Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja mialam te ponczoch z gatty,bo oczywiscie ciazowych nie sprowadzaja bo sie nie oplaca wrrr 😠 co za ludzie!!!!I byly superowe,ale z ciebie Justi uparciuch,w ten weekend ma byc cieplo w gorach,wiec zeby ci nie bylo za goraco w tych grubszych hehe.... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lusia współczuje Boroczku 😞 ja mam rzadko zgagę, przeważnie po jakimś nieodpowiednim jedzeniu.
Justi nawet mi nie mów, ja mam w połowie czerwca wesele, i dalej nie mam się w co ubrać, widziałam fajną kiecko-tunikę w Transie z getrami i nawet dobry rozmiar, taka marszczona na górze, granatowa z cekinkami, nawet getry mieli większe, ale ja nie miałam kasiory 😠 a ostatnie było.... 😞
w ogóle jak przyjdą upały to nie pójde. i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka wiesz ale my mamy to wesele w boze cialo wiec w czwartek :P licze jak glupia ,ze mi sie poszczesci i nei bedzie pogody tzn upalu 🙂 zamowie na necie wlasnie widze ponczochy i 15 i 40 den a jesli nei dojda do srody to sie przydadza pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniulka nie przejmuj się swoją rodziną!! Wiem, że łątwo sie mówi, ale postaraj się kochana. Nie musisz wcale z nimi gadać jak nie chcesz i mam nadzieję, że nie będą ci oni dokuczać!! Chyba że będziesz już wykończona psychicznie, to lepiej sie rzeczywiście wyprowadzić, bo szkoda twojego zdrowia a za za tym idzie maluszka. Trzymam kciuki, że bedzie wszystko dobrze!!

Współczuję ci Justi z tym weselem. Ja napewno bym nie poszła, bo uwierzcie mi, nie miałabym w czym!! Rajstopy jak bym na siebie znalazła to bym je założyła, ale pończochy czy np podkolanówki do spodni to byłby problem - ale podobno są tez takie specjalne...chodzi głównie o moje stopy, które są bardzo opuchnięte, i nie miałabym na siebie butów!! Na początku ciąży kupiłam z wyprzedaży takie ala balerinki z paseczkami na rzepy, ale były za duże na mnie, ale i tak je wzięłam 🙂 A teraz są na mnie akurat - i na długość i na tęgość 🙂 Tylko czasami i tak musze paseczki jeszcze poluzować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie te imprezki rodzinne w naszym stanie zwlaszcza,ze kupujemy ciuchy wydajemy kupe kasy ,a i tak juz w tym nie wyjdziemy bo bedzie zwyczajne za duze 😞 tez mam juz dosc tego jeszcze to boze cialo fryzjerzy pozamykani mowie wam same problemy , a kumpela fryzjerka na ktora liczylam poki co nie odbiera tel i tez nie wiem co o tym myslec . . . . .

sniadanko pozno dziewczynki zjecie,ale smacznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniulka nie daj się kobietko 😉 Tak jak wcześniej wszyscy radzili Michalindziorkowi, głowa do gówy, brzuch do przodu i dasz radę kochana 😜
A z tym weselem to ci współczuję Justi, też nie chciałoby mi się iść, a już napewno wydawać pieniędzy na kreacje, w których już bym się nie pokazała 😞 A jak będziesz zamawiać rajstopki, to zanzacz w mailu, że bardzo zależy ci na czasie, to może uda im się wysłać je na czas :P
Ja już posprzątałam prawie całe mieszkanko, został mi tylko salon, a potem zabieram się za obiad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uFF zamowione ponczochy , zaplacone teraz czekam na przesylke neicierpliwie niby priorytet wiec powinno byc ok , ale wiadomo jak to z nasza poczta bywa . ... wlasnie Edytko napisalam ,ze pilnie potrzebuje tych ponczoch mam nadzieje,ze sie zlituja :P jakos no to spryciula estes jak mieszkanko ogarnelas 🙂 Ja dopiero pranie rozwiesilam hehe a to juz i tak wiecej niz ostatnio zaraz tez ide obiadek robic, ale tak bym zjadla do kotlecika fasolke szparagowa tylko jakos kurcze te sklepy sa coraz dalej 😜 moze sie zmobilizuje i bedzie idealny obiadek 🙃
Michalindzior przesłodki ten komplecik suuuuper 🙂 tez taki chce 🙂 twoje malenstwo bedzie starsze od mojego o kilka dni hehe moze jak twoje zdazy wyrosnac 😉 na mojego bedzie w sam raz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi hehe 😁 no wszystko mozliwe, więc może jak mój wyrosnie na Twojego będzie w sam raz 😉 🙂
poważnie zastanawiam się nad imieniem Emil... nawet Mężoch z wybranych kilku wybrał tylko to... hmm... mam taki dylemat że nie wiem 🙂 dla dziewczynki miałam wybrane i gotowa byłam walczyć, a teraz nie wiem sama... 🙂
a co do poczty to mnie pozytywnie zaskoczyła bo w poniedziałek nadana paczka ekonomiczna doszła w środę... więc może dotrą te pończochy i do ciebie na czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindzior slodziasny ten komplecik,i jak tanio Ci sie udalo go wylicytowac 🙂 🙂Ja wczoraj kupilam w biedronce body zielone z krowkami za 6,99,bo byly inne jakies spiochy czy cos ale mi sie nie widzialy 😞 A od poniedzialku maja byc body trzypaki bodajze za 15 zl,i art.z disneya butelki,szczotki,grzechotki itd,na to napewno sie skusze bo ceny maja byc przystepne 5 zl z groszami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindzior wiec w razie czego jestesmy umowione ;p co do kompleciku , a jelsi chodzi o Emil to mi sie podoba, ale rowniez Jerzy , a jaki tesciu bylby dumny 😉 macie jeszcze troszke czasu do zastanowienia a Twoje dwie pociechy jak maja na imie ??
