Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie mamusie!
STO LAT DLA WSZYSTKICH JUBILATÓW!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Olusia- Viki jest bosssssska! A Twój tekst z naciąganiem namiotu... 😁 😁 😁 😁!Rozwalił mnie!
ANN- Stasiek niezłe ilości teraz wcina!Super!

U nas z jedzeniem jest tak:
ok7-8: kaszka
ok 9-10:deserek
ok 12: zupka
ok 14: drugie danie
ok 16-17: mleczko
ok19-20: kaszka
W międzyczasie trochę chlebka, biszkoptów, chrupek.
Generalnie Hani wszystko ładnie zjada. W nocy jest już jedna pobudka- mleko już rozcieńczone dostaje.

U nas nie ma w zwyczaju dawania prezentów na Wielkanoc,więc dzieci nic nie dostaną.

I dzisiaj Hania oficjalnie otworzyła sezon piaskownicowy - bawiła się piaskiem i raczkowała w piaskownicy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też dzisiaj dużo czasu spędziliśmy na dworze ale niestety w mieście byliśmy ale dostaliśmy od mojej kuzynki ciuszki po jej córecce co jest o 13 miesięcy starsza od naszej Lenki. To fajnie bo dostaliśmy kilka fajnych sukieneczek i buciki też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór mamusie 🙂

Wpadłam tylko napisać, za bardzo was nie doczytałam...

Wszystkiego naj dla wszystkich solenizantów!! 😘

Zaproszenia na chrzciny juz rozwiezione, teraz tylko muszę sama się w coś ubrać, i jak zwykle będzie problem z zakupami...
Moja waga pokazuje 10kg mniej 🤪 Oby tak dalej 🙂
W niedziele byłam u kumpeli, która ma 3.5 letniego synka, ale dziwne to dziecko....kiedys wam pisałam o nim i o niej, mąż ją zdradza i ogólnie jest źle, ale wszyscy oni są z innej bajki niż ja...jak wróćiłam do domu, to byłam tak zdołowana, że cieszę się z tego co mam, chociaż czasami nie jest tak kolorowo, ale napewno nie mam takiego bagna jak ona!
Weszłąm odwiedzić rodziców, ale zanim to nastąpiło pospacerowałam sobie z Frankiem i spotkałam koleżankę, której nie widziałąm conajmniej 10 lat, a teraz ona wróciła do kraju z Anglii, była ze swoją córeczką, starszą od Franka o 2 miesiące.
Jak usiadłysmy na ławce, nasze dzieciaki tak się fajnie zaczepiały na wzajem, że nie mogliśmy wyrobić ze śmiechu 😁 Franek w pewnym momencie zaczął płakać, a jej coreczka patrzyła na niego, łzy jej napływały do oczu i zaraz ryk 😁 Super to wyglądało 😁 😁

Dzisiaj z ostatnią wizytą była u nas pielęgniarka środowiskowa, i byla w szoku, że Franek jak tylko ja zobaczył, to wyciągnął do niej ręce żeby go wzięła, i że jest taki bystry i jego rozwój psycho - ruchowy jest na wysokim poziomie.

Ann - ty codziennie dajesz Stasiowi żółtko?? Bo mnie pediatra powiedziała, żeby nie szaleć za bardzo z żółtkiem, więc daję mu całe raz w tygodniu.

To chyba tyle chciałam napisać....
Idę spać, bo już mało snu mi zostało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
hej 🙂 pospamuję, ale cel szczytny, więc mam nadzieję, że mi wybaczycie 🙂


************ - profil na facebooku "mama pomaga" - za jedno kliknięcie "Lubię to!" organizatorzy dają 1 zł na wodę i mleko dla dzieciaków z domów dziecka. Kliknijcie - i jak możecie, to udostępnijcie znajomym (na dole po lewej jest "Udostępnij").
Dzięki 🙂 pozdrawiam!


a Ja zacytuje moze admin nie zauwazy 😜 🙂
oby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Mamusie 🙂 jestem pierwsza 😜 🙂

Ann heheh no to chyba czeka was zakup jezdzika-chodzika, a moze Stasiowi spryciarzowi wystarczy stołek 😉 kombinator malutki 🙂 moze sprobuj go nagrac bo jestem strasznie ciekawa jak wyglada tak chodzac heheh 🙂
ten dawalam Wojtusiowi jogurt z Hippa no i chyba musze zakupic ich wiecej bo poki co mial tylko raz degustacje i nie bylo po nim mu nic 😉

wczoraj nakarmilam go wieczorem wlasciwie to zabawiajac bo nie chetne chcial jesc i co zrobilo moje dziecko ??? zwymiotowalo wsytsko a wygladalo tojak w filmie ehhh w zyciu nei widzialam takiego czegos 😞 no to matka chciala podtuczyc dziecko 😞 juz wiem,ze nic na sile nawet zabawiajac
pobudek nocnych nie pamietam ale na pewno bylo ich sporo 🥴 🥴 🥴


