wózeczka taka mniejsza, którą się dopina jeżeli się chcę, bo ja mam tak w starej spacerówce córci, że się tak wsuwa w zapięcia i jest taka mała buda. bo w tym duzym wózku mam jak Ty lusia, że się przekłada tą dużą budę.
olusiia fajnusie ubranka 🙂
ja licytuje fajny zestawik, jak cena nie przekroczy moich funduszy, to będzie fajnie. okaże się wieczorem, bo aukcja się za 2.5h kończy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie sobie uświadomiłam, że wskoczyl mi już 33 tydzień ciąży, i w sumie zostały trzy, no może 4 tygodnie, kiedy dziecko będzie już tzw. 🙂 donoszone i wszystko będzie mogło się zdażyć....
Chyba czas się spieszyć jeszcze bardziej z tymi zakupami, dobrze że wogóle mam cokolwiek żeby ubrać małego, tylko kosmetyki i inne duperele zostały 🙂
Ten czas tak szybko zleciał, że nie wiem nawet kiedy...a niedawno był początek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂 Troszkę mnie nie było i znów lekturka na mnie czekała hihihi 😜
Zacznę tak: LEMUR kupił mnie całą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Aż się popłakałam ze wzruszenia!!!!!!!!!!!!Ta mina....bezcenna 🤪 🤪 🤪 🤪
Jeśli chodzi o nasze terminy porodów, to też już do mnie dotarło, że za 8 tygodni przypada mi termin, a w sumie akcja może się zacząć już za 6 tygodni, także naprawdę niewiele czasu zostało...Dobrze, że większość rzeczy mamy już pokupowanych, zostały nam w sumie same kosmetyczne i pielęgnacyjne akcesoria, także jestem spokojna 😉 A na początku czerwca zabieram się za pakowanie torby do szpitala...Chyba jak będę na nią spoglądać, to będę drżała i włosy będą mi się jeżyły na głowie hihihihihihi 😁
Lusiu nie martw się, trzymamy kciukasy za ciebie no i przede wszystkim za Franka, aby był zdrowiutki 🙂 🙂 🙂
A ja byłam dzisiaj od rana na plotach u koleżanki (mamy 3 miesięcznego synka) także troszkę poplotkowałyśmy 😉
Wózeczek ładniusi, ale też zastanawiałam się nad tą wersją spacerową, czy aby nie za uboga troszeczkę...Bo tak bez żadnego zadaszenia byłoby troszkę niefajnie...A cena faktycznie wbija w fotel, dobrze, że była okazja zakupić go dużo taniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
ciotki co sadzicie o tabelce stwierdzilam ze nie bedziemy gorsze od innych mamus 2010 i ja zrobilam jeszcze nie jest dopracowana ale bede ja ulepszac a dzieki temu mam zajecie chocby na chwile jak wszystko inne zrobione albo juz nudne 😁
też o tym myślałam, fajnie, że sie tym zajęłaś...chodzi ci pewnie o tabelkę kto kiedy rodzi ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czasami boje sie czy dam radę byc dobrą mama...
Robert mówi że będę super mamą, ale im bliżej, tym bardziej mam obawy...
Poza tym nagle skończy się wszystko, całe życie jakie dotychczas prowadziłam, głosne słuchanie muzyki kiedy ma się na to ochotę, gnicie do południa w łóżku....nie to że narzekam 🙂
Ale nagle trzeba będzie się przestawić o 180stopni 🤔
Cieszy mnie to też zarazem, bo wiem, że jak będziemy miały maluszki w naszych ramionach, to nie bedzie sie myślało o tym co sie "straciło", tylko co zyskało 🙂
Ale i tak lęk i niepokój zostaje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...