Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Brawo Edytka-jesteś wielka! Mój nr: 792377001.
Ja dzisiaj w końcu złożyłam łóżeczko. Poprzesuwałam też trochę szafek. Takie małe przemeblowanie zrobiłam. Oczywiście teraz jestem padnięta i na nic nie mam siły.
Dostałam też ochrzan od męża,że zrobiłam to wszystko sama. Ale taka już jestem-jak zacznę już coś robić to do końca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lusia ja też jakos tak mniej wiecej do brzodu jestem, i jakoś się nie przejmuję. najważniejsze żeby malutki był zdrowy. poprzednio było gorzej, jakos zrzuciłam bez problemów, z resztą dla mnie jakieś kg nadwagi nie jest olbrzymich rozmiarów problemem... tym bardziej że jestem dość wysoka i jakos tam tego nie widać.
właśnie siedzę i wcinam orzeszki... 🙂 juz mi co prawda bokiem wychodzą ale jem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Palibulka wszystko moze sie zdazyć i rzeczywiscie bedziesz lipcoweczka 🙂 Widze ze nasze pociechy bedą miały tak samo na imie 😆 I ciesze sie ze nie jestem odosobniona z wagą 🙂
Mam nadzieje ze zrzuce dośc szybko zbedne kg 🙂 Nie mówię tu tylko o walorach wizualnych, ale o zdrowotnych - jest mi ciężko i cierpia na tym moje nogi i krzyż 😞 Po mnie to niestety ale dosyć widać...najgorszy mój mega cellulit 🥴

Amelia ja tez sama skręcilam łóżeczko - no, z niewielka pomocą (trzymał mi elementy w pionie zeby mi sie nie przewaliły) 🙂 I musimy ustawić mebelki docelowo, zeby wiedziec jak dużą komode musimy kupic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziwczyny nie jestescie osamotnione z ta wagą, ja będę wiedzieć ile znowu przytyłam 1 czerwca bo wtedy mam lekarza a w domu waga mi nawaliła 😠
11 maja miałam 13kg do przodu. jak zobaczylam siebie na zdjeciach.....to szoku doznalam ze tak "urosłam" w lustrze tego nie widac.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór kochane 🙂 ohhh Wy to zawsze się tak rozpiszecie, że później nie nadażam z czytaniem :] Ciekawośc ile moja mała wazy mnie też zżera tymbardziej, że ostatnie usg miałam robione 10 tyg temu ;( ale cóż poczekam jeszcze i pójdę prywatnie sobie zrobię 🙂 U mnie jak narazie jest 7 kilo na plusie 🙂 i czuje po sobie, że do 10 dojdzie 🙂 🙂 a mała to już tak się rozpycha w brzuchu, że ledwo daję radę a największe kuksańce dostaję jak leżę na boku wtedey wszystko mi wbija w żebra - cwaniarka mała...
Edytko tabelka świetna!!! 🙂 🙂 🙂 mój numer w razie czego to 727511836 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz pare tel. wpisałąm sobie w telefonik, zeby w razie czego napisac jakiegos ska 🙂

Kaczuszka to dawno temu miałaś to usg. Ja tak długo bym nie wytrzymała 🙂
Ale poczekam jak mój gin mi zrobi po 36tc - 14 czerwca ide na wizyte wiec moze wtedy 🤪 bo prywatnie to teraz jest mi szkoda kasy, a jest najardziej potrzebna, bo za dużo ważniejszych wydatków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
msr_monica napisał(a):
dziwczyny nie jestescie osamotnione z ta wagą, ja będę wiedzieć ile znowu przytyłam 1 czerwca bo wtedy mam lekarza a w domu waga mi nawaliła 😠
11 maja miałam 13kg do przodu. jak zobaczylam siebie na zdjeciach.....to szoku doznalam ze tak "urosłam" w lustrze tego nie widac.... 😮


u mnie już nawet w lustrze widać 🤪 🤪 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, dziesiaj ja melduje sie jako pierwsza!
nie spie od 3.30 ale cos mnie spioch zaczyna łapac.
Znalazłam coś dla Nas ciężarówek hehe... powstał nowy serial internetowy" Nie-zła Mama "
tu na nk z prawej strony sa linki do odcinków 🙂
http://nasza-klasa.pl/#nie_zla_mama