Irka no widzisz dobrze ze piszesz to bede miala wycieczke do biedronki w sumie mam blisko , a jeszcze w niej nie bylam . .. staram sie unikac bo sa tam pyszne chipsy :P i bez nich nie ma szans zebym wyszla ze sklepu , a jak wiadomo w ciazy nie za bardzo sa wskazane . .. . ale to w poniedzialek ide na podboj mam nadIeje,ze i u mnie bedzie ta promocja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.biedronka.pl/img/ofespec/gup2010/1142.php Irka jest ta oferta o ktorej Irka piszesz super te rzeczy z kubusiem 🙂 o nie musza byc moje hehe 😉 uwielbiam Kubusia 🙂 i przy okazji proszek i ply do prania kupie bo nie mam a widze ze jest z Lovelli i nawet w fajnej cenie no i oliwka z bambino tez nie droga , a moja ciocia przy dwojce jej uzywala wiec na pewno ja tez sprobuje najwyzej bedzie dla mnie 😉 body piekne,ale ja juz mam kilka sztuk z krotkim rekawkiem takze teraz szukam z dlugim 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Napewno bedzie Justi:),ja juz wiem o tej promocji od tygodnia i tez czekam na poniedzialek 🙂Wiecie ale wczoraj sie wkurzylam znalazlam w markecie netto promocje na pampersy 2 od 3 do 5 kg,za 90 sztuk 53 zl,juz je wzielismy do kasy,a tu kod nie wskakuje tylko odrzuca,okazalo sie ze wtej paczce mialy byc jeszcze dwie dodatkowe paczuszki czyli 180 szt za 54 zl,a ze to byl ostatni egzemplarz to pani nam nie sprzedala bo ktos zawinal,tamte dwie paczki,albo zostaly sprzedane,ciekawe jak,skoro nam kod nie wchodzil na 2 paczki!!!Wkurzylam sie na maksa wrrrrr 😠 😠 😠 Jak pech to pech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez sie Justi zakochalam w tym disneyu,wszystko co bajkowe to kocham,a butelki zakupie bo pozniej sie przydaja jak bedzie dzidzia starsza do herbatki!!!A proszek i plyn juz u nas jest,ale byla resztka,wiec moze u ciebie tez sprawdz czy jeszcze jest!!!Ostatnio moja siora dostala oferte z selgrosu,ale to kawal drogi odemnie prawie 60 km i byla lovela 5kg za 30 zl,a ja dalam za 1,700 20zl,ale jak tam bede przy okazji to zakupie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Naprawde dzisiaj mam takiego lenia ze szok,az wstyd lozko nie poslane balagan jak cholera,nie pozmywane a ja na kompie siedze 😲 😲 Za 5 min skonczy mi sie drugie pranie to musze je rozwiesic,i moze wtedy dostane jakiegos powera,przydalby sie jakis energy drink,ktory za mna chodzi juz od tyg,no ale coz,mozna sie napic ale w marzeniach ech.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz Irka Ja sie martwie bo tak strasza tymi uczuleniami u niemowla dlatego moze najpierw przetestujmy te proszki i plyny na naszych maluszkach . . . ehh co do lenia to tez mi doskwiera,ale jakos sie mobilizuje ciezko bo ciezko ale daje rade bo wiem,ze po poludniu zakupki i ten egzamin wrrr .. .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz racje Justi,najpierw trzeba sprawdzic,a jak bedzie ok to kupi sie na zapas 🙂Ja plynu nie kupuje bo nie uzywamy,bo od kazdego nas wszystko swedzi 😞,wiec dzidzi wole tego zaoszczedzic 🙂Uciekam wieszac to cholerne pranie 🙂papatki 🙂
P.s Justi od przyszlego tyg Justi ma byc zimno,to pewnie w Boże Cialo tez bedzie,chociaz z ta pogoda nigdy nic nie wiadomo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam lenia 😞 co prawda juz cztery prania nastawiłam.... ale to wynik wcześniejszego lenistwa że tak się nazbierało.... ☺️ 😉
co do Kubusia to i ja mam kilka ubranek z nim... takie maleńkie pajacyki białe z prosiaczkiem, kubusiem i kłapouszkiem, chyba trzy albo cztery szt, jedne żółte z maleństwem... i jakieś jeszcze by się znalazły. no i bodziaków mam kilka sztuk z tej samej serii co białe pajacyki. jeden taki komplet chyba do szpitala wezmę 🙂
Justi w domu mam juz Adama Gabriela i Michalinę Aleksandrę. A Jerzyk dostałby malutki na drugie... 🙂 no masz, rację, jeszcze trochę czasu zostalo na przemyslenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...