Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
My zaliczyliśmy mega spacerek, pojechałam najpierw złożyć wniosek na wymianę dowodu a później szliśmy w stronę domku i po drodze do sklepu dzieciowego weszłam i do zakładu podbić książeczkę i później do domku i to nam troszkę czasu zajęło, Lenka w międzyczasie zaliczyła dwie drzemki w wózeczku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂
My byliśmy dziś na kontroli, co prawda Staś jeszcze kaszle i ma katar, ale płuca, oskrzela i uszy czyste. Co do spacerów, to nam powiedziała lekarka, żeby jeśli nie ma temperatury, normalnie wychodzić, bo od tego szybciej mija katar. Staramy się więc wychodzić, tylko lepiej go opatulamy niż normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my dzisiaj poszlismy do parku nakarmic kaczki, ale pogoda nie za bardzo była. Nagle sie zachmurzyło, wiec zrobilismy małą rundkę i postanowiłam wracać. W miedzyczasie odrobine pokropiło, obudził się niedługo po tym Franek, a jak wróćilismy do domu to zaczęło pięknie świecić słońce, i tak jest do tej pory 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EDYTKO- a czy ten artykuł nie jest stary? Bo generalnie piszą o glutenie tak jak było w starym schemacie- że podawanie wczesne może wywołać celiakie, a teraz są nowe wytyczne że należy wcześnie wp[rowadzać. Poza tym nie musisz Emi robić 4-miesięcznej ekspozycji tylko po troszku wprowadzać. Generalnie w 10mcu już się podaje bez ograniczeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytka, ja teraz rozmawiałam z pediatrą i powiedziała że po 10 m-cu można już podać dziecku cały posiłek glutenowy, nie trzeba robić ekspozycji. Ona wie że my zaczęliśmy ekspozycję ale Tymi dostał wysypkę więc przestaliśmy i mówiła żeby po 10 m-cu spróbować dać mu jakąś kaszkę wielozbożową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooooo to tego nie wiedziałam 🤪 To w takim razie może tak z miesiąc zrobię ekspozycję bo jednak z tą naszą alergią to trzeba uważać i potem będę podawać już normalnie ten nieszczęsny gluten 🙂 A ja tak sie martwiłam, że będę mogła podać Emi gluten bez ograniczeń dopiero po 13-stym miesiącu kiedy minie 4 miesięczna ekspozycja...Ufff ulżyło mi 🙂 🙂 🙂
A ten artykuł jest może faktycznie starszy ale tylko co do glutenu, bo inne informacje są dobre 😉 Choć najważniejsza jest podstawowa zasada tzn. że dla dzieci obciążonych alergią należy wprowadzać nowe posiłki z 1-2 miesięcznym opóźnieniem w stosunku do dzieci zdrowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co...
Ogladalam teraz na stronce porody ale nie cale, te najwazniejsze momenty i cholera ryczec mi sie chcialo jak to dziecko sie urodzilo i ten pierwszy krzyk i przytulenie... Lepek taki maly i tak nieporadnie szukalo cyca.
Az mi sie cholera zachcialo nastepnego dzieciatka, a myslalam, ze Victoria wystarczy a teraz mam ochote znowu zajsc w ciaze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Franiu sto latek 🙂
No i dla mamusi tez najlepsze zyczonka 🙂Lusiu wszystkiego naj naj spelnienie marzen i pociechy z synusia 🙂

olusiu ja raczej unikam takich filmow jak na szkole rodzenia ogladalam jeden to juz mialam dosc,fakt ze to jest piekna chwila i wogole,ale jakos po obejrzeniu takiego filmu raczej bym nie miala ochoty na druga dzidzie tym bardziej,ze od razu przypomnialby mi sie moj porod hehe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZDRÓWKA I SŁODYCZY DLA FRANIA 😘 😘 😘

Ja wczoraj oglądałam filmik z porodu (natknęłam się na niego przez przypadek na necie), ale taki gdzie wszystko widać i tak jak Irka pisze, miało to na mnie odwrotny wpływ 🤢 Ostatnio nawet twierdziłam, że już zapomniałam jaki to był ból, a po obejrzeniu filmiku wszystko mi się przypomniało i aż mnie coś kłuło tam na dole jak to oglądałam, więc ja nie myślę narazie o drugim dziecku 😉
Olusiu no to w takim razie czekamy na wieści kiedy znów będziesz ciężarówką 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy bardzo za życzonka 😘 😘 To miłe, że w ten sam dzień z Franiem mamy swoje małe święto 🙂

Ja dzisiaj odebrałam na poczcie paczkę z kosmetykami i książeczkami dla Frania. Miły prezent urodzinowy 🙂
A pogoda taka sobie, pochmurno, a jak szłąm na poczte to kropiło, jak wracałam już nie, i nie wiem czy wychodzić z nim na spacer czy nie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja na chwilke, przyjechałam sie umyc i zaraz jade znowu. mała ma rotawirus, dostaje kroplówki. Oddział jest przeładowany, brak łóżek normalnie szok jak to dziadostwo atakuje a na dodatek dali nam na sale dziecko które ma dodatkowo zapalenie płuc!!! normalnie kiepsko jest w tyle osób z malymi dziecmi, cioezko uspic a potem zadbac o spokojny sen.
Zdrowia dla waszych maleństw
Lusiu naj, naj dla Was!!! widze ze obie jesteśmy z pod znaku Baranka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia trzymajcie się 😘 😘 😘 Współczuję strasznie 😞 My jak byliśy z małą w szpitalu to też po ok. tygodniu leżenia gdy Emi już zdrowiała dali nam "świeżo" chore dziecko z zapaleniem płuc 🤢 Też się strasznie bałam, że mała znów coś załapie...ale na szczęście się udało. Oby Gabi szybciutko wracała do zdrówka i wracajcie do domku!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DUŻO ZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH CHOROWITKÓW I DUŻO BUZIAKÓW DLA FRANIA!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Ja wciąż pamiętam swój poród i na pewno więcej dzieci nie chcę. OLUSIA- może jednak się skusicie? 😉
Nie pamiętam czy Wam pisałam,że mam już drugi cykl ten krążek nuvarivg i szczerze go polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...