Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiadomo, że czasem zdrowiej jest nie wziąć antybiotyku, ale bez przesady, paracetamol to nie złoty środek na wszystko 😮 Znowuż jak widać u ciebie Olusiu w drugą stronę też łatwo przesadzić 🤢 Najlepiej by było, jakbyście zmienili tego lekarza, bo troszkę go chyba ponosi wyobraźnia z tymi lekami 😲 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Boże też podczytałam wrześniówki i jestem w szoku 😲 Lekarze są poprostu beznadziejni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak można odsyłać tak małę dziecko z takimi objawami do domu 😠 😠 😠 A potem jak dochodzi do tragedii to bezradnie rozkładają ręce!!!!! Jak ja bym tam wpadła to chyba bym ich wszystkich podusiła 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz sie nie wypowiadam na temat tamtej sluzby i tak jak pisze ta dziewczyna wiedzialam jacy oni sa i zdecydowalismy sie wrocic do kraju,bo tutaj jacy lekarze sa tacy sa ale przewaznie w takim stanie nie odmowia przyjecia do szpitala......
a pozatym bariera jezykowa, chociaz umialam sie dogadac po swojemu,to ciezko bylo by mi w szpitalu wypowiedziec sie w jakim stanie jest moje dziecko,a tutaj niema tego problemu...
Mam nadzieje ze z tym malenstwem bedzie wszystko ok 🙂Musi tak byc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wysłałam Stasia na spacer z babcią i mam chwilę dla siebie 🙂
Wczoraj Stasiek dał czadu dziadkom na spacerze (w spacerówce): najpierw koniecznie chciał wstawać przy parasolce, ale się nie dawało bo był przypięty, więc włączył syrenę. Wyjęli go z wózka i potem już się nie dało porządnie wsadzić bo się po drodze przyspawał do tej poprzeczki w wózku więc się nie dało przypiąć ponownie. Wrócili tak że on siedział na sztywno trzymając się kurczowo poprzeczki, jedno toczyło wózek a drugie asekurowało żeby nie wypadł. A szczęśliwa mina Staśka: bezcenna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann to stasiek zaszalal:p he he he

A u nas ciepelko,w cieniu 20 a na sloncu blisko 40, siedzialam troche na dworzu zeby sie opalic ale nie umiem tak dlugo...Mala tez wzielam do wozka ale tez nie posiedziala dlugo wiec wsadzilam ja do kojca w domu i mam otwarte drzwi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też byłyśmy na spacerku, ale krótko, bo u nas też wieje 🤢 Chciałam chwilkę pospacerować ale między blokami zawiewało strasznie, więc usiadłam na ławce i ustawiłam spacerówę tyłem do wiatru 😉
Ann Stasio nieźle daje czadu na spacerach 🤪 U nas narazie jest spokój (obym nie zapeszyła 😜) bo Emi jest zafascynowana faktem, że wszystko widzi, więc na spacerkach jest grzeczna 😉 Czasem nawet nie piśnie hehehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie dziś niespodziewanie odwiedziła sąsiadka z bloku z 7-miesięcznym synkiem 😉 Dopiero poszli 🙂 Troszkę sobie polotkowałyśmy a dzieciaczki były sobą zafascynowane heheheh 😁 🤪
Teraz muszę grzać Emi wodę do kąpieli, bo u nas od rana nie grzeją kaloryfery i nie ma ciepłej wody. Jak to napisali na powiadomieniu: "potrwa to do późnych godzin wieczornych..." - cokolwiek to znaczy hehehe 😜 Mam nadzieję, że jak my się będziemy chcieli wykąpać to już będzie ciepła woda, bo nie chce mi się grzać tyle wody też dla nas 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas już Lenka wykąpana i się jeszcze bawi przed pójściem spać,kaszkę też już zjadła i popiła sobie trochę herbatki to później jeszcze tylko cyca i lulu. Też się dzisiaj wcześnie kładę to nie jestem taka padnięta za to. Dobra spadam do łazienki i później dam cycolka i będę miała spokój jak zaśnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 😉
jeśli chodzi o spacery to u nas na razie w większości czasu Kinga przesypia ale dziś nie byliśmy w ogóle bo bardzo wiało i ostatnio u nas takie błoto że ciężko się wygramolić z wózkiem :/ my już po kąpieli więc wieczorny rytuał odpracowany 😉 a teraz czeka na mnie sterta ciuchów Kinga a druga sterta jest w dalszym praniu. Dziś naprzynosiłam ciuchów ze strychu po siostrzenicach i musiałam je przynajmniej odświeżyć a teraz trzeba uprasować a trochę tego jest.. ale przynajmniej nie musimy nic nowego kupować tylko na bieżąco mamy ubrania w zasięgu ręki do wyboru do koloru 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi śpi od jakichś dwóch godzin,a ja muszę iść się kąpać, bo też już jestem padnięta...wkońcu włączyli ciepłą wodę to chociaż nie muszę grzać hahah 😁
Eva super, że macie dostęp do ciuszków dla małej 😉 U nas niestety ciuszki po kuzynce już się kończą więc z własnej kieszeni musimy odświeżyć na wiosnę garderobę małej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny gdzie wy się wszystkie podziewacie?

Ja jednak skapitulowałam i nie próbuję już oduczyć Emi jedzenia nocnego. Udało mi się dojść do jednej miarki (zmniejszałam dawkę mleka co kilka dni coby nie było za szybko), ale niestety przez to mała budziła się częściej w nocy, bo się nie najadała i przez to chodziliśy z M. niewyspani, więc jednak stwierdziliśmy, że będziemy jej dawać raz w nocy mleko, bo przynajmniej potem śpi spokojnie drugie pół nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edyta,ja od razu przeszlam do jednej miarki bo u nas tylko tak mala pije wode.
Ale to samo jest, zje o 21 i o 12 daje jej wlasnie z 1 miarka a przy nastpenej pobudce juz normalne mleko bo potem znowu ryk,chociaz czasem jest tak, ze sie obudzi dopiero o 5 ale dzis akurat byla pobudka juz o 1 i o 3...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey mniej wiecej dogadalam sie z mama...dziewczyny bede szla do szczecina na kurs robienia paznokci...to kosztuje 3000zl....zrobie kurs i pojde do pracy...troche popracuje i zaloze swoj zaklad....z urzedu pracy dadza mi na zalozenie interesu 15tys,,,reszte na sprzety doloza mi rodzice......moze wkoncu wyjde na swoje.....nie moge sie doczekac.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia no oby twoi rodzice się wywiązali...narazie nie ciesz się przedwcześnie...wiem, że to niezbyt miłe, co piszę, sle po tym jakie akcje robiła ci twoja mama, to podchodziłabym z dozą ostrożności do jej obietnic...
Oczywiście z całego serca życzę ci, aby wszystko ułożyło się dokładnie tak jak sobie to zaplanowałaś 😘 😘 😘 Wogóle fajnie, że masz już jakiś pomysł na siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia rozgladnij sie jeszcze za tymi kursami gdzies taniej bo 3tys to strasznie drogo! w olsztynie np sa za 1200 i na dobrych sprzetach, zele, lampe itd dostajesz swoje.
Ale tak mysle, ze jak juz masz isc to moze zrob sobie szkole policealna kosmetyczna za darmo w weekendy przez rok.Tam sie robi nie tylko paznokcie ale ogolnie wszystko i na tym chyba bardziej idzie zarobic niz na samych paznokciach.
A np za kase kurs fryzjerstwa....
No ale to tylko takie moje zdanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...