Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzien doberek 🙂
michalindziorku juz pisalam na nk ze wygladasz rewelacyjnie 😉i na pewno nie na 30 😉
amelio haniutek boska 🙂
olusia ja tez sie czaje na ta spirale tylko teraz kasy brak no i moze nie ta na 5 lat bo chciala bym druga dzidzie jeszcze ,a wiadomo czas gra na moja niekorzysc ze wzgledu na wiek
milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam dziewczyny 😁

Dodzwoniłam sie do tego serwisu i dowiedziałam sie ze jeżeli maluch nie zjada jednorazowo 100ml posiłku to można te dawkę glutenu podzielić na 2 części, czyli po 1, 1,5 g do 50ml. jeżeli dajemy deserek który podajemy w temp.pokojowej to kaszkę rozrabiamy w malej ilości wodyi dodajemy wtedy do deserku. Jeżeli obiadek który się podgrzewa to wtedy dosypujemy kaszkę bezpośrednio do posiłku.
Pytałam tez o kaszki na bazie mleka modyfikowanego. można je podawać dziecku,jeżeli chcemy wycofać 1 karmienie w ciągu dnia wtedy będziemy miały mniej mleka.nie ma przeciwwskazań wiec do podawania. jeżeli jednak zostajemy z maluchem w domu to podawać mu kaszki na swoim mleku lub rozcieńczone na wodzie w postaci papki i dawać wtedy łyżeczką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane 🙂
dzięki jeszcze raz 🙂
Sewciu dzisiaj budził się w nocy kilka razy.... nie wiem czy przez to ze kupola nie zrobił jednak czy przez zęby.
głowa mnie boli od rana... 😞
śnieg sypie 🥴 a ja dzisiaj pewnie po Adasia bo nikogo wolnego nie ma jak przez ostatnie dwa dni...
muszę częsciej chodzić do fryzjera, robić takie loki,(albo zainwestować w lokówkę) bo dziś jeszcze mam, a ja nie spie spokojnie, i jak się położe np w makijarzu wstaje absolutnie bez.... 😉 więc może jakiś lakier tam mają mocny czy co...

A ja bym chciała spiralke... mam kupioną w ogóle ale tą zwykłą. u ginka państwowego jak pytałam to ok 300zl założenie... prywatnie nie pytałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monica własnie miał, i to przez te dwa, trzy ostatnie dni... ale jak tak nad tym pomysleć to budzi się w nocy od dłuższego czasu. z tym ze jeszcze słyszałam ze jak zabki wychodzą to może być problem z kupkami...
u nas po jedzonku takim kupka kolorowa czasem... 😉 i czasem pojawia się niedługo po zjedzeniu... chyba ze za dużo kaszki ryżowej to kupki nie ma.
a tak poza tym chyba wszystko oki 🙂
ugotowałam mu jarzynki, potraktowałam moim blenderem, spróbowałam ze pyszne, sama bym zjadła chętnie... a Sewciu co? odruch wymiotny ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koraliczku hehe u nas po ryżowym 😉 masakra.

dziewczyny wchodzicie na "mistrzowie.org"? 😁
nie mogę... boziu... 😁
ludzie są straszni 😁
zaraz wam wkleję cosik.... 😉
[URL=http://img801.imageshack.us/i/1291848855bykapitam500.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/9089/1291848855bykapitam500.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