Ircia heheh no to rzeczywiscie ida łep w łep 🙂 super tylko u mojego maluszka włoskow brak 😁 😁 tzn sa ,ale takei jasniutkie ze ich za bardzo nei widac 😁 😆 😆 😆 a Kacperek ma ich sporo . . .
260 ml kaszki??? 😲 😲 jestem w szoku

Olusia Viktoria kurcze niedlugo bedzie miala caly komplet zabkow heheh najmlodsza kobitka nasza a idzie jak burza 🙂 😆 😆 😆
jesli chodzi o tatuaz tomi by sie podobala np. nozka Viki kolo twojej kostki na nodze 🙂 ale pewnie to miejsce jest dosyc bolesne wiec sama nie wiem

Amelka i jak tak Hania z niania zostaje czy jeszce z twoja tesciowa ??
no to chyba jako pierwsza lipcoweczka otwarla sezon piskownicy 🙂

Monika duzo zdrowka dla was 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂

STO LATEK DLA HANIUTKA 😘 😘 😘

Ja wysprzątałam cały dom i pomyłam okna, wczoraj byłam padnięta jak pies, ale mam z głowy 😉 🤪 😎

Justi współczuję tych nocnych pobudek...U nas jest jedna nocna pobudka, a ostatnio czasami trafia się cała przespana nocka 🤪
I gratulacje dla Wojtusia za doskonalenie raczkowania 🙂

Ann dobrze, że Stasio się stabilizuje, oby tak dalej 🙂

Ircia fajowy jeździk i faktycznie cena przystępna 🙂 Ja nie jestem zwolenniczką chodzików ale jeździki są moim zdaniem bardzo praktyczne 🙂
My małej też nic nie kupujemy na zajączka.

My grilla robimy w sobotę 🤪 Już się nie mogę doczekać mmmmm...mam tylko nadzieję, że pogoda dopisze...

Kurcze muszę zmienić troszkę jadłospis Emi bo jak patrzę na to jak jedzą wasze dzieciaczki to u nas jest słabo...
9- kaszka z owocem (ok.100ml)
11- mleko 200ml
15- obiadek (mały słoiczek)
17- mleko 200ml
20-20:30 - mleko 240ml
Muszę wprowadzić popołudniu owoca zagęszczonego kaszką, wtedy rano kaszkę bez owoca, no i przed snem kaszkę popijaną ewentualnie mlekiem, bo Emi je mało kaszki więc w nocy byłaby bardziej głodna...
U nas niestety jest problem z grudkami tzn. jak jakaś grudka jej nie spasuje to od razu mała ma odruch wymiotny i trzeba ten kawałek natychmiast wyjąć jej z buzi 😞

Lusiu gratuluję spadku wagi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Justi Kacper ma bujna czupryne jak niewiem musze mu troche podciac grzywke bo mu zaczyna wchodzic do oczu,a zawsze chcialam miec lysa dzidzie,a tu taka niespodzianka 🙂
A co do kaszki wieczornej to kacper ma swoja godzine i przed 19 musi byc podana bo jak nie to ryk na maksa... 😮
Edytko ja jestem wielka przeciwniczka chodzikow nawet gdzies mi sie obilo o uszy ze do listopada tego roku maja byc wycofane ze sklepow bo sa bardzo szkodliwe,a czy to na 100% prawda to niewiem...
A jezdzikom mowie tak,ten starszy od siory mial taki i bawil sie nim do 4 roku zycia,a moze i dalej 🙂
Widze,ze tradycja z dawaniem prezentow na zajaczka tylko w moich stronach 🙂
Lusiu gratuluje wyniku jeszcze troszke a lasencja bedzie z ciebie jak niewiem 🙂
Ja bym chcialazrzucic 3kg ale cos niemam silnej woli,a slodycze wcinam jak oszalala ☺️ ☺️
A co do piasku to narazie moj maly jeszcze nie bedzie do niego wpuszczany poki mu nie przejdzie mania wszystkiego wkladania do buzi,moze do lata mu przejdzie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, ...tradycyjnie juz nie pamiętam połowy co miałam napisać 🙃

Lusiu- wielkie gratulacje!!!! no to idziesz jak burza!! no to sie dopiero zrobisz sexy mama hehe
to moze franiu sie zakochał hehe, pierwsze zauroczenie innym damskim bobaskiem 😁
Irciu u nas tez nie ma tradycji prezentów na zajaczka. Kupimy cos małej dopiero na 1 czerwca, no moze wcześniej. Myśleliśmy o takim baseniku na lato dla dzieci i namiociku chroniącym przed słońcem. Taki jeździk to super sprawa 😁. ciekawa jestem jak Kacper będzie nim śmigał?

