Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Niech Kacperek szybko wraca do zdrowia!!!

My ostatnio mieliśmy problem z pupcią, i kupiłam właśnie zasypkę, i jeszcze tego samego dnia była ogromna poprawa!! A w krytycznym momencie, jak bylismy w szpitalu i po antybiotykach Franek miał tak masakrycznie odparzona pupe, to pielegniarka dała nam tormentiol, i też był bardzo skuteczny (tyle ze z nim należy uważać).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ellie napisał(a):
Dzięki Irciu, a z tym trzęsieniem się to tak jak pisze Lusia - są emocje i chęci 🙂 Jak byliśmy kiedyś u neurologa to podpytałam się o to 😉

tez zamierzalam sie podpytac,ale skoro piszecie,ze to emocje to juz calkowicie spokojna jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój to się czasem zachowuje, jakby jedzenia albo zabawek na oczy nie widział. A jeść przy nim to juz wogóle obłęd - jak z psem normalnie, patrzy litośnie i chce żeby mu tez dać.

Pisałyście że wasze dzieciaczki lubią relkamy...mój ma 2 ulubione, przy których staje się zupełnie innych dzieckiem 🙂 Krzyczy, piszczy, podskakuje, co chwila spogląda na nas z niedowierzaniem, składa rączki 😁 A sa to 2 reklamy Ery, latające kury. Teraz troche rzadziej je puszczają, ale za to właczam mu je na youtube i radocha jak nie wiem 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to mojemu zbytnio tv nie pozwalam ogladac,ale jak mnie juz wyprowadzi z rownowagi to sciaglam mu z netu teletubisie i na youtube taki kawalek bajki z dobranocnego ogrodu...normalnie dziecka niema taka cisza nastepuje....
A moj jak widzi,ze jemy to normalnie robi oczy jak kot ze shreka,i jak mu tu nie dac.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój też na jedzenie dorosłych jest łakomy. Jak dzisiaj jadłam obiad to myślałam że mi do talerza wskoczy 🤪 Gdybym nie była chora to pewnie by mu coś skapnęło bo miałam łososia, ziemniaki i zielony groszek - gotowane na parze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki my dzisiaj byliśmy na pobieraniu krwi jutro po wyniki do pediatry i szczepienie jak wszystko dobrze pójdzie 😉 dla naszych chorowitek czy też mamuniek czy też dzieciaczków dużo dużo zdrówka!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie bierze przeziębienie. Chyba dziś będziemy tylko na piersi, żeby Staśkowi jak najwięcej przeciwciał przekazać i żeby go nie zarazić karmieniem rękami 😮

Co do bananka, to jada daję max. ćwiartkę, ale wydaje mi się że Franio byłby w stanie zjeść nawet całego. Tyle że jeśli masz ograniczać pokarmy mocno kaloryczne to banan też się do nich łapie, chociaż jest bardzo zdrowy. Wydaje mi się że bym dała maksymalnie połowę dziennie i resztę dopełniła jabłkiem które ma mniej kalorii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie jednopaczki 🙂

wybaczcie ale jakos nie mam nasroju do pisania jutro moj pierwszy dzien w pracy :| moze pozniej jakos sie rozkrece i bedzie lepiej Obyyyyy . . . . na razie jestem na etapie organizacji domu, obiadkow i w ogole . . . pralka chodzi non stop by tylko miec jak najwiecej czasu dla Wojtusia po powrocie z pracy . . . no i dzis gotuje obiad na 2 dni co by miec tez to z glowy chyba teraz wlasnie tak bede robila wieczorem gotowala na 2 dni zobaczymy wszystko wyjdzie w trakcie 😮 😮 😮 😮

ogolnie do kitu 😞 i tyle
ale jakos to bedzie MUSI byc 🤨 🤨 🤨

co do postepowo ruchowych to od kilku dni Wojtus obraca sie z brzuszka na plecy, z plecow na brzuszek nie mozna go na chwile zostawic na lozku bo minutke jest na poczatkuj lozka, a za chwile na samym koncu (raz o maly wlos by juz spadl ehhh na szczescielam_, nogi non stop w buzi trzyma hehe musze mu zmieniac skarpetki bo sa non stop mokre, poza i pelza na brzuskzu 😉pupcia do gory i pelzanie to tyle u nas z tych lepszych wiesci

tak sie troszke wyzalilam
3majcie sie mamusie i czerwcowo/lipcowe dzidziusie 🙂
Monia 99 oklask heheh ciekawe kto zalapie sie na 100 tny dla ciebie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu, ja daję trochę mniej niż połowę banana. Wiadomo one są różnej wielkości ale mówię o takim średnio większym 😉
Izuniu, a co się stało że się wyprowadzasz?
Justi, 3maj się kochana!! Będziemy jutro z Tobą myślami! Dasz radę i na pewno wszystko się ułoży. Tylko na to potrzeba niestety czasu 😞 i trochę cierpliwości 😉

U nas nocka całkiem całkiem 😉 bo tatuś pełnił dyżur a ja się kurowałam 😜 Mały wstawał o 12, 3 i 6 i pozniej jeszcze spał do 8. Kurcze teraz jest na butli i nadal się budzi na jedzenie. Myślałam że to się zmieni jak będzie jadł mieszankę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!
ELLIE- ja też myślałąm,że na butli mała rzadziej będzie wstawać w nocy a i tak 2-3 pobudek mamy. Raz przy drugiej standardowej pobudce dawałam jej wodę do picia,więc piła jakieś 15 ml, zasypiała, budziła się za 5 min, znowu 15ml, znowu pobudka,więc dałam jej w końcu mleko i zasnęła porządnie. Kolację (rzadka kaszka) zjada przed 19tą i myślę żeby jej jeszcze ok 22-23ej (tak się budzi na jedzenie) dawać mleko (wypija 90-120), ale potem będę jej dawać już stopniowo rozcieńczane mleko żeby wyeliminować te karmienia.

IZUNIA- co się stało? Muszisz się wyprowadzić czy chcesz?

JUSTI- jak o Was myślę to normalnie w sercu mnie ściska. Wiem,że mnie też to już niedługo czeka. Ja mam o tyle lepiej,że jak pójdę do pracy to 2 tyg z małą będzie tatuś, a 2 tyg babcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...