nie wiem czy cos widac bo rozmiar dziwny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Musze Wam powiedziec,ze mam juz wszystkiego dosyc tej zimy sniegu i wszystkiego normalnie odechciewa sie zyc,dopadla mnie znowu deprecha,nigdzie nie wychodze caly dzien z dzieckiem ,ani do kogo sie odezwac,ani nic,kurcze nawet nie moge jech na zakupy,bo na tym moim wypizdzijewie sniegu po pas,a sama sie boje jezdzic po tej szklance,tak wiec maz robi zakupy po pracy....Juz drugi tydz wybieram sie do siostry chcialam na kilka dni jech z malym,ale albo on chory,albo jej dzieciaki chore,chyba sie nigdy nie spotkamy,jak tak dalej bedzie to w wigilie kazdy bedzie u siebie a miala byc wspolna....
A do tego nic mi sie nie chce,burdel w domu na kolkach,wlosy mam tluste jak cholera caly tydz nie myte bo po co tak nigdzie nie ide ☺️ ☺️,do fryzjera musze sie zapisac bo odrost kilometrowy,ale z kim malego zostawie,wczoraj tez mialam do dentysty isc po poludniu,ale meza nie zwolnili no i musialam jak zwykle odwolac wizyte... 😞 Nawet niemam kiedy prezentow pokupic ehh tylko sobie walnac w leb....
Juz wam nie marudze....zaraz was doczytam...
Michalindzior super wygladasz tylko pozazdroscic 🙂
Amelio z Haniulki slodki cukiereczek,i juz czyta hehe.....
Izuniu wspolczuje z powodu tej kasy ale tak to jest w naszej zas.... Polsce!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wlasnie zapomnialam powiedziec...ta spiralka co ja mam jest niby najlepsza bo z hormonemale tez zmniejsza krwawienie miesieczne i bole, lekarka mowila, ze miesiaczke ma sie rzadko.
A po tej zwyklej spiralce sa mocniejsze bole i krwawienia,wieksze ryzyko infekcji itd

troche o tej spirali
http://www.ginekolog.net.pl/blog/51-antykoncepcja/75-hormonalna-wkladka-domaciczna-mirena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusiia tak było jakieś czas temu, chyba się nie zmieniło... ze na spiralke dostałam recepte, ale na tą zwykłą, i wykupowałam w aptece. płaciłam niecałe 100zł.