Edytko no to sie nasprzątałaś, ja troche wczoraj ogarnęłam kuchnie i przedpokój...na więcej nie mam sił i czasu....mała łobuzuje...k jak ja zostawiam sama to zaraz leci za mna albo płacze ehhh kiedy jej to przejdzie?

co do jedzenia to zazdroszczę wam...moja przez te choroby kompletnie sie zaniedbała jest cyc przez cały dzień i do tego z 2 łyzeczki kaszki i zupy tak od 3 łyzek do 50 ml koszmar. nie chce nic jesc i zaraz płacze jak próbuje cos jej dać.
do tego strasznie gryzie...zaczynała od moich sutków ...a teraz to co jej sie podoba, ręce, nogi ogólnie skóra jej pasuje. po twarzy tez nas gryzie i to mocno. Na raczkach jak ja mamy to atakuje szyje, brodę i policzki. Oczywiście nie cały czas tak robi ale na tyle często ze mamy dosyć

Ann no Staś to jest naprawdę oryginalny, musisz miec czasami z niego niezły ubaw ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justi5 napisał(a):
kwasiek_ napisał(a):
hej 🙂 pospamuję, ale cel szczytny, więc mam nadzieję, że mi wybaczycie 🙂


************ - profil na facebooku "mama pomaga" - za jedno kliknięcie "Lubię to!" organizatorzy dają 1 zł na wodę i mleko dla dzieciaków z domów dziecka. Kliknijcie - i jak możecie, to udostępnijcie znajomym (na dole po lewej jest "Udostępnij").
Dzięki 🙂 pozdrawiam!


a Ja zacytuje moze admin nie zauwazy 😜 🙂
oby 🙂

...dawno nie banowałem.
Justi5 - "one kozie death"... no niestety nie udało się - ban do 20:00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olusiiaa napisał(a):
blokada na konto, justi nie bedzie mogla pisac
drogi adminie, na naszym watku nigdy sie to nie zdarzało, nikt nigdy nie rozsylal spamu i innych badziewi wiec prosimy o ostatnia szanse 😉

Dziewczyny, mam dość wałkowania tego tematu, ciągnie się od wczoraj.
Dałem Justi krótki ban, do 20:00, nie na cały dzień. Poza tym nie lubię, jak ktoś kombinuje licząc na to, że nie zauważę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olusiiaa napisał(a):
to juz zalezy od admina, moze byc na godzine, 3 dni albo na zawsze

Dokładnie. Tutaj dodatkowo istnieją też takie bany, które blokują dostęp do wyświetlenia całej strony. Użytkownik przy takim banie nie ma możliwości założenia nowego konta - strona nie wyświetla się.
Ale to trzeba sobie już bardzo ostro nagrabić, żeby dostać coś takiego. Jest jeden taki przypadek, nie będę pisał kto dostał tego bana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

msr_monica napisał(a):
juz sie dowiedziałam co to znaczy..... ciekawe czy to na stałe czy czasowe? .
Przez takie akcje mam czasami ochote usunac swoje konto..bez justi bedzie smutno,,głupie to banowanie, i to przez taka głupote!!!

Przez takie akcje jak spamowanie kiedyś kilkanaście osób usunęło swoje konto, bo miało dosyć tego forum - niechcianych linków, próśb o głosowania itp. Dlatego jest regulamin.
Justi dostała bana nie za taką głupotę, tylko dlatego, że kombinowała licząc, że nie zauważę. Zwykle daję najpierw ostrzeżenia ale ten temat ciągnie się od wczoraj i mam już dosyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ale nikt nie wiedzial, ze cos sie ciagnie od wczoraj 😉

A tak na marginesie to dobry pomysl z tymi banami za spam bo niektorzy wchodza na watek tylko po to zeby prosic o glosy.
No ale niemniej jednak justi napisala na swoim watku gdzie zadna z nas by sie za to nie pogniewala tym bardziej, ze to byl pierwszy raz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...