Jak być rodzicem idealnym i w jaki sposób wychować szczęśliwe, zawsze uśmiechnięte dziecko, które nigdy nie marudzi i nigdy nie płacze?
No cóż, niestety nie znamy odpowiedzi na to pytanie. Natomiast, jeśli chcielibyście zobaczyć z jakimi realnymi sytuacjami i problemami stykają się młodzi ludzie, w których życiu pojawia się „słodkie” maleństwo zapraszamy do śledzenia losów bohaterów nowego serialu internetowego „Nie-zła mama”.

Ewa i Tytus są młodym małżeństwem, które dzieli czas pomiędzy realizowanie swoich karier zawodowych, a spotkania z szerokim gronem przyjaciół. Kiedy Ewa zachodzi w ciążę, a potem na świecie pojawia się niesforna Marysia ich dotychczasowa rzeczywistość całkowicie staje na głowie.
„Nie – zła mama” to w głównej mierze, opowieść o silnej, współczesnej kobiecie, która walczy o swoją niezależność i prawo do realizowania swoich pasji, która nie ma na każdą okazję gotowego rozwiązania i czasem popełnia błędy, ale jednocześnie jest w pełni zaangażowaną i kochająca mamą – nie-złą mamą. 🤪


To tak w skrócie. To ja ide spiochac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! Jeśli chodzi o spanie to wybudzam się parę razy w nocy albo na siku albo budzi mnie obolały bok na którym śpię. Ale generalnie wrócił do mnie okres z początku ciąży- wciąż bym spała 🙂

Wszystkiego najlepszego wszystkim brzuchatkom! W końcu każda z nas jest już mamusią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki,dzisiaj w koncu sie zapowiada sloneczny dzionek 🙂 🙂 A ja dzisiaj nawet dobrze spalami tylko 2 razy bylam siku,gdzie normalnie wstaje 5,6 razy!!!A i tez sie budze bo cale noce spie na lewym boku bo na prawym krzyz mnie boli i nie daje rady,a na wznak jest nie wskazane chociaz bardzo lubie!!!Ale przed ciaza tez lubilam spac na lewym boczku,i dobrze bo niewiem jakbym sie przyzwyczaila do niewygodnej pozycji!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek brzuszki 😉 Ja w nocy również wstaję do kibelka, ale tak ze dwa razy, może trzy...Ale jak rano wstaję to boli mnie brzuch, podejrzewam, że mała nieźle go forsuje jak spię hehehe 😉
[URL=http://img243.imageshack.us/i/brzuszek.jpg/][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/2927/brzuszek.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przed ciążą uwielbiałam spać na brzuchu ale teraz to od początku ciąży już nie śpię w tej pozycji z obawy o malutką. Teraz to pozostało lewy i prawy bok czasami na plecach ale tylko chwilkę poleżę bo za długo nie wytrzymuje bo mnie strasznie plecki wtedy bolą i mam problem wstać z łóżka po leżeniu na pleckach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane brzucholki 🙂
dzisiaj dzień mamy.... 🙂
co do krwi to też słyszałam że to normalne zwłaszcza wysoko w ciąży... ale mi się póki co nie zdarza, na początku owszem.
ale mam dzisiaj stresa 🤨 nie wiem jak to wytrzymam. aż wczoraj się z tych nerwów z mężochem porzarłam 🤨 czeka mnie b. ważna rozmowa dotycząca mieszkania, i chyba zawału dostanę... do tego doplata się tyle beznadziejnych i rudnych wątków komplikujących sprawę na maxa że jak tylko pomyślę to mi kolana miękną. muszę nazbierać sił. i to dużo.
pogoda u nas paskudna. rano ładnie było.
a te pampersy na allegro też oglądałam i właśnie jak się jakiś dużych ilości nie zamawia to się nie opłaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...