Irciu kochana moja, też mam takie momenty.... co z tego że sklepy pod nosem, jak nie mam zwyczajnie sił zapier... z tym wózkiem po sniegu bo wcale u nas lepiej nie jest... rodziny zero (z reszta jaka ja mam rodzine) każdy swoje zajęcia... w domu też mam sajgon ze chodzenie po dywanie boli... a jak pomyslę ze zaraz mam wyjść po Adasia to mnie na wymioty zbiera... o prezentach nawet nie myslałam jeszcze.
trzymaj się Kochanie, bedzie lepiej, zobaczysz, spójrz na swojego maluszka, jak rośnie i ile radości daje 🙂 buziaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Irka, Michalindziorku nie jesteście same ja dołączam do Waszej grupy, też mam chwile, że kompletnie nic mi się nie chce tym bardziej, że też jestem w większości czasu skazana wyłącznie na siebie. Mój od 4 rano do 16 w robocie, wraca to idzie sąsiadce remontować chatę wraca 19-20 i jeszcze skacze do mnie, że Hania coś go nie akceptuje itp. wymyśla ale nie ukrywajmy ze mną jest non-stop więc do mnie bardziej lgnie ajjjj szkoda gadać!
Ja nawet ochoty na seks nie mam, dzisiaj w nocy mój się obudził i próbował coś tam działać a ja po prostu go odepchnęłam... jestem zmęczona ..jak tak dalej będzie to nie będzie ciekawie wyglądał nasz związek, chociaż nie twierdzę, że opiera się on tylko i wyłącznie na dymanku
łeb mnie też dzisiaj coś trzaska, w domu jak zwykle kurwa wkurwia mnie ta pogoda bo naprawdę nie ma jak przejechać tym wózkiem!!!
idę kuźwa pierogi gotować zajrzę do Was później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A idz w pizdu z tymi pierogami 2 tyg temu robilismy z moim ale kurwa kupił zjebaną mąkę i się kurwa rozwalaja podczas gotowania szlag mnie zaraz trafi!!!!! ale muszę je do końca ugotować zeby mi miejsce zrobiło sie w zamrazalce bo chyba z 200 zamroziłam
jutro jak mi humor dopisze to robię Oponki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihihi juz konczez tym przeklenstwem...
/Michalindziorku nigdy bym nie powiedziala ze masz 23 lata ale tez nie 30 swietnie wygladasz i w loczkach do twarzy tobie...maz to pewnie dumny jest z tak uroczej zonki 🙂 🙂
A będę trochę wścibska, bo moze pisałaś już o tym albo nie wiec nie musisz odpowiadac ale z jakiego powodu ktos zalega ci okolo 12 tysiecy zł??? Przepraszam jesli sie wpiprzam w Twoje sprawy i nie musisz odpowiadac Kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Może trochę pozytywnych fluidów wam pośle dziewczynki. Byłyśmy z Lenką na rehabilitacji i pani powiedziała że Lenka bardzo dobrze się spisuje jak na swój wiek i może już w styczniu lekarz zadecyduje że nie musimy dalej się rehabilitować. No i druga dobra wiadomość po dwóch tygodniach beznadziei powolutku otwiera się jasność w naszym życiu, mój Sławek załapał jakąś prace jak na razie dorywczą ale zawsze coś. Więc mogę powiedzieć że powoli wracam do życia po załamaniu i dołku gigantycznym. Dobrze że mamy taką wspaniałą córkę dla której trzeba żyć dalej i walczyć z tymi trudami dnia codziennego. I co tam że nie można wyjść bo śnieg zawalił drogi jak nie ma co do garnka włożyć to był problem ale już jest na jakiś czas zakończony i się mogę z tego teraz cieszyć że jakoś dałam rade i jeszcze było co jeść i nie trzeba było pożyczać kasiorki ale przez to Lenka jeszcze nie będzie miała spacerówki jakoś się będziemy musieli przemęczyć tym wózkiem od koleżanki co mam jest ciężki i do tramwaju to trochę będzie ciężko wsiadać ale są tramwaje takie co nie trzeba po stopniach wchodzić tylko te niskopodłogowe to takie będę wybierać i już albo z buta pójdę jak nie daleko i nie dużo śniegu będzie. Trochę się wyżaliłam i jest mi lżej na duszy mimo że mnie jakieś przeziębienie bierze ale wiem że idzie ku lepszemu i za kilka chwil będę zdrowa i święta się zbliżają o będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki kochane za mile slowa 🙂 😘 😘 😘
Eluniu masz swieta racje trzeba zyc dalej bo ma sie dla kogo,co tam moje problemy w porownaniu z twoimi ☺️,ale najwazniejsze ze sie nie zalamalas i wszystko jest ok i twoj Slawek ma jakas prace i pewnie juz niedlugo znajdzie cos na stale,a spacerowke to jeszcze Lence taka strzelisz,ze ci caly Wrocek bedzie zazdroscil hehe..... 😘 😘 😘
Kaczucho podziwiam cie za pierogi,ja wole kupic bo mi zawsze za twarde ciasto wyjdzie...A mam takie sprawdzone na wage najlepsze sa z kapusta i grzybami 🙂
A z Mezusiem napewno sie ulozy,i bedziesz miala jeszcze nieraz ochote na igraszki hehe... 🙂 🙂
A powiedzcie mi ogladaja wasze dzieciaczki bajki,bo Kacper uwielbia teletubisie jak tylko slyszy ta muzyke to jest cisza jakby go zamurowalo i sie gapi na nie jak niewiem,no i dobranocny ogrod tez lubi!!Te bajki maja cos w sobie pamietam jak od siory syn jak byl maly to tezz sie w nie gapil jak glupi heheh....!Nawet mu sciaglam jeden odcinek i go zawsze oglada jak robie mu inchalacje i powiem wam,ze juz mam dosyc bajek a to dopiero poczatek ehhh